Zamiluj se do svých nohou i zadku 

On-line kurz

PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Nejen o CVIČENÍ, ale také o pozitivních NÁVYCÍCH, uvolněných EMOCÍCH a zdravé CHŮZI.

Tento kurz byl spuštěn a odzkoušen na 670 ženách. Dole se můžete podívat na jejich autentické výpovědi. Děkuji jim za spolupráci na vyladění tohoto kurzu. Byl stvořen pro vás a s pomocí všech žen, které testovaly a psaly zpětné vazby.

Co kdybych ti prozradila, že vypouklé BŘÍŠKO, či DIASTÁZA, také souvisí s nohami? Naučím tě, jak dostat tvé NOHY I ZADEK DO KONDICE!

Nebudu ti lhát, bez práce to nebude, ale budeš se u toho bavit, nezabere to šíleně času, a navíc je to čas věnovaný sobě, a to se vždy promítne do skvělého pocitu sama ze sebe. 

 

Jdeš ladnou CHŮZÍ a každý KROK ti činí potěšení.

Jde se ti lehce a přitom máš dost ENERGIE.

Už není problém výšlap do kopce, ani z kopce. A co navíc! Klidně si vezmeš na sebe kraťasy a je ti to fuk, protože JSI PŘIPRAVENÁ.

 

Pokud se tě týká, alespoň jeden z bodů, jsi tu správně a kurz je pro tebe jak dělaný:

 • vůbec se ti nechodí lehce a brzy se tvé nohy unaví
 • máš pocit napětí a nohy jsou těžké
 • chytají tě křeče, nebo naopak pociťuješ slabost v nohách
 • při chůzi tě bolí kyčle, kolena nabo ploska nohy
 • máš vbočený palec - palce, nebo kladívkové prsty
 • tvá stehna "zdobí" celulitida, povislá kůže, ďolíčky a jiné "úžasnosti"
 • tvé nohy jsou tenké, ale nezpevněné
 • tvé nohy jsou silné a potřebovaly by nějaký "lepší" tvar

MILÁ ŽENO, TVÉ NOŽKY POTŘEBUJÍ PÉČI

Víš, že ztuhlá chodidla, kyčle a nohy mouhou také za to, že...

 • bolí tě záda, nebo v pánevní oblasti
 • máš problémy spojené s ochablostí pánevního dna - únik moči, křeče při menstruačním cyklu a jiné
 • bolí tě krční či bederní páteř
 • trpíš na migrény, nebo cítíš napětí či slabost v očích
 • máš vypouklé bříško, rozestup přímého břišního svalu - diastázu

Je velmi důležité, pokud chceš mít zdravá a bezbolestná záda, ploché břicho a pánevní dno bez problémů , také pracovat s chodidlem, nártem i nohou jako takovou.

Svaly na nožkách, zadku i chodidle rozpohybujeme, aby byly pružné, v rovnováze (nikde nic netáhlo, nebo se neflákalo) a posílíme. Cílem je mít sexy nohy bez bolestí a bez omezení při chůzi, sportu, či v běžném dni.

A hlavně také pevný, fit a sexy zadek  i nožky 😉

CO SE V ONLINE KURZU PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY NAUČÍŠ? 

Z jednodušeně řečeno se naučíš vše potřebné proto, abys už při "obyčejné" chůzi tvarovala své nožky i zadek.  

Naučíš se důležité vychytávky, které ti nožky i zadek zpevní, vyhladí a rozpohybují do správného rytmu.

Uvolňovací cvičení

Pro správnou funkci nohou je potřeba nejprve uvolnění.

Hluboké masáže

Dostaneme svaly ze sevření "zpečetěných" míst - fasciích.

Cvičení pro aktivaci klenby

Chodidlo musí umět tlumit náraz i efektivně se odrazit.

Kyčle co nebolí

Rozpohybujeme kyčle pro správnou chůzi a bezbolestná bedra.

Cvičení pro pružnost a sílu

Zajistíme, jak pružnost, tak sílu. U chůze se budete skoro vznášet.

Tvarování nohou a zadku

Základy máme, takže zbývá vše vytvarovat do sexy podoby.

JAK TO V ONLINE KURZU PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY VYPADÁ? 

 • Lekce rozdělené na okruhy; chodidla, kolena, kyčle, chůze, zadek - uvolnění
  Vždy jde o uvolňovací cvičení, mobilizační cvičení, nácvik správného a posilovací cvičení. Pod mojí taktovkou a tvým nasazením 😉
 • 15 praktických cvičebních lekcí + bonusová, doplňující lekce
  zpravidla je délka lekce 30 minut. U některých lekcí kvůli návaznosti 60 minut
 • 3 lekce v každém týdnu
  zaměřené na cvičení fyzické, ale i emoční a energetické
 • Intra videa před některými lekcemi
  souvztažnosti důležité pro tvůj správný návyk - vysvětlení, co se bude dít, k čemu je to dobré, abys příště hned věděla, čemu se vyvarovat a co naopak je dobře
 • Bonusová videa s dalšími vychytávkami pro vaše nožky, zadek a nejen je
 • Tipy pro maximalizaci užitku z kurzu video + pdf slide
 • Pracovní listy pro sebepoznávací a sebekoučovací práci
 • Podpora a motivace
  Každý týden ti pošlu dotaz, jak si vedeš a zda jsi už prošla své lekce. Další podporou ti mohu být ve skupině na Facebooku, kde se mě můžeš doptat, nebo najdeš odpovědi přes lupu.
 • Členská sekce kurzu na 1 rok, s možným prodloužením
  Pokud mě nebudeš mít ještě po 1 roce dost, můžeš si členství prodloužit, dle aktuálního ceníku - aktivační poplatek. Neboj, už to nebude jako celý kurz 😉 😀

 KURZ otevřen od 01/2023

on-line kurz s členskou sekcí na 1 rok a s možností prodloužení

JAKÉ BYLY PROŽITKY ŽEN, KTERÉ KURZEM JIŽ PROŠLY

Reference a prožitky žen postupně doplňuji, protože jich je vskutku celá řada a já si cením každé jedné z nich 😉 Díky. A co ty? Chceš zažít na vlastní nohy a zadek to samé? 

Kurz mě zaujal svým názvem a i proto, že jsem na Mirku už párkrát narazila. Byla jsem zvědavá, v čem to bude jiné. A ejhle - ono to bylo jiné úplně ve všem! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, jak si pomoct a ne uškodit. Jak cvičení na maximum zefektivnit. Jak ulevit bolavým nohám. Jak jim dopřát péči, kterou si zaslouží. Natolik mě to přesvědčilo, že jsem vůbec neváhala a následný kurz jsem si zakoupila. A to hlavně proto, že mě zaujala komplexnost a naprosto logické důvody co, proč a jak dělat. Moc děkuju!
Bára Skálová www.jaknaskvrny.cz
Tento kurz vřele doporučuji všem ženám, které touží po návratu ke šťastně fungujícímu tělu. Získaná fitness je přidanou hodnotou, se kterou se budeš cítit skvěle!
Martina Brough
Mirky kurz je celistvým průvodcem pro každou fázi života, ve které se nacházíte. Nezáleží na věku, pohlaví, ohebnosti nebo zdatnosti, každý si tam dokáže najít to své pro aktuální potřeby svého vývoje a to jak na fyzické úrovni, mentální i duchovní. Vstřícné, upřímné , přijímající prostředí , které se Mirce daří vytvářet je pro mě a věřím , že nejen pro mě, blahodárné. Ráda se vracím ke cvikům, do skupin ...zažehnutá inspirace a lidský přístup a v neposlední řadě osvědčené postupy, funkční, propojené , celistvé.... to je to , co u Mirky cením a stále nacházím, navíc ve skvělé atmosféře a s humorem. Děkuji a vřele doporučuji zažít každým svalem a každou buňkou těla.
Eliška Ivana Jílková https://www.fler.cz/eltariel
Všem ženám bych doporučila...obvzláště maminkám - super cvičení, které může vrátit nenásilně do kondice, najít si chvilku jen a jen pro sebe... Navíc Mirka předává svoji pozitivní energii i přes obrazovku:-) Moc děkuji, Miry - těším se na pokračování s Tebou:-)
Ivana Nejedlá Kotasová
Vřele doporučuji - měla jsem stále neuvěřitelně těžké nohy, to už nemám, nesmírně se mi ulevilo, zmírnila se mi také celulitida a už chápu, co znamená mít nožky jako pružinky - celkově se mi zpevnily svaly, už netahám nohy jako pytel brambor. Mirce moc děkuji za cviky, které dávají smysl. Vrátila se i energie a chuť na sobě dál pracovat. Vřele doporučuji všem! Ivana , 53 let.
Ivana Procházková
Kurz bych rozhodně doporučila a ráda si ho kdykoliv zopakuji. Ke všem částem jsem dostala i teorii, ale zajímavě podanou, prostě žádná nuda. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde všude mám i sebemenší sval, na který se běžně zapomíná a dělá právě ve finále nemalé problémy. Ještě jednou moc díky
Michaela Sýkorová
Kurz je skvělý, člověk se naučí vnímat sám sebe. Uvědomila jsem si, jak vlastně blbě chodím. Díky operaci kolene mám tendenci napadat na operovanou nohu. Nevěřila jsem, že se to dá nějak změnit. Hodně mě překvapilo jak je to cvičení jednoduché a přitom účinné. Hlavně, že to není žádný dril, to bych asi brzy vzdala. Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet tento kurz. Určitě budu ve všem co jsem se naučila pokračovat. Ráda bych ho doporučila i ostatním. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví.
Alena Vejnarová
Mirčin kurz moc doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční nožičky. Její výklad je plný optimismu a je vidět, že ví, o čem mluví. Pomohl mi rozhýbat nohu, která nechtěla chodit - za to moc děkuji:-). Používá jednoduché, ale funkční pomůcky, které se dají využít kdekoliv, kde potřebujete na sobě pracovat. Děkuji za takový lidský přístup, rady a optimismus a přeji hodně zdaru do další práce:-)
Yveta Michalcová
Milá Mirko, líbil se mi Tvůj celostní náhled a určitě velmi vstřícný profesionální i kamarádsky individuální přístup ke každé účastnici kurzu PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY. Oceňuji entuziasmus a pozitivní energii s jakou jsi nejen dělala videa a vedla cvičení ale také reagovala na naše dotazy a zkušenosti v rámci celého kurzu. Určitě mě kurz inspiroval a malinko donutil přemýšlet nad běžnými věcmi jako je správná chůze. Rozhodně bych ho doporučila i ostatním ženám. Bolest kyčlí právě při chůzi, která mě poslední dobou trápila, při použití vědomého přístupu (aktivace bříška, srovnání těla a kotníkové chůze) téměř zmizela. Děkuji 🙂
Zuzana Džbánková
Po skonceni kurzu sme isli k moru na plaz a po prvykrat som si vsimla, ze mi moje nohy nejakym zvlastnym sposobom okrasneli. Normalne sa na svoje nohy nedivam, lebo su dost skarede a teraz som sa nestacila pozerat a divit, co niekolko malo spravne navrhnutych sviceni dokaze v takom kratkom casovom useku. Mirku som si zaradila medzi svojich odbornikov na pohyb a tesim sa na jej dalsie projekty.
Daniela L.
Kurz bych jednoznačně doporučila ženám (mladým, ale i těm v elegantním věku). Je toho spousta, co nevíme, nebo neděláme dobře a informace, návody a videa, které v kurzu obdržíme, tomu, kdo chce a má zájem, opravdu hodně pomohou.
Zdeňka Zbudilová
Kurz mohu jen a jen doporučit!!! Cvičení je účinné, jednoduché, výsledky jsou během krátké doby, přístup trenérky je víc než na 100%
Marcela Čapounová
Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí zlepšit držení těla a uvědomit si provázání držení a chůze s mnoha strastmi, které nás v životě potkají. Mirka vše úžasně a podrobně vyvsětlí i ukáže a je snadné podle ní cvičit správně. Doporučuji ovšem jen ženám, které mají dostatek času pro sebe, a dokáží cvičit opravdu pravidelně a soustředěně. Odbýt cvik nemá smysl. Cviky jsou skvělé a změny jsou znát i cítit.
Barbora Janitorová
Všechna cvičení i rady jsou super a hlavně mě to posunulo tam, kam bych se sama neposunula...💖
Gabriela Žížková
...neváhejte, Mirka je super, znalostmi, odborností, profesionalitou, přístupem, úžasná bytost, vždy povzbudí a zvedne náladu.... cvičila jsem po artroskopii kolene, potřebuji zlepšit držení těla a chůzi.
Eva Riedlová
Kurz bych doporučila všem ženám, které chtějí na sobě pracovat i jinak než jen cvičením.
Kateřina Šlampová
Hned po první lekci jsem cítila neskutečnou úlevu v nohách. A až teď vnímám, v jakém pnutí celou dobu byly. To, že bude kurz brán tak celostně, jsem opravdu nečekala. Kurz obsahoval spoustu rad a souvislostí, ke kterým se běžně člověk nedostane, ale jsou základem, bez kterého nemůže tělo fungovat, jak má. Děkuji a vřele doporučuji.
Hana Vicherková
Mám sestavu, která mi vyhovuje. Výborně zpracovaný kurz, děkuji.
Adriana Putzová
Kurz určitě doporučuji. Trenérka je milá, rychle reaguje na komentáře a dotazy. Pro mě to je nový pohled na cvičení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Rozhodla jsem se pokračovat v navazujícím kurzu, abych své znalosti prohloubila, a hlavně aplikovala do praxe. Věřím, že to bude prospěšné pro můj fyzický i psychický rozvoj.
Lenka Šnicerová
Kurz bych doporučila všem lidem. Každý v dnešní době tento druh pohybu potřebuje. Má něco zkráceného, přetíženého.
Věra Tomšíková