OBJEDNÁVKA KURZU FIT SEXY BŘICHO

Naučte se úžasnou metodu, která vás dostane za vytouženým cílem. Mít ze sebe super pocit a krásné, funkční břicho bez přebytečných tukových zásob.

 • ANO
  Přeji si poznat metody a získat návod, jak na své břicho a odlehčit svým bedrům.
 • ANO
  Přeji si své břišní svalstvo umět ovládat, využívat naplno svou trupovou stabilizaci a šetřit tak energii při pohybu, ale také svá záda a klouby.
 • ANO
  Objednávám si tímto kurz "FIT sexy břicho" v hodnotě 2 290 Kč pro jednu osobu, nebo za zvýhodněnou cenu pro mě a mou kamarádku za 3 990 Kč.
 • ANO
  Vím, že se budu muset dostavit na místo určení a svůj kurz absolvovat pro získání informací, metod a přístupů k cvičení v několika rovinách, které skutečně fungují.

Vyberte si svůj termín. Nezapomeňte, že pokud se vydáte ve dvou, neboť ve dvou se to lépe táhne, tak máte ode mě zvýhodněnou cenu 😉 V tom případě dolů do poznámek napište e-mail i pro svou parťačku, kvůli informacím, které zasílám ohledně kurzu.

Makat na svých křivkách z pohodlí domova?

ANO! Naprostá bomba pro ty, jenž nemohou za mnou.

Můžete se zúčastnit, ať už jste zrovna na dovolené, na druhém konci světa, nebo doma v obýváku. Stačí vám k tomu připojení k internetu a chuť na sobě pracovat.

Lekce vám zůstanou a kdykoliv se k nim budete moci vrátit, a to je sakra výhoda!

Co říkají ti, co už si objednali:

Trochu jsem se obávala, abych celý den zvládla, volala jsem Mirka a byla jsem ujištěna, že určitě ano. A přesně tak to bylo, sice jsem na závěr byla už malinko unavená, ale odnesla jsem si domů spoustu užitečných informací a cviků a jsem naprosto nadšená a dokonce mě zatím drží i nadšení ve formování.
Věradůchodkyně
Kde začít? Možná "díky za kurz", byl jsem překvapený, že jsem se nenudil a docala jsi mi dala zabrat. A to mi přišlo, že nic moc neděláme. Já jsem tak trochu se svým břichem válčil, neboť celé dny sedím. Nejsem vyloženě tlustý, ale dole jsem měl břicho vyvalené, jak kdybych snědl míč a ten postoupil dolů 😀 Zatím mám za sebou asi měsíc a musím říct, že už vidí změny i moje partnerka. Až se hecnu, pošlu fotku 😉 😀
JirkaInformatik

Další kurzy a workshopy, kde se můžete posouvat za zdravým tělem:

Workshop, kde se podíváme na krk, oblast krku a krční páteř ve třech rovinách. Naučíte se praktické cviky pro posílení svalů krku, ale i relaxaci. Cvičení pro uvolnění psychosomatických příčin bolesti krku. Rozhodně musíte znát, pokud trpíte na blokace krční páteře, bolesti v krku, angíny apod.
FIT krk bez bolestí
V tomto workshopu se podíváme, jak aktivovat chodidla tak, aby byla zdravá, pružná, bezbolestná a hlavně funkční. Naučíte se, jak posílit příčné svaly na chodidle, abyste předcházeli deforminám, jako jsou vbočené palce, kladívkové prsty, plochonoží apod., a také bolestem.
FIT, zdravé a funkční nohy
V tomto kurzu ochutnáte první Tajemství pánevního dna a nejen jeho. Naučíte se pracovat se třemi vrstvami pánevního dna. Cviky, které vám pomohou zjemnit, uvolnit, posílit, relaxovat, propustit apod. Dozvíte se jaké jsou typy močové inkontinence a jak na ni. Zjistíte, jak si načerpat energii a uchovat si ji.
FIT pánevní dno Tajemství I.
Naučíte se pokročilá cvičení s pánevním dnem. Aby se vám metoda 3x3 ucelila, naučíte se cviky na krční oblast a oblast chodidla, a to zas ve třech rovinách. Fyzické - ozdravné cviky na krční páteř a chodidla, emoční - bioenergetická cvičení, energie - cviky z východních nauk. Probereme i oblast břicha a břišních svalů, diastázu a základní cviky. Zjistíte, co s jizvami na hrázy či po císařském řezu.id.
FIT pánevní dno, Tajemství II.
Podíváme na pánevní dno z pohledu vývojové kinezilogie. Naučíte se jak aktivovat hluboký stabilizační systém/core a spoustu cviků, které posilují pánevní dno, břicho i zadeček. Dále zjistíte, jak aktivovat tzv. Pojistku a jak ji využít v běžném dni. Získáte zdravé pánevní dno a nové pohybové vzorce.
FIT pánevní dno v pohybu

Potřebujete pomoc?

Napište na info@mirkanike.cz nebo mi pošlete zprávu na 774 967 225 a já se vám ozvu a ráda pomůžu.