ZADEJ SI OBJEDNÁVKU

NA své NOVÉ JÁ

Po absolvování TRÉNINKU s odborníkem pochopíš, proč ho nutně potřebuješ na cestě ZA TVÝMI CÍLI. 

 Jinak Tvůj projekt "nové já"  selže.

Se mnou se naučíš, jak správně cvičit, zbavit se bolestí zad, zlepšit fyzičku, shodit přebytečné kilogramy, ale také, jak zklidnit mysl, uvolnit emoce a získat vyšší sebevědomí...

ON-LINE a přesto živě 

Vyber si z mých služeb a půjdeme společně (s)plnit 

 tvé cíle a sny..

Trénink, koučink online
Pokud potřebuješ podporu, motivaci, vedení a vyhovuje ti on-line.

Nech se vést procesem hubnutí a změny stravy, která ti bude prospívat. Každý den se s vámi spojím (e-mail, tel., mess., whatsapp..). Dostaneš praktické rady, motivaci, podporu. Osvojíš si vše potřebné a brzy si poradíš sama.
NA NIC NEČEKÁME. ZAČÍNÁME IHNED!
1:3 Cvičíš se mnou/cvičíš sama
Pokud chceš cvičit doma, ale jednou za čas se chceš přesvědčit, že cvičíš správně. Program na 6 měsíců.

Jednou u mě, a pak 3 týdny cvičíš doma, dle domluveného schématu. Na začátku 4. týdne se opět setkáme pro tvoji novou dávku cviků a kontrolu, jak si vedeš.
ZAČÍNÁME IHNED

co získáš, když se vydáme na cestu společně 

 • logický postup
  Vytvoříš si jasný logický postup pro všechny fáze vzniku tvého nového já
 • Zjistíš "PROČ?"
  Ujasníš si, že musíš mít silné PROČ, aby výsledky byly trvalé, a které je to tvé
 • AHA momenty
  Uvědomíš si proč se nedá šidit, podvádět, přeskakovat a přesouvat na jindy. A daleko více AHA momentů zažiješ při objevování řeči svého těla
 • Budování návyku
  Získáš super nový návyk a tento je 100% neškodlivý
 • Nová šťastnější identita
  Budeš svou novou šťastnou vizitkou, nakazíš tím další, takže dál se bude pokračovat ještě lépe a snadněji
 • benefity pro tvůj život
  Praktiky, které se naučíš, využiješ v každodenním životě, při zábavě, uklízení, sportu, zkrátka kdekoliv

NAPSALA JSEM Ebook  5+1 TAJEMSTVÍ, KTERÁ MUSÍŠ ZNÁT, POKUD CHCEŠ FIT SEXY BŘICHO

5+1 tajemství pro Fit sexy břicho

STÁHNI SI E-BOOK ZDARMA:

Vyzkoušeli jste již, kde co a stále nemáte své vytoužené sexy bříško.

Ba naopak, tukový prstenec se drží? 

ON-LINE kurzy

Fit sexy břicho online
Mít krásně vypracované bříško a přitom se nemuset nikam trmácet? Ano, je to možné.

Dojdu za tebou s pravidelnou lekcí a podporou. Pěkně nadávkované a kdykoliv se k jednotlivým lekcím můžeš vrátit a brousit tak pohyb do dokonalosti.

Budeme spolu budovat pevný střed těla, objevovat ukryté emoce, odstraňovat je, relaxovat...
PŘIPRAVUJI PRO TEBE
Potřebuješ mít zdravé nohy, abys měla zdravý pohyb.

Naučím tě, jak aktivovat chodidla tak, aby byla zdravá, pružná, bezbolestná a hlavně funkční. Hned poté se zaměříme na celé nohy a kyčle. Zjistíš, jak posílit příčné svaly na chodidle, abys předcházela deformitám, jako jsou vbočené palce, kladívkové prsty, plochonoží apod.

Osobní tréninky

 Vyber si z mé nabídky a já ti pomůžu jít za tvými cíli...

Osobní trénink
Pokud víš, že potřebuješ dohled, jestli vše děláš správně a jsi z Prahy, nebo jsi v pohodě s dojížděním.

Pomůžu ti na tvé cestě za vytouženou postavou, kondicí či zdravím. Krok za krokem s jistotou, že buduješ nové pohybové návyky, které jsou ty pravé.
ZAČÍNÁME HNED. JEN DOMLUVÍME TERMÍN.
1:3 Cvičíš se mnou/cvičíš sama
Pokud chceš cvičit doma, ale jednou za čas se chceš přesvědčit, že cvičíš správně. Program na 6 měsíců.

Jednou u mě, a pak 3 týdny cvičíš doma, dle domluveného schématu. Na začátku 4. týdne se opět setkáme pro tvoji novou dávku cviků a kontrolu, jak si vedeš.
ZAČÍNÁME IHNED
osobní trénink double
Necítíš se na to, že bys cvičila sama? Přijďte dvě a je to. Ve dvou se to lépe táhne, motivuje, hecuje a podporuje. Já vás zvládnu obě, to se nebojte.

Pomůžu vám na vaší cestě za vytouženou postavou, zdravím, správnými pohybovými návyky. Záleží na vás, jaké cíle máte.
ZAČÍNÁME IHNED. JEN CO DOMLUVÍME TERMÍN.

Postupně ti ukáži, jak si při "sochání" tvého nového já, POČÍNAT. Budeme to opakovat  tak dlouho, až se ti to zapíše jako NOVÝ NÁVYK, přeřadí do autopilota, a tak další ENERGII budeš moci směřovat tam, kde je třeba. Pro zlepšení tvé KONDICETVAROVÁNÍ VYSNĚNÝCH KŘIVEK.

Vydej se na cestu ženského zdraví

Lepší se vydat cestou prevence, co říkáte?

fit pánevní dno - tajemství1
V tomto kurzu ochutnáte první Tajemství pánevního dna a nejen jeho. Naučíte se pracovat se třemi vrstvami pánevního dna. Cviky, které vám pomohou zjemnit, uvolnit, posílit, relaxovat, propustit apod. Dozvíte se jaké jsou typy močové inkontinence a jak na ni. Zjistíte, jak si načerpat energii a uchovat si ji.

živé akce, Kurzy, workshopy

Tajemství fit sexy bříška
Kurz je pro tebe to pravé, když řešíš jiný přístup k břichu, než jen drilovat zkracovačky, a to fakt ne.

První část je čistě o fyzické rovině, tedy o nezbytných základech techniky cvičení. Jako je: aktivace hlubokého stabilizačního systému; techniky dýchání; správného cvičení... Další část je o psychosomatice břicha, o tvých emocích a kde se ukrývají, ale také o tvé energii a jak ji rozproudit.
Fit, zdravé a funkční nohy
Dům bys také nechtěla bez pevných základů. Tedy pojď "postavit" pevné základy pro tvůj pohyb.

V tomto workshopu se podíváme, jak aktivovat chodidla tak, aby byla zdravá, pružná, bezbolestná a hlavně funkční. Naučíte se, jak posílit příčné svaly na chodidle, abyste předcházeli deforminám, jako jsou vbočené palce, kladívkové prsty, plochonoží apod., a také bolestem.
fit krk bez bolestí
Bolí tě za krkem? Nebo máš časté škrábání v krku, chrapot, problémy se štítnou žlázou? Tak toto potřebuješ.

Workshop, kde se podíváme na krk, oblast krku a krční páteř ve třech rovinách. Naučíte se praktické cviky pro posílení svalů krku, ale i relaxaci. Cvičení pro uvolnění psychosomatických příčin bolesti krku.

CO o mně ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI?

