Přidej se do facebookové skupiny

 fit JE SEXY

a přijď si pro mé tipy, cviky, know-how i motivaci

zdarma

  • Cítíš, že tvoje tělo potřebuje údržbu - sem tam něco táhne, bolí a není to ono?
  • Chceš se zbavit bolesti, shodit přebytečné kilogramy a zlepšit svoji fyzičku?
  • Hledáš podporující komunitu, která tě zvedne z gauče, můžeš si přijít pro radu i motivaci?

PŘIPravena NA ZMĚNU?

Přidej se do skupiny žen, které se rozhodly být 

#fitAsexy 

Cvičební lekce live 30'

cvičební lekce / live 30'

každý týden na jedno téma, o které jste si psaly.
vzdělávací živé vysílání

vzdělávací živé vysílaní

každý týden na určitou partii těla nebo problematiku.
Podpora a motivace, možnost poradit se

podpora a motivace

i možnost poradit se, nejen ode mě, ale od celé skupiny, což je nejvíc super!

NAUČÍM TĚ NASLOUCHAT ŘEČI TVÉHO TĚLA 

a kromě toho získáš - pravidelné dávky inspirace, motivace, mého know-how i nakopání do (ehm) zadečku, aby ses zvedla a uděla něco pro super pocit sama ze sebe.

Předám ti ověřené a funkční postupy, které tě dovedou k pohybu bez bolestí, přirozenému stylu stravování a novému smýšlení o sobě samé.

CO o mně ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI?

Mirka je úžasná žena, díky které se mi podařilo dostat se po letech znovu do kondice, zredukovat 20 kg a zlepšit pohled na svět. Díky jejímu optimismu, úsměvu a jemné důslednosti, podpořené obrovskou profesionalitou jsem si uvědomil, až když se to stalo 🙂
Jiří V.generální ředitel KOPOS
Vždy jsem se tak nějak hýbal. Jenže jsem byl moc hubený, tak jsem si řekl, že bych nabral nějakou svalovou hmotu. Chodil jsem poctivě do fitka snad každý den. Cvičil jsem to, co jsem se dozvěděl od kluků nebo to, co jsem vykoukal na internetu. Sem tam mi Mirka dávala rady. Až jednou jsme se domluvily na tréninku, pak na dalším a dalším. Viděl jsem najednou změny na mé postavě, které se dříve nekonaly. Navíc jsem nemusel myslet na to, co zrovna budu cvičit a jak. Už spolu trénujeme více jak 6 let a stále mě to baví
Tomáš K. podnikatel
Nemám moc ráda pohyb, ale hýbat se potřebuji, to jsem si uvědomila, když jsem cítila rozdíl po pravidelných trénincích. Díky mé sedavé práci mám tendence se hrbit. Už si to, ale hlídám, cítím se blaženě, když se mi po celém dni narovnává moje pokřivené tělo. Opravdu vřele doporučuji i takovým odpůrcům pohybu, jako jsem já sama. Někdy si dělám legraci, že to jsou mučící nástroje, ale takové gumičky (SM systém), jsou prostě balzám na záda.
Alena Účetní

"Zaručených rad - jak být fit - je všude spousta, ale co jít zkratkou a vybrat ty, co skutečně fungují?"

Je snad naprosto jasné "proč cvičit a věnovat pozornost zdrané stravě", ale kdyby náhodou: 
- energie jako blázen (i tvé děti/vnoučata ti nebou stíhat),

- neuvěřitelná kondice (že tě budou muset jedno zastřelit),

- vyšší sebevědomí, lepší zdraví, super psychika (takže tě Bláža od vedle nebude mít ráda).

PŘIDEJ SE MEZI ŽENY, které chtějí BÝT FIT A SEXY

Jsem celostní fit trenérka žen, které se nespokojí s chátráním své tělesné (i duševní) schránky a vydaly se na cestu, aby se cítily naprosto skvěle! 

Mými kurzy, workshopy, výzvami a tréninky  (ať už on-line nebo v tváří tvář) už prošlo více než 5000 žen. A záměr byl vždy jasný - pomoc zkvalitnit jejich život.  Naučit je správnou techniku cvičení, navést na cestu co jíst, aby měly dostatek energie i jak vědomě relaxovat. 

Vždy se mi rozsvítí oči a zahřeje na srdci, když vidím jaké posuny ženy na sobě udělaly a jak jim je hej. Nemůžu se dočkat na tvůj příběh a na to, až i ty budeš skákat radostí nad svým bezbolestným tělem a energií na rozdávání. 😉 

Mirka Niké

Mirka Niké - celostní fit trenérka

Už se na tebe těším, až tě přivítám ve skupině a budeme společně plnit tvé sny (nejen) o tvé postavě. Společně to zvládneme bez zbytečných zádrhelů - rychleji a bezpečněji. 

protože FIT JE SEXY!