4denní minikurz ZDARMA 

FIT PÁNEVNÍ DNO

 získej zdraví a pohodu, kterou si zasloužíš

Nauč se cvičit, relaxovat i pracovat (nejen) s pánevním dnem pro tvé intimní zdraví

Pokud se tě týká, alespoň jeden z bodů, jsi tu správně a minikurz je pro tebe jak dělaný:

 • cítíš, že tvé pánevní dno by si zasloužilo péči; není úplně ve formě, nebo bys chtěla předcházet možným budoucím neduhům ženského zdraví,
 • máš problémy s menstruací nebo s menstruačním cyklem; nepravidelnost, příliš častá, bolestivá, chybějící,
 • trápí tě začínající či stávající inkontinence, nebo bys ji chtěla předcházet,
 • bolí tě bedra, vrže a táhne v kyčlích a loupe v kříži; taky můžeš cítit bolest v oblasti pánve i podbřišku,
 • jsi skleslá, unavená, bez energie i jiskry, chybí ti vášeň, či tě trápí nízký sexuální apetit.

Je na čase říct si: "Dost! Chci s tím začít něco dělat!" 

Ale kudy se přesně vydat?

Možná jsi někde slyšela, že je super přerušované močení, vtahování špagetky, vytažení zipu, posunutí výtahu, vcucnutí močové trubice, vytažení pomyslného tamponu, zatnutí hýždí...

Našla jsi Kegellovy cviky, cvičíš jógu, výdrže, plank, skáčeš na trampolíně, že to někdo doporučil... 

Tady si přečteš jeden článek, támhle druhý, třetí.., desátý...

Už vlastně nevíš, co je správně.

 

Takto nějak se chová většina, viděla jsem to už nespočetněkrát...

A naprosto se ti nedivím!

Není vůbec jednoduché se v té džungli vyznat! Informací je mnoho a většina si protiřečí. 

A tak se ti klidně může stát, že si nevhodně zvoleným cvičením naopak škodíš.

Výsledky žádné, frustrace narůstá a tvá víra v to, že se to zlepší prudce klesá...Jediné, co tě napadá je chuť vše vzdát.

Někdy to vypadá, že z tohoto kolečka není cesty ven. Je tolika překážek, možná máš za sebou několik nezdarů.

 

Já tvé pocity moc dobře znám...

Jednak přes 13 let pracuji jako osobní trenérka a vedu živé i on-line kurzy, které jsou (mimo jiné) zaměřené na tématiku pánevního dna, kde většina žen řeší něco obdobného, a pak kdysi jsem byla na tom podobně, ne-li stejně.

Přetěžovala jsem své tělo, nevnímala únavu a že mi chybí energie, žila v té mužské, výkonnostní, nenaslouchala své duši.

Šílené stavy PMS, menstruace, co 14 dní, totální vyčerpanost.

Musela jsem překopat naprosto všechno, přístup k sobě, sebehodnotu i sebelásku (vím, už to zní jak klišé, ale funguje to), nastavit cvičení nejen pro fyzickou stránku, ale i pro tu duševní, relaxovat, jinak jíst..

Učila jsem se žít v ženské energii, zbavit se tlaku, víc se šetřit a propojovat věci do souvislostí.

Menstruační cyklus se ozdravil. Já nabyla nazpět energii a rozhodla se, že své zkušenosti musím předávat i ostatním ženám. Aby tomuto předcházely, nebo jim zkrátila cestu, pokud už v nějakém "průšvihu" jsou. 

Mirka Niké - celostní fit trenérka

NEPODCEŇUJ SÍLU PÁNEVNÍHO DNA! 

Měj ho Fit! 

S ČÍM TI MINIKURZ POMŮŽE

 • Díky minikurzu se naučíš správnou techniku cvičení. Získáš zdravé pánevní dno a nové pohybové vzorce (pokud budeš i nadále cvičit a neskončíš hned po kurzu). Pochopíš, která cvičení jsou pro tebe vhodná, a kterým se obloukem vyhnout, protože ti mohou škodit.
 • Dostaneš přesný návod na to, jak pracovat s bráničním dýcháním a jak aktivovat svaly hlubokého stabilizačního systému. Díky tomu tě přestanou bolet bedra, začne se oplošťovat bříško a tvé pánevní dno bude zdravé, pružné i pevné.
 • Posílíš si (nejen) pánevní dno, ale i střed těla, naučíš se jaké je aktivní držení těla, rozpohybuješ kyčle a uvolníš eSI skloubení. A dám ti můj super tip, jak používat tzv. Pojistku v běžném dni a při různých úkonech.
 • Všechny mé cviky i tipy (pokud je budeš i nadále využívat) tě dovedou k ozdravení pánevního dna, tím budeš předcházet problémům s ním spojených. Získáš vitalitu, radost do života a zažehneš jiskru. Jako vedlejší efekt začneš vyzařovat sex-appeal a znovu objevíš vášeň.

Co kdybych ti za něco přes hodinu času ve 4 dnech, ukázala cestu, která je funkční a přivedla ostatní ženy, zrovna jako jsi ty, ke skvělým výsledkům?

Postupně se jim výrazně zlepšily, nebo zcela vymizely obtíže spojené s pánevním dnem.  Nechyběla jim energie a rozžehly vnitřní jiskru. Najdenou zas byly radostné, vášnivé a tvořící...

CO JE PÁNEVNÍ DNO?

Představte si ho jako svalovou misku, či jakousi zátku na dně naší kostěné pánve, rozhodně však neplní jen funkci zátky, aby nám spodem nevypadly orgány malé pánve. Je tak 2-3 cm za našimi otvory, u žen je třikrát perforované u mužů dvakrát. Pánevní dno funguje jako celek v několika vrstvách a fungují, dle toho, kdy jaká je zrovna potřeba.

Svaly pánevního dna patří, do tzv. hlubokého stabilizačního systému páteře neboli zkráceně HSSP, chcete-li, tak do, možná již známějšího a opěvovaného CORE... 

logo fit pánevní dno

FIT PÁNEVNÍ DNO;

získej zdraví a pohodu, kterou si zasloužíš

4denní minikurz ZDARMA s mou podporou

 Nejen o CVIČENÍ, ale také o pozitivních NÁVYCÍCH a uvolněných EMOCÍCH

CO TĚ V KURZU ČEKÁ

BRÁNIČNÍ DÝCHÁNÍ, AKTIVACE CORE

1. DUBNA 2024
Jak správné dýchat? Jak spolupracuje pánevní dno s bránicí? Jak aktivovat core přes dech? Jak použít dech a uvolnit si díky němu tělo? Jak tě dech ovlivňuje po stránce fyzické, ale i psychické?

PÁNEVNÍ DNO VE TŘECH VRSTVÁCH

2. DUBNA 2024
Jak cvičit pánevní dno? Proč bys rozhodně neměla cvičit pánevní dno ala "špagetka", nebo zadržováním močení či stylem výtah? Relaxace pánevního dna a proč je pro tebe nezbytná.

BEDRA, KŘÍŽ, ESÍČKA, KYČLE

3. DUBNA 2024
Jak uvolnit svaly a ulevit si od bolesti beder, kříže, kyčlí i esíček? Jaké cviky jsou vhodné a jakým se obloukem vyhnout, aby se problémy nezhoršily, nebo sis je později nezpůsobila?

POUŽÍVÁNÍ PÁNEVNÍHO DNA VE VŠEDNÍM DNI

4. DUBNA 2024
Jak zvedat těžší věci? Jak se zvedat z postele, z gauče či křesla. Jak zapojit pánevní dno při domácích pracích. Zásady cvičení a kdy ho necvičit.

Toto cvičení je naprosto fyzicky nenáročné, takže jej zvládne každý, jakéhokoli věku a kondice.

 • HLUBINNÁ RELAXACE
  Provedu tě řízenou hlubinnou relaxací, kde objevíš možné sabotéry, kteří ti znesnadňují uvolnění se, proudu energie.

TY JEŠTĚ TRPÍŠ? NEMUSÍŠ!

 

NAUČ SE SPRÁVNĚ CVIČIT A MĚJ FIT PÁNEVNÍ DNO

 Získejte nazpět svoje sebevědomí, sexappeal, chuť se milovat a hlavně intimní zdraví

NA CO SE V ONLINE MINIKURZU MŮŽEŠ TĚŠIT? 

Zdarma

Budeme se setkávat od 29. května do 1. června v soukromé facebookové skupině.

Předtočená videa s cviky

Mám pro tebe připravená krátká videa s praktickými cviky na danou oblast.

Živá vysílání

Každý večer se setkáme live, kde odpovím na otázky a doplním další tipy k tématu a cvičením.

Posilovací cvičení

Tvé svaly budou pevné a při pohybu ti budou šetřit energii.
Cvičební lekce live 30'

Protahovací cvičení

Po něm budeš pružná, ohebná a budeš se cítit skvěle.

Energetizující cvičení

V těle se ti rozproudí energie a ty začneš zářit.

Hlubinná relaxace

Pro tvé uvolnění, nalezení nejvyššího klidu, kde dočerpáš energii.

Praktické tipy a postupy

Konečně se hneš z místa a nebudeš neustále opakovat stejné chyby.

Komunita

Nejsi na to sama. Síla skupiny tě táhne a motivuje, což je super.

miniKURZ probíhá od 1.4. do 4. 4. 2024

4denní on-line minikurz s podpůrnou soukromou facebookovou skupinou.

Nebudu ti lhát, bez práce to nebude. Zázraky na počkání se nekonají, ale dám ti funkční postupy, kterých když se budeš držet, tak tě dovedou k vytouženému cíli. Navíc věřím tomu, že se u toho budeš i bavit, strávíš drahocený čas věnovaný sobě, a to se vždy promítne do skvělého pocitu sama ze sebe.

 

Baví mě ten pohled, když se klientky rozzáří, získají sebevědomí a jsou FIT i sexy. 

Hledala jsem jak žít zdravý plnohodnotný život bez bolestí, úzkostí a šedi. Bez pocitu, že pomalu chátrám, a tak jsem radikálně změnila svůj život i smýšlení. 

Nyní už vím, jak žít v rovnováze a tobě chci ukázat zkratku...

Již několik let provázím, trénuji, motivuji a inspiruji lidi, jak si pomocí vhodného pohybu, stravy a nastavení své mysli, mohou zkvalitnit svůj život a žít tak bez bolestí a omezení. Ukazuji lidem cesty a vedu je krok za krokem ke změnám.

Pojď se mnou objevovat zdroje tvé energie, vylaďovat pohyb, aby ti prospíval a rozsviť svou jiskru. Nauč se naslouchat řeči tvého těla! 

Mirka Niké - celostní fit trenérka

JAKÉ BYLY PROŽITKY ŽEN, KTERÉ  PROŠLY MÝMI PŘEDEŠLÝMI KURZY

Už mám za sebou spoustu kurzů, seminářů na témata ženské přijetí, sexualita, zranění apod. Ve fyzické rovině jsem objevila naprosto něco nového, co mi dalo silné AHA. Díky
Jana S.terapeutka
Kurz mě zaujal svým názvem a i proto, že jsem na Mirku už párkrát narazila. Byla jsem zvědavá, v čem to bude jiné. A ejhle - ono to bylo jiné úplně ve všem! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, jak si pomoct a ne uškodit. Jak cvičení na maximum zefektivnit. Jak ulevit bolavým nohám. Jak jim dopřát péči, kterou si zaslouží. Natolik mě to přesvědčilo, že jsem vůbec neváhala a následný kurz jsem si zakoupila. A to hlavně proto, že mě zaujala komplexnost a naprosto logické důvody co, proč a jak dělat. Moc děkuju!
Bára Skálová www.jaknaskvrny.cz
Tento kurz vřele doporučuji všem ženám, které touží po návratu ke šťastně fungujícímu tělu. Získaná fitness je přidanou hodnotou, se kterou se budeš cítit skvěle!
Martina Brough
Mirky kurz je celistvým průvodcem pro každou fázi života, ve které se nacházíte. Nezáleží na věku, pohlaví, ohebnosti nebo zdatnosti, každý si tam dokáže najít to své pro aktuální potřeby svého vývoje a to jak na fyzické úrovni, mentální i duchovní. Vstřícné, upřímné , přijímající prostředí , které se Mirce daří vytvářet je pro mě a věřím , že nejen pro mě, blahodárné. Ráda se vracím ke cvikům, do skupin ...zažehnutá inspirace a lidský přístup a v neposlední řadě osvědčené postupy, funkční, propojené , celistvé.... to je to , co u Mirky cením a stále nacházím, navíc ve skvělé atmosféře a s humorem. Děkuji a vřele doporučuji zažít každým svalem a každou buňkou těla.
Eliška Ivana Jílková https://www.fler.cz/eltariel
Miry. Klidně bych přišla ještě jednou, opakování matka moudrosti, bylo to příjemné setkání, doporučím kámošce, která s námi včera nemohla. Těším se na III. Díky, že to děláš..
Miroslava Selixová
Všem ženám bych doporučila...obvzláště maminkám - super cvičení, které může vrátit nenásilně do kondice, najít si chvilku jen a jen pro sebe... Navíc Mirka předává svoji pozitivní energii i přes obrazovku:-) Moc děkuji, Miry - těším se na pokračování s Tebou:-)
Ivana Nejedlá Kotasová
Vřele doporučuji - měla jsem stále neuvěřitelně těžké nohy, to už nemám, nesmírně se mi ulevilo, zmírnila se mi také celulitida a už chápu, co znamená mít nožky jako pružinky - celkově se mi zpevnily svaly, už netahám nohy jako pytel brambor. Mirce moc děkuji za cviky, které dávají smysl. Vrátila se i energie a chuť na sobě dál pracovat. Vřele doporučuji všem! Ivana , 53 let.
Ivana Procházková
Kurz bych rozhodně doporučila a ráda si ho kdykoliv zopakuji. Ke všem částem jsem dostala i teorii, ale zajímavě podanou, prostě žádná nuda. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde všude mám i sebemenší sval, na který se běžně zapomíná a dělá právě ve finále nemalé problémy. Ještě jednou moc díky
Michaela Sýkorová
Kurz je skvělý, člověk se naučí vnímat sám sebe. Uvědomila jsem si, jak vlastně blbě chodím. Díky operaci kolene mám tendenci napadat na operovanou nohu. Nevěřila jsem, že se to dá nějak změnit. Hodně mě překvapilo jak je to cvičení jednoduché a přitom účinné. Hlavně, že to není žádný dril, to bych asi brzy vzdala. Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet tento kurz. Určitě budu ve všem co jsem se naučila pokračovat. Ráda bych ho doporučila i ostatním. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví.
Alena Vejnarová
Mirčin kurz moc doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční nožičky. Její výklad je plný optimismu a je vidět, že ví, o čem mluví. Pomohl mi rozhýbat nohu, která nechtěla chodit - za to moc děkuji:-). Používá jednoduché, ale funkční pomůcky, které se dají využít kdekoliv, kde potřebujete na sobě pracovat. Děkuji za takový lidský přístup, rady a optimismus a přeji hodně zdaru do další práce:-)
Yveta Michalcová
Milá Mirko, líbil se mi Tvůj celostní náhled a určitě velmi vstřícný profesionální i kamarádsky individuální přístup ke každé účastnici kurzu PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY. Oceňuji entuziasmus a pozitivní energii s jakou jsi nejen dělala videa a vedla cvičení ale také reagovala na naše dotazy a zkušenosti v rámci celého kurzu. Určitě mě kurz inspiroval a malinko donutil přemýšlet nad běžnými věcmi jako je správná chůze. Rozhodně bych ho doporučila i ostatním ženám. Bolest kyčlí právě při chůzi, která mě poslední dobou trápila, při použití vědomého přístupu (aktivace bříška, srovnání těla a kotníkové chůze) téměř zmizela. Děkuji 🙂
Zuzana Džbánková
Po skonceni kurzu sme isli k moru na plaz a po prvykrat som si vsimla, ze mi moje nohy nejakym zvlastnym sposobom okrasneli. Normalne sa na svoje nohy nedivam, lebo su dost skarede a teraz som sa nestacila pozerat a divit, co niekolko malo spravne navrhnutych sviceni dokaze v takom kratkom casovom useku. Mirku som si zaradila medzi svojich odbornikov na pohyb a tesim sa na jej dalsie projekty.
Daniela L.
Kurz bych jednoznačně doporučila ženám (mladým, ale i těm v elegantním věku). Je toho spousta, co nevíme, nebo neděláme dobře a informace, návody a videa, které v kurzu obdržíme, tomu, kdo chce a má zájem, opravdu hodně pomohou.
Zdeňka Zbudilová
Kurz mohu jen a jen doporučit!!! Cvičení je účinné, jednoduché, výsledky jsou během krátké doby, přístup trenérky je víc než na 100%
Marcela Čapounová
Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí zlepšit držení těla a uvědomit si provázání držení a chůze s mnoha strastmi, které nás v životě potkají. Mirka vše úžasně a podrobně vyvsětlí i ukáže a je snadné podle ní cvičit správně. Doporučuji ovšem jen ženám, které mají dostatek času pro sebe, a dokáží cvičit opravdu pravidelně a soustředěně. Odbýt cvik nemá smysl. Cviky jsou skvělé a změny jsou znát i cítit.
Barbora Janitorová
Všechna cvičení i rady jsou super a hlavně mě to posunulo tam, kam bych se sama neposunula...💖
Gabriela Žížková
...neváhejte, Mirka je super, znalostmi, odborností, profesionalitou, přístupem, úžasná bytost, vždy povzbudí a zvedne náladu.... cvičila jsem po artroskopii kolene, potřebuji zlepšit držení těla a chůzi.
Eva Riedlová
Kurz bych doporučila všem ženám, které chtějí na sobě pracovat i jinak než jen cvičením.
Kateřina Šlampová
Hned po první lekci jsem cítila neskutečnou úlevu v nohách. A až teď vnímám, v jakém pnutí celou dobu byly. To, že bude kurz brán tak celostně, jsem opravdu nečekala. Kurz obsahoval spoustu rad a souvislostí, ke kterým se běžně člověk nedostane, ale jsou základem, bez kterého nemůže tělo fungovat, jak má. Děkuji a vřele doporučuji.
Hana Vicherková
Mám sestavu, která mi vyhovuje. Výborně zpracovaný kurz, děkuji.
Adriana Putzová
Kurz určitě doporučuji. Trenérka je milá, rychle reaguje na komentáře a dotazy. Pro mě to je nový pohled na cvičení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Rozhodla jsem se pokračovat v navazujícím kurzu, abych své znalosti prohloubila, a hlavně aplikovala do praxe. Věřím, že to bude prospěšné pro můj fyzický i psychický rozvoj.
Lenka Šnicerová
Kurz bych doporučila všem lidem. Každý v dnešní době tento druh pohybu potřebuje. Má něco zkráceného, přetíženého.
Věra Tomšíková
Bylo to naprosto dokonalé... Moc děkuji 🙂
Žaneta Hegyová maminka na mateřské

A nyní je řada na tobě, aby ses ozdravila, získala nazpět svou energii i vitalitu

PŘESTAŇ SE MOTAT V KOLOBĚHU POKUSŮ A NEZDARŮ 

Přidej se do minikurzu a nauč se techniku cvičení i cviky, které skutečně fungují!

Mirka Niké

Celostní fit trenérka
Pokud máš na mě nějakou otázku, nebo ti nedorazil e-mail s přihlášením do skupiny, kde minikurz probíhá, napiš mi na můj e-mail