Mirka je úžasná žena, díky které se mi podařilo dostat se po letech znovu do kondice, zredukovat 20 kg a zlepšit pohled na svět. Díky jejímu optimismu, úsměvu a jemné důslednosti, podpořené obrovskou profesionalitou jsem si uvědomil, až když se to stalo 🙂
Jiří V.generální ředitel KOPOS
Vždy jsem se tak nějak hýbal. Jenže jsem byl moc hubený, tak jsem si řekl, že bych nabral nějakou svalovou hmotu. Chodil jsem poctivě do fitka snad každý den. Cvičil jsem to, co jsem se dozvěděl od kluků nebo to, co jsem vykoukal na internetu. Sem tam mi Mirka dávala rady. Až jednou jsme se domluvily na tréninku, pak na dalším a dalším. Viděl jsem najednou změny na mé postavě, které se dříve nekonaly. Navíc jsem nemusel myslet na to, co zrovna budu cvičit a jak. Už spolu trénujeme více jak 6 let a stále mě to baví
Tomáš K. podnikatel
Nemám moc ráda pohyb, ale hýbat se potřebuji, to jsem si uvědomila, když jsem cítila rozdíl po pravidelných trénincích. Díky mé sedavé práci mám tendence se hrbit. Už si to, ale hlídám, cítím se blaženě, když se mi po celém dni narovnává moje pokřivené tělo. Opravdu vřele doporučuji i takovým odpůrcům pohybu, jako jsem já sama. Někdy si dělám legraci, že to jsou mučící nástroje, ale takové gumičky (SM systém), jsou prostě balzám na záda.
Alena Účetní

živé kurzy pro podporu ženství a ženského intimního zdraví

fit pánevní dno - tajemství1
Pro všechny ženy, kterým není jedno jejich ženské intimní zdraví.

Naučíte se pracovat se třemi vrstvami pánevního dna. Cviky, které vám pomohou zjemnit, uvolnit, posílit, relaxovat, propustit apod. Dozvíte se jaké jsou typy močové inkontinence a jak na ni. Zjistíte, jak si načerpat energii a uchovat si ji.
fit pánevní dno - tajemství2
Naučíte se pokročilá cvičení s pánevním dnem. Aby se vám metoda 3x3 ucelila, naučíte se cviky na krční oblast a oblast chodidla, a to zas ve třech rovinách.

Fyzické - ozdravné cviky na krční páteř a chodidla, emoční - bioenergetická cvičení, energie - cviky z východních nauk. Probereme i oblast břicha a břišních svalů, diastázu a základní cviky. Zjistíte, co s jizvami na hrázy či po císařském řezu.
fit pánevní dno v pohybu
Pro ženy, které jsou aktivní a chtějí zapracovat na svém pánevním dnu.

Podíváme na pánevní dno z pohledu vývojové kinezilogie. Naučíte se jak aktivovat hluboký stabilizační systém/core a spoustu cviků, které posilují pánevní dno, břicho i zadeček. Dále zjistíte, jak aktivovat tzv. Pojistku a jak ji využít v běžném dni. Získáte zdravé pánevní dno a nové pohybové vzorce

moji pomocníci pro dosahování vašich cílů

Mimo jiné využívám různé balanční podložky, rehabilitační míčky a míče, gumy a expandery, fitbally, S-bally, Overbally a také činky a další...

Při tréninku se postupně seznámíte vesměs se všemi mými pomocníky. 

BOSU

Labilní podložka, která ozvláštní trénink a navíc ho posune o několik levelů dál. Zlepšíte stabilitu, posílíte svaly hluboko uložené a střed těla.
TRX závěsný systém

Závěsný systém (trx)

Cvičení s váhou vlastního těla, ve 3D rovinách. Procvičíte svaly, o kterých jste ani netušili, že je máte a díky vyšším nárokům na střed těla i CORE.
SM systém Mudr. Smíška

sm systém

Šetrné cvičení pro jakýkoli věk i kondici. Skvělý pomocník pro vaše záda, rozhýbání každičkého zatuhlého místa a zpevnění těch, které si o to říkají.

MÁŠ NA MĚ DOTAZ?

Nebo nechceš, aby ti neutekly novinky, obsah zdarma, výzvy? Tak mi napiš a já ti dám vědět, jakmile něco přichystám.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů