Dostaň se do té nejlepší FYZICKÉ, MENTÁLNÍ i DUŠEVNÍ formy.

 

Vybuduj si pevnější a zdravější střed těla, nauč se lépe stravovat a získej víc ENERGIE.

10TÝDENNÍ RESTARTUJÍCÍ ON-LINE PROGRAM 

FIT A SEXY PRO ŽIVOT

 Program s celostním přístupem, který je nejen o CVIČENÍ, ale také o EMOCÍCH, pozitivních NÁVYCÍCH a zdravé STRAVĚ.

Představ si, že tvé BŘICHO konečně nevypadá, jak nafouklý balónek.

Je ploché, pevné a poskytuje skvělou oporu pro PÁTEŘ i tvé SEBEVĚDOMÍ.

Jde se ti lehce, protože tvá BEDRA jsou uvolněná a máš dost ENERGIE.

PÁNEVNÍ DNO pracuje v symbióze s BRÁNICÍ, DECHEM a s celým tvým tělesným jádrem CORE.

Už pro tebe není problém žádný POHYB, protože vše společně pracuje, tak jak má.

A co navíc! Klidně si vezmeš na sebe ty šaty, co čekají na svou příležitost, protože JSI FIT A SEXY.

 

Pokud se tě týká, alespoň jeden z bodů, jsi tu správně a kurz je pro tebe jak dělaný:

 • vůbec se ti nepohybuje lehce, bolí tě bedra a snadno se unavíš
 • máš pocit napětí v zádech, když delší dobu stojíš, sedíš
 • sem tam tě potrápí bolest oblasti kříže nebo esíček
 • cítíš, že tvé pánevní dno potřebuje péči (bolesti v pánvi, inkontinence, problémy s menstruací, menopauzou pod.)
 • máš vypouklé bříško, a to můžeš být i štíhlá
 • tvé bříško "zdobí" tukový polštář větší, než by sis přála
 • tvé břicho je sice ploché, ale nezpevněné, nebo naopak nevhodně naposilované
 • trpíš po jídle na nafouklé břicho a těžko od žaludku

Co musíš udělat proto, abys byla zdravější, krásnější a celkově fit?

 • zdravě jíst
 • pravidelně cvičit
 • dobře spát
 • relaxovat
 • být v pohodě...

Mnoho lidí teorii zná, ale k praxi cesta dlouhá, a tak si myslí, že to není nic pro ně.

Na první pohled to může skutečně vypadat dost náročně a ty máš strach, že selžeš, že to není pro tebe, že nemáš odhodlání, vůli ani čas. Navíc můžeš mít za sebou spoustu pokusů a nezdarů.

Nenech se zastrašit, protože i ty, to můžete vklidu dát! 

Třeba zrovna tak, jako tyto ženy, které už kurzem prošly: 

Tak já se tedy ohlížím a musim říct že mi je fajn víc než fajn!!Cítím se volnějc 😁😉Odpo už nejsem tak moc unavená, za mě paráda!!!!!!!❤️
Lůca
No já mám co slavit z původních 128 kil(2016)jsem zhubla na 105 (2018) a k dnešnímu dni 21.11.2019 mám 91,5 takže svůj plán plním ba i překročím .... Takže holky na zdraví připíjím ječmenem huraaaaa 🎊🎊🎉🎉🍾🍾
Boženka
Nevěřila bych, kdybych nevyzkoušela na vlastním těle, že to vše takhle funguje. Neměla jsem žádné zdravotní problémy, ale shodila jsem na svoji postavě 6 kg a přes boky asi 3 cm. Nejvíce mě na tom baví, že nemám vůbec během dne hlad, a i když někdy přijde, není to takový ten urputný hlad, kdy mi bylo až na omdlení. Vydržím třeba i 8 hodin nejíst a nemít velký hlad. Paráda, nejsem závislá na jídle. 🤩 Další věc, která mě nadchla je složení jídla a nové chutě, do kterých bych to neřekla. Třeba avokádo jsem nesnášela...dnes se musím krotit a půlit si ho, abych ho nesnědla celé. Také jsem začala vařit zdravě celé rodině. Moje děti jsou na bezlepkové dietě, takže mají radost, že jím s nimi bezlepkově. A další plus... nepociťuji potřebu dát si něco sladkého 👍😍. Takže za mě úplně super stav, budu pokračovat dál. Můj cíl je 8 a hlavně si to pak udržet 👍 Holky Moooc děkuji za podporu a skvěle rady!!
Renata L.

Co kdybych ti prozradila, jak na to?

Jak ozdravit tvé BŘÍŠKOPÁNEVNÍ DNO?

A dala ti funkční návod, jak ulevit i tvým BEDRŮM

Nebudu ti lhát, bez práce to nebude. Ale budeš se u toho bavit, nezabere to šíleně času, a navíc je to čas věnovaný sobě, a to se vždy promítne do skvělého pocitu sama ze sebe. 

 

Vydej se se mnou na cestu, kterou důvěrně znám. Provedu tě pohodlně úskalími, která na člověka obvykle číhají a pomůžu ti vytrvat. Naučím tě, jak dostat tvé BŘICHO, PÁNEVNÍ DNO a celý CORE DO KONDICE!

PROČ PROJÍT TÍMTO KURZEM? 

 • OZDRAVÍŠ SE*
 • ZÍSKÁŠ HEZČÍ A PEVNĚJŠÍ POSTAVU - ZAMĚŘENO NA BŘICHO a pánevní dno, ALE POSÍLÍŠ CELÉ TĚLO
 • ZATOČÍŠ S BOLESTMI ZAD V BEDERNÍ OBLASTI
 • ZKROTÍŠ SVÉ ALERGIE, NADÝMÁNÍ A DALŠÍ ZDRAVOTNÍ NEDUHY
 • ZBAVÍŠ SE ZÁVISLOSTI NