FIT PÁNEVNÍ DNO – témata intimní, cviky metody 3×3, testování pánevního dna

1.6. 2018 (Aktualizováno: 28.12. 2018)Mirka Niké Mokanu1293x0 Komentářů

Témata pánevního dna, především témata ženská a intimní. Máte svá tabu?
Za mnohým se skrývá naše pánevní dno a my si to nemusíme ani uvědomovat. Jaký nejčastější neduhy se skrývají za pánevním dnem, které není úplně fit a v kondici, o tom mluvím v první části videa.
Popis je velmi všeobecný, neboť hlouběji o každém z témat až někdy příště. Přeci jenom nechci, abyste u toho videa se uspaly 😀 Jak jsou tato témata velká, hluboká a ne tak jednoduchá, aby na ně stačilo pár minut.
V další části videa vás malinko seznamuji s anatomií pánve a pánevního dna.Ovšem jen letem světem, lékařské popisy si necháme do encyklopedie 🙂
Testování pánevního dna je téma další a já zde prozrazuji, jak si otestovat pánevní dno, pro zjištění jeho kondice. Je to základ testování a samozřejmě existují další techniky a možnosti, jak pánevní dno otestovat.
Jednoduché cviky z uceleného programu metody 3×3 cvičení pánevního dna. Dozvíte se, jak objevíte 1. a 2. vrstvu pánevního dna a jak s ní pracovat. Toto je takové samotné dno ledovce, taky to nejde vidět, co je pod hladinou, ale je to nutný základ, na kterém se staví vše ostatní a dejme tomu, že špičkou ledovce jste vy, šťastná, zdravá, vyrovnaná, žensky ženská…
Dál se zmíním o tom, jak se projevuje nefunkční pánevní dno a čím a jak si ho můžu poškodit…
Máte-li jakékoliv dotazy, tak ty můžete směřovat buď do mailu fitpanevnidno@mirkanike.cz nebo do zpráv na facebook @fitpanevnidno, počíst si můžete na www.fitpanevnidno.cz, kde se dozvíte i termíny kurzů.
Moc se na vás těším, buď při dalším videu, nebo osobně
cca 14:00 min ANATOMIE pánevního dna
18:40 min Jak si můžu poškodit pánevní dno?
19:30 min Jak se projevuje nefunkční pánevní dno?
20:00 min Testování pánevního dna
22:30 min. Zkouším pánevní dno a testuji
23:00 min. Vrstvy pánevního dna
25:00 min. Hledám PC sval
26:20 min. Hledám druhou vrstvu pánevního dna

Mirka Niké Mokanu
Celostní FIT trenérka, lektorka Školy pánevního dna. "Miluji pohyb, fascinuje mě dokonalost lidského těla i duše, křehkost psychiky a síla, kterou v sobě máme, když vše funguje, tak jak má. A také to, jak vše se vším souvisí. Stále mě baví objevovat, vzdělávat se a nacházet nové kousky skládačky o nás samých.“

5denní minikurz s maxi užitkem ZDARMA

BUĎ FIT A SEXY 

 • 1
  Krk, krční páteř
 • 2
  Chodidla, nohy, zadek
 • 3
  Břicho, záda
 • 4
  Pánevní dno
 • 5
  Jak se zbavit závislosti na sladkém?
 • 6
  Bonus - řízená relaxace pro aktivaci energie

Po dobu 5ti dnů tě provedu live ve Facebookové skupině. Nebudeme cvičit jen ve fyzické rovině, ale také tě provedu cvičením pro emoční rovinu, která je důležitá, pro správnou funkci té fyzické a naopak.

Aby se dílo povedlo je zapotřebí energie, která proudí a nikde se neblokuje, nebo nehromadí. Tedy dáme průchod i této rovině. 

Nedílnou součástí je i strava, výživa, jako častý problém mi ženy svěřovaly, že si "ujíždí na sladkém", proto vám prozdradím, co zafungovalo u mě  a hlavně mých klientů.  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů