Chceš zpevnit břicho, posílit pánevní dno a něco zhubnout? 

NASTARTUJ SE K POSTAVĚ SNŮ

díky jednoduchým cvičením, bez nutnosti drilu a počítání kalorií.

Naučím tě to krok za krokem v 5denním minikurzu ZDARMA!

21.-25.4.2024

Záznamy budou k dispozici po omezenou dobu! Tak to nepropásni. 

  • Marně hledáš způsob, jak se dostat do kondice, zpevnit své bříško, zbavit se bolesti zad a ozdravit pánevní dno?
  • Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všemožné cvičení i diety, ale kila se tě stále drží a nikam se to nehýbe?
  • Je pro tebe náročné přinutit se k pohybu, vymyslet, kdy cvičit, co jíst a jak si to celé nastavit?
  • Jsi zoufalá z toho, že přibíráš snad i po vodě a ve skříni se ti kupí oblečení, do kterého se nevejdeš?

NENÍ TO TVÁ CHYBA, ŽE NEVÍŠ KUDY KAM

Naprosto se ti nedivím!

Informací je spousty a není vůbec jednoduché se v té džungli vyznat! Navíc si většina protiřečí. 

A tak se může snadno stát, že necvičíš správně, přeháníš to na začátku a nastavíš si nesmyslnou dietu. Bolí tě záda, jsi bez energie, a když už něco shodíš, ve finále to pak vše nabereš nazpět. 

Úspěch se nekoná!

Jediné, co se dostaví zaručeně, je frustrace z toho, že to nejde jak sis představovala a chuť vše vzdát. Pořádně se najíst, lehnout si na gauč.

Beztak to nikam nevede!

Kudy se vydat, když chceš hubnout?

JÁ TVÉ POCITY MOC DOBŘE ZNÁM...

Jednak přes 14 let pracuji jako osobní trenérka a vedu živé i on-line kurzy, kde většina žen řeší něco obdobného, a pak kdysi jsem byla na tom podobně, ne-li stejně. Ač jsem jedla "zdravě" a věděla, co a jak cvičit, mé zažívání ani energie na tom nebyly dobře.

Dostala jsem se do pasti neustálého přemýšlení nad jídlem a honění času, abych se stihla najíst co 3-4 hodiny, neboť pak přišel hypoglykemický záchvat. Uf.

Fyzicky jsem si nesmyslně nakládala, dřela jsem a neposouchala tělo, ani duši. Systém byl přetížen a já padla na pusu... 

... a potom také ztloustla. Kila se držela a nechtěla dolů, ani náhodou.

Musela jsem překopat naprosto všechno, přístup k sobě, sebehodnotu i sebelásku (vím, už to zní jak klišé, ale funguje to), nastavit cvičení nejen pro fyzickou stránku, ale i pro tu duševní, relaxovat, jinak jíst..

Mirka Niké - celostní fit trenérka

DOBRÁ ZPRÁVA JE, ŽE JSI TADY!

Tímto procesem tě provedu, dám ti nahlídnout pod pokličku toho, co fungovalo u mě, ale hlavně je vyzkoušené na stovkách klientek, které zhubly, zpevnily své břicho a ozdravily pánevní dno. Zodpovím ti důležité otázky, ve kterých máš možná zmatek, ukáži ti jak cvičit, aby sis neublížila a dokonce tě naučím jak se dá cvičit pasivně a získat energii.  

 

 

Kdo z nás by si nepřál pěkné, ploché, funkční břicho.

CO KDYŽ BÝT FIT A CÍTIT SE SKVĚLE, NENÍ AŽ TAK TĚŽKÉ? 

Naučím tě a ukáži ti, abys

⇒ měla z POHYBU potěšení,

⇒ získala velké množství stabilní ENERGIE,

⇒ měla BŘICHO pevné, PÁNEVNÍ DNO pružné a BEDRA bez bolestí,

⇒ získala více SEBEVĚDOMÍ, rozsvítila svou vnitřní jiskru a cítila se FIT A SEXY,

ZHUBLA (pokud si to přeješ), protože by tě už nepronásledovaly ty ustavičné chutě a věděla, co a kolik toho jíst?

Co kdybych ti v 5 dnech, ukázala cestu, která je funkční a přivedla ostatní ženy, zrovna jako jsi ty, ke skvělým výsledkům?

Najednou jim nechyběla energie, nepřepadaly chutě, zhubly, rozzářily se, zpevnily svou postavu a jejich sebevědomí vystřelilo. Byly fit...

NASTARTUJ SE K POSTAVĚ SNŮ

v 5denním nadupaném minikurzu ZDARMA s mou podporou

DECH, BRÁNIČNÍ DÝCHÁNÍ

21. DUBNA | V 19 HOD.
Jak správné dýchat? Jak použít dech jako terapeutický nástroj a uvolnit si díky němu tělo a začít hubnout? Jak tě nesprávný dech ovlivňuje po stránce fyzické, ale i psychické?

PÁNEVNÍ DNO

22. DUBNA | V 19 HOD.
Jak cvičit pánevní dno? Proč bys rozhodně neměla cvičit pánevní dno ala "špagetka", nebo zadržováním močení? Jakým cvikům se raději vyhnout a proč? Relaxace pánevního dna a proč je pro tebe nezbytná?

BŘICHO, CORE

23. DUBNA | V 19 HOD.
Jak se zbavit vypouklého břicha? Jak zhubnout břicho? Jak břicho cvičit, abys ho měla ploché? Jak cvičit tzv. CORE a jednoduše ho aktivovat přes centrální nervový systém? Co necvičit, když máš diastázu a co naopak ano?

BEDRA, KŘÍŽ

24. DUBNA | V 19 HOD.
Jak uvolnit svaly a ulevit si od bolesti beder a kříže? Jaké cviky jsou vhodné a jakým se obloukem vyhnout, aby se problémy nezhoršily, nebo sis je později nezpůsobila? Jaké zásady dodržovat, když už problémy máš?

PRAKTICKÝ WEBINÁŘ

25. DUBNA | V 19 HOD.
Jak hubnout a nehladovět? Čím si nastartovat metabolismus? Chyby, které možná děláš, a proto ti nejde zhubnout. Jak jíst a hubnout a přitom nepočítat kalorie? Jak se zbavit závislosti na sladkém či nezdravém jídle?

ČAS PRO TVÉ OTÁZKY

25. DUBNA| V 20:30 HOD.
Odpovím ti na tvé otázky (pokud budu znát odpověď), abys neodcházela s otazníky. Otázky můžeš psát už v průběhu kurzu, do soukromé skupiny, pod obrázek Q&A, aby byly všechny pohromadě.
  • HLUBINNÁ RELAXACE
    Provedu tě řízenou hlubinnou relaxací, kde objevíš možné sabotéry, kteří ti znesnadňují uvolnění se, proudu energie a i hubnoucímu procesu...

NA CO SE V ONLINE MINIKURZU MŮŽEŠ TĚŠIT? 

Naučíš se správnou techniku cviků, takže už si nebudeš škodit, také důležité vychytávky, které ti pomohou se uvolnit, zrelaxovat a posílit. Dám ti cené tipy a postupy a hlavně tě rozpohybuji a nastartuji do správného rytmu.

Zdarma

Budeme se setkávat od 14. do 18. dubna v soukromé facebookové skupině.

Předtočená videa s cviky

Mám pro tebe připravená krátká videa, podle kterých si hned s radostí zacvičíš.

Živá vysílání

Ve čtvrtek večer se setkáme live, kde odpovím na otázky a doplním další tipy k tématu a cvičením.

Praktické tipy a postupy

Konečně se hneš z místa a nebudeš neustále opakovat stejné chyby.

Komunita

Díky síle skupiny na to nebudeš sama. Získáš spoustu motivace, aby ses opravdu posouvala.

JAKÉ BYLY PROŽITKY ŽEN, KTERÉ  PROŠLY PŘEDEŠLÝMI KURZY

Kurz mě zaujal svým názvem a i proto, že jsem na Mirku už párkrát narazila. Byla jsem zvědavá, v čem to bude jiné. A ejhle - ono to bylo jiné úplně ve všem! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, jak si pomoct a ne uškodit. Jak cvičení na maximum zefektivnit. Jak ulevit bolavým nohám. Jak jim dopřát péči, kterou si zaslouží. Natolik mě to přesvědčilo, že jsem vůbec neváhala a následný kurz jsem si zakoupila. A to hlavně proto, že mě zaujala komplexnost a naprosto logické důvody co, proč a jak dělat. Moc děkuju!
Bára Skálová www.jaknaskvrny.cz
Tento kurz vřele doporučuji všem ženám, které touží po návratu ke šťastně fungujícímu tělu. Získaná fitness je přidanou hodnotou, se kterou se budeš cítit skvěle!
Martina Brough
Mirky kurz je celistvým průvodcem pro každou fázi života, ve které se nacházíte. Nezáleží na věku, pohlaví, ohebnosti nebo zdatnosti, každý si tam dokáže najít to své pro aktuální potřeby svého vývoje a to jak na fyzické úrovni, mentální i duchovní. Vstřícné, upřímné , přijímající prostředí , které se Mirce daří vytvářet je pro mě a věřím , že nejen pro mě, blahodárné. Ráda se vracím ke cvikům, do skupin ...zažehnutá inspirace a lidský přístup a v neposlední řadě osvědčené postupy, funkční, propojené , celistvé.... to je to , co u Mirky cením a stále nacházím, navíc ve skvělé atmosféře a s humorem. Děkuji a vřele doporučuji zažít každým svalem a každou buňkou těla.
Eliška Ivana Jílková https://www.fler.cz/eltariel
Všem ženám bych doporučila...obvzláště maminkám - super cvičení, které může vrátit nenásilně do kondice, najít si chvilku jen a jen pro sebe... Navíc Mirka předává svoji pozitivní energii i přes obrazovku:-) Moc děkuji, Miry - těším se na pokračování s Tebou:-)
Ivana Nejedlá Kotasová
Vřele doporučuji - měla jsem stále neuvěřitelně těžké nohy, to už nemám, nesmírně se mi ulevilo, zmírnila se mi také celulitida a už chápu, co znamená mít nožky jako pružinky - celkově se mi zpevnily svaly, už netahám nohy jako pytel brambor. Mirce moc děkuji za cviky, které dávají smysl. Vrátila se i energie a chuť na sobě dál pracovat. Vřele doporučuji všem! Ivana , 53 let.
Ivana Procházková
Kurz bych rozhodně doporučila a ráda si ho kdykoliv zopakuji. Ke všem částem jsem dostala i teorii, ale zajímavě podanou, prostě žádná nuda. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde všude mám i sebemenší sval, na který se běžně zapomíná a dělá právě ve finále nemalé problémy. Ještě jednou moc díky
Michaela Sýkorová
Kurz je skvělý, člověk se naučí vnímat sám sebe. Uvědomila jsem si, jak vlastně blbě chodím. Díky operaci kolene mám tendenci napadat na operovanou nohu. Nevěřila jsem, že se to dá nějak změnit. Hodně mě překvapilo jak je to cvičení jednoduché a přitom účinné. Hlavně, že to není žádný dril, to bych asi brzy vzdala. Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet tento kurz. Určitě budu ve všem co jsem se naučila pokračovat. Ráda bych ho doporučila i ostatním. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví.
Alena Vejnarová
Mirčin kurz moc doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční nožičky. Její výklad je plný optimismu a je vidět, že ví, o čem mluví. Pomohl mi rozhýbat nohu, která nechtěla chodit - za to moc děkuji:-). Používá jednoduché, ale funkční pomůcky, které se dají využít kdekoliv, kde potřebujete na sobě pracovat. Děkuji za takový lidský přístup, rady a optimismus a přeji hodně zdaru do další práce:-)
Yveta Michalcová
Milá Mirko, líbil se mi Tvůj celostní náhled a určitě velmi vstřícný profesionální i kamarádsky individuální přístup ke každé účastnici kurzu PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY. Oceňuji entuziasmus a pozitivní energii s jakou jsi nejen dělala videa a vedla cvičení ale také reagovala na naše dotazy a zkušenosti v rámci celého kurzu. Určitě mě kurz inspiroval a malinko donutil přemýšlet nad běžnými věcmi jako je správná chůze. Rozhodně bych ho doporučila i ostatním ženám. Bolest kyčlí právě při chůzi, která mě poslední dobou trápila, při použití vědomého přístupu (aktivace bříška, srovnání těla a kotníkové chůze) téměř zmizela. Děkuji 🙂
Zuzana Džbánková
Po skonceni kurzu sme isli k moru na plaz a po prvykrat som si vsimla, ze mi moje nohy nejakym zvlastnym sposobom okrasneli. Normalne sa na svoje nohy nedivam, lebo su dost skarede a teraz som sa nestacila pozerat a divit, co niekolko malo spravne navrhnutych sviceni dokaze v takom kratkom casovom useku. Mirku som si zaradila medzi svojich odbornikov na pohyb a tesim sa na jej dalsie projekty.
Daniela L.
Kurz bych jednoznačně doporučila ženám (mladým, ale i těm v elegantním věku). Je toho spousta, co nevíme, nebo neděláme dobře a informace, návody a videa, které v kurzu obdržíme, tomu, kdo chce a má zájem, opravdu hodně pomohou.
Zdeňka Zbudilová
Kurz mohu jen a jen doporučit!!! Cvičení je účinné, jednoduché, výsledky jsou během krátké doby, přístup trenérky je víc než na 100%
Marcela Čapounová
Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí zlepšit držení těla a uvědomit si provázání držení a chůze s mnoha strastmi, které nás v životě potkají. Mirka vše úžasně a podrobně vyvsětlí i ukáže a je snadné podle ní cvičit správně. Doporučuji ovšem jen ženám, které mají dostatek času pro sebe, a dokáží cvičit opravdu pravidelně a soustředěně. Odbýt cvik nemá smysl. Cviky jsou skvělé a změny jsou znát i cítit.
Barbora Janitorová
Všechna cvičení i rady jsou super a hlavně mě to posunulo tam, kam bych se sama neposunula...💖
Gabriela Žížková
...neváhejte, Mirka je super, znalostmi, odborností, profesionalitou, přístupem, úžasná bytost, vždy povzbudí a zvedne náladu.... cvičila jsem po artroskopii kolene, potřebuji zlepšit držení těla a chůzi.
Eva Riedlová
Kurz bych doporučila všem ženám, které chtějí na sobě pracovat i jinak než jen cvičením.
Kateřina Šlampová
Hned po první lekci jsem cítila neskutečnou úlevu v nohách. A až teď vnímám, v jakém pnutí celou dobu byly. To, že bude kurz brán tak celostně, jsem opravdu nečekala. Kurz obsahoval spoustu rad a souvislostí, ke kterým se běžně člověk nedostane, ale jsou základem, bez kterého nemůže tělo fungovat, jak má. Děkuji a vřele doporučuji.
Hana Vicherková
Mám sestavu, která mi vyhovuje. Výborně zpracovaný kurz, děkuji.
Adriana Putzová
Kurz určitě doporučuji. Trenérka je milá, rychle reaguje na komentáře a dotazy. Pro mě to je nový pohled na cvičení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Rozhodla jsem se pokračovat v navazujícím kurzu, abych své znalosti prohloubila, a hlavně aplikovala do praxe. Věřím, že to bude prospěšné pro můj fyzický i psychický rozvoj.
Lenka Šnicerová
Kurz bych doporučila všem lidem. Každý v dnešní době tento druh pohybu potřebuje. Má něco zkráceného, přetíženého.
Věra Tomšíková

A nyní je řada na tobě, abys dosáhla svých cílů a snů

Už nebudeš muset hledat a stále řešit:

 Co, jak často a kolik toho mám jíst? 

Kdy, kolikrát a jakým způsobem mám cvičit? 

Jak zhubnu bez toho, abych se trápila hlady a udržela si to?  

Baví mě ten pohled, když se klientky rozzáří, získají sebevědomí a jsou FIT i sexy. 

Hledala jsem jak žít zdravý plnohodnotný život bez bolestí, úzkostí a šedi. Bez pocitu, že pomalu chátrám, a tak jsem radikálně změnila svůj život i smýšlení. 

Nyní už vím, jak žít v rovnováze a tobě chci ukázat zkratku...

Již několik let provázím, trénuji, motivuji a inspiruji lidi, jak si pomocí vhodného pohybu, stravy a nastavení své mysli, mohou zkvalitnit svůj život a žít tak bez bolestí a omezení. Ukazuji lidem cesty a vedu je krok za krokem ke změnám.

Pojď se mnou objevovat zdroje tvé energie, vylaďovat pohyb, aby ti prospíval a rozsviť svou jiskru. Nauč se naslouchat řeči tvého těla! 

Mirka Niké - celostní fit trenérka

POKUD SE CHCEŠ LETOS V LÉTĚ CÍTIT V PLAVKÁCH JAKO BOHYNĚ, TAK NA TO KONEČNĚ MUSÍŠ JÍT SPRÁVNĚ!

Nebudu ti lhát, bez práce to nebude. Zázraky na počkání se nekonají, ale dám ti funkční postupy, kterých když se budeš držet, tak tě dovedou k vytouženému cíli. Navíc věřím tomu, že se u toho budeš i bavit, strávíš drahocený čas věnovaný sobě, a to se vždy promítne do skvělého pocitu sama ze sebe.

 

PŘIDEJ SE DO 5DENNÍHO KURZU A NASTARTUJ SE K POSTAVĚ SNŮ!

Mirka Niké

Celostní fit trenérka
Pokud máš na mě nějakou otázku, nebo ti nedorazil e-mail s přihlášením do členské sekce, napiš mi na můj e-mail, na messenger Facebooku, nebo do zpráv na Instagram.