Snažíte se dostat své BŘICHO do kondice a zatím byla veškerá snaha marná? 

 

Nedaří se vám ho POSÍLIT ani ZHUBNOUT? Nevíte, co a JAK CVIČIT a navíc vás  u toho bolí BEDRA?

 

Zároveň, ale toužíte po FIT sexy břichu bez špíčků?

fit sexy bříško

CELODENNÍ WORKSHOP

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Za 12 let, co se věnuji FIT trénování, jsem na otázky typu; 

"Jak zhubnout na břiše?", "Jaké jsou nejlepší cviky na vytvarování břicha?", "Jak udělat six pack, nebo pekáč? ", "Jak cvičit břicho a co cvičit a co necvičit?"..., odpovídala nespočetněkrát.

Pokud si pokládáte podobné otázky a toužíte po pevném, sexy, FIT břichu a navíc se zbavit BOLESTÍ ZAD v bederní oblasti, věčně nafouklého břicha, tak vím JAK NA TO. A vás to naučím také!

NeodCVIČÍM to za vás, ale ušetřím vám čas, zdraví a ve výsledku i peníze, které byste dřív nebo později investovali na nápravy toho, co jste si na sobě napáchali...

Abyste skutečně uspěli a dostali se k cíli, tak potřebujete přistupovat k vašemu břichu z několika úrovní.

Naučte se to na mých kurzech, zbavte se přebytečného tuku na břiše, bolestí zad, problémů se zažíváním, dostaňte břicho do kondice a zvyšte si kvalitu života a své sebevědomí...

Kurz, kterým odstartujete změnu ve vašem životě. Získáte nazpět sebevědomí, sex-appeal, chuť do života, bezbolestná záda a sexy břicho.

 NAUČÍM SE, OBJEVÍM A ZJISTÍM:

 • Jak a proč mít FIT, funkční a sexy břicho
  Na otázku "proč mít sexy břicho" si odpovíme zcela určitě dost jednoduše. Ale co na ty ostatní otázky? Jak je to s funkčností vašeho břicha. Je silné, tvoří oporu pro vaši páteř, jakýsi pevný, ale i pružný a pohyblivý rám vašeho těla?

  Jak tedy docílíte toho, aby bylo i FIT a krásné? Pokud jste už vyzkoušela kdejaké výzvy a nedaří se vám, aby vaše břísko bylo bez přebytečných špíčků, bez nafouklosti a jiných projevů, které nejsou vůbec příjemné. Zřejmě děláte něco špatně.

  Vytvořila jsem pro vás fungující a v praxi odzkoušený koncept cvičení, který myslí na vše potřebné pro váš úspěch. Naučí vás, jak je důležitý dech a práci s ním, nácvik a používání v praxi tzv. TŘÍMĚSÍČNÍ MODEL, naprostý základ pro vaši trupovou stabilizaci a další fungování pohybového aparátu.

  Naučíte se i cvičení na emoční rovinu a na tu energetickou. Konečně bude vaše bříško sexy!
 • Zaktivujte střed vašeho těla!
  Otázka vyvstává; "ale jak?" Toto se na workshopu zcela určitě dozvíte také. Přestanete tápat a konečně si uděláte jasno, jak je to s aktivací vašeho tělesného jádra, a co všechno si pod tímto pojmem představit. Které svaly zapojuje a jak souvisí s naší posturou, neboli držením těla.  Prakticky si nacvičíte, jak na to. Přes tzv. 3měsíční model se dostanete k základnímu stavebnímu kameni, který je nezbytný pro oporu páteře a veškerý pohyb.

  Naučíte se aktivovat střed těla, pánevní dno, bránici, přes správné nastavení axiálního  systému, dech a také nezávisle na nádechu a výdechu.
 • Mé břicho a emoce?
  Vyzkoušeli jste kdejaká cvičení a výzvy a vaše břicho těmto cvikům odolává? Podle doporučení děláte aerobní cvičení, jíte už jen mrkev, dřete břišáky a ono skoro nic. Zázraky se nedějí.

  Mám mnoholeté zkušenosti, ať už vlastní, či od stovek klientů a klientek, které jsou jasné. JEN cvičit břišní svaly nestačí, není to pouze o fyzickém cvičení. Jde o souhru celku, nejen pohybového, ale také záleží na stravě, energii a naší psychice. Tedy našich emocích.

  Už Wilhem Reich objevil, že emoce se ukládají do svalů, kostí, tkání. A břicho má ještě navíc další specifika,  Může zde sídlit strach, traumata, stud, úzkosti, životní postoj i postoj k určité věci a situaci.
 • Mé břicho a emoce?
  Vyzkoušeli jste kdejaká cvičení a výzvy a vaše břicho těmto cvikům odolává? Podle doporučení děláte aerobní cvičení, jíte už jen mrkev, dřete břišáky a ono skoro nic. Zázraky se nedějí.

  Mám mnoholeté zkušenosti, ať už vlastní, či od stovek klientů a klientek, které jsou jasné. JEN cvičit břišní svaly nestačí, není to pouze o fyzickém cvičení. Jde o souhru celku, nejen pohybového, ale také záleží na stravě, energii a naší psychice. Tedy našich emocích.

  Už Wilhem Reich objevil, že emoce se ukládají do svalů, kostí, tkání. A břicho má ještě navíc další specifika,  Může zde sídlit strach, traumata, stud, úzkosti, životní postoj i postoj k určité věci a situaci.
 • Core/HSS, diastáza, bolesti beder.
  Břicho, nebo lépe celý trupový korzet (core, HSS), musí být v harmonii, vzájemně spolupracovat v jakési symbióze. Pokud jeden článek je oslaben, nebo poškozen, má to vliv na další články i celky.

  Proto je důležité pracovat na všech rovinách. Ochablé břišní svaly, bedra přetěžují. Máte-li diastázu, nefunguje vám HSS - hluboký stabilizační systém optimálně a opět to má vliv na bedra, pánevní dno i bránici a celé držení těla.

  Nefunguje-li správně trupová stabilizace, přetěžují se jednotlivé segmenty, které jsou v disharmonii, dysbalanci a má to zas dopad na celé držení těla, na pohyb.  
 • Jaký vliv má jizva?
  Možná jste se věnovali jizvě pár dnů po jejím vzniku, protože bolela, byla to čerstvá záležitost. Ale věnovali jste ji pozornost i nadále? Máte tkáň kolem jizvy oživenou? Berete na zřetel, že jizva není jen povrchová, ale prochází všemi vrstvami až do břišní dutiny? Co všechno bylo rozpojeno, přehlušeno? Pokožka, nervy, svaly, vazy, fascie... A jak to funguje nyní?

  Jizva musí zůstat pružná, oživit vše kolem i do hloubky. Obnovit to, co bylo poničeno, neboť jizvy ovlivňují funkci svalů, fascií..., a tím opět ovlivňují funkci trupové stabilizace - držení těla a pohyb.

  A co emoce spojené se vznikem této jizvy. Máme toto v pořádku? 

"Kdybych si měla vybrat jen jednu jedinou oblast, které se věnovat, bylo by to právě břicho, tedy celý hluboký stabilizační systém." 

UŽ SE JEN PŘIHLÁSIT A ZAČÍT OBJEVOVAT

 Získejte nazpět svoje sebevědomí, sexappeal, a hlavně zdravé funkční břicho.

CO VŠECHNO ZAŽIJETE? 

 • 4 efektivní roviny "cvičení" vašeho břicha, aby  se dobrovolně chtělo vzdát tukového prstece, bylo krásné, nebolavé, sexy a FIT.
 • nacvičení správných technik trupové stabilizace, 3 měsíční model, pro odstranění špatných návyků.
 • dostanete, jak super praktická cvičení, tak spoustu teorie, která vám bude nápomocna k "aha" momentům a vlastnímu sebekoučinku.

část#1: Fyzická rovina břicha

Chcete konečně znát, jak správně cvičit své břicho v souhře, tak abyste neškodili vaší páteři a jiným kloubům? Naučte se naprosto jiný přístup cvičení břicha.

♥ Naučíte se ovládat bránici ve spojitosti s pánevním dnem a kouzlu dýchání. Že umíte správně dýchat? O tom se přesvědčíte sama. Dech je základ pro život, také pro naši trupovou stabilizaci, masáž orgánů, cirkulaci tekutin a psychickou pohodu.

♥ Zjistíte, které svaly patří do HSSP - hlubokého stabilizačního systému, jak je ovládat v souhře. A co vše ovlivňují, když vám tato souhra chybí. 

♥ Půjdete nazpět časem, až tam, kde jste se poprvé naučili využívat trupovou stabilizaci. Přes tříměsíční model se dostanete k dalším cvikům, které jsou blahodárné pro vaše břicho.

 

část#2 a 3: Emoční, Energetická rovina břicha

Břicho, zrovna tak, jako pánevní dno, které patří do CORE, není jen o svalech, ale také o emocích uložených v tzv. "pančířích". Pokud chcete zdárně vycvičit břicho ve fyzické rovině, potřebujete uvolnit tyto pancíře, propustit emoce. 

♥ Objevit ve svém břiše emoce a konstruktivně s nimi pracovat.

♥ Přes bioenergetická cvičení tyto emoce uvolnit a rozpustit.

♥ Projdete hlubinnou relaxací, která vám ukáže cestu. Buď vám vyvstane příčina, proč se vaše břicho obaluje tukem, nebo rovnou začne léčivý proces.

♥ Dechové praktiky pro masáž orgánů, nastartování očistného programu.

♥ Co se stane, pokud nebude energie v oblasti břicha správně proudit? "Ucpe se komín". Naučíte se cvičení, jak tento komín nasytit.

část#4: Výživa

 

Není to jen o cvičení a o emocích, aby se to celé povedlo, tak je zapotřebí vědět, jaká potrava je pro vás ideální.

♥ Projdeme si možnosti stravování. Který styl stravování se mi v praxi osvědčil a dovede vás nastartovat k očistnému a hubnoucímu procesu.

♥ Nejenom hmoutnou stravou je člověk živ. Nezapomínáte také na stavu pro vaší duši? 

♥ Co vás brzdí v hubnutí. Projdeme si nejčastejší zádrhely a chyby, které vám mohou znemožnit zbavit se tukového prstence.

diastáza - rozestup břišních svalů

KDE SE KURZ POŘÁDÁ? 

Většina kurzů a workshopů je pořádána v malém počtu klientů /cca 6/ v Praze cca 5 minut od části Černý Most. Pokud jsou kurzy pořádány v jiném městě nebo jiné části, je vždy uvedeno u přehledu termínů. Přesná adresa vám dojde po zaplacení kurzovného na vámi zadaný e-mail.

JAKÝ JE HARMONOGRAM KURZU? 

Pokud není uvedeno v objednávce jinak, tak kurzy jsou zpravidla celodenní. Dostavte se s 15-30 minutovým předstihem, abychom mohli nerušeně začít.

Časový harmonogram bude upřesněn v objednávce. Nejběžněji je to takto:

⇒ první část začíná 9:00 hod

⇒ zakončení první části je ve cca 12:30 hod.

⇒ 1- 1,5 hod. pauza na oběd (dle domluvy)

⇒ začátek druhé části je ve cca 14 hod.

⇒ zakončení v 18:00 hod.

core

UŽ SE STAČÍ JEN PŘIHLÁSIT, DORAZIT, OBJEVOVAT A ZAŽÍVAT...

Klikněte na tlačítko a vyberte si z nabízených termínů a možností. Kurzy a workshopy jsou pořádány v malém počtu lidí /3-6/, tak budete mít skoro individuální péči a možnost vše pochopit. Pokud byste měli zájem o individuální termín a trénink, napište mi na: trenerka@mirkanike.cz

5+1 tajemství pro Fit sexy břicho

Stáhni si zdarma e-book:

Než se sejdeme, tak se můžete začíst do eBooku, který jsem pro vás napsala. Pokud tyto tipy poznáte, aplikujete, budete mít konečně výsledky. 

5+1 tajemství pro Fit sexy břicho

Vyzkoušeli jste již, kde co a stále nemáte své vytoužené sexy bříško.      Ba naopak, tukový prstenec se drží. Pojďte na to jinak, objevte 5+1 tajemství, která vás zaručeně dovedou k vytouženému cíli!

Přidejte se!

Ano, tím, že jste absolvovala kurz, tak tím to nekončí. Přidejte se na FB stránku či skupinu a můžeme se kdykoliv spojit, nebo se propojit s ostatními lidmi, který mají stejný cíl, jako vy a probrat svá témata. To už je na vás 😉 Ale ve dvou se to lépe táhne, takže co udělá síla skupiny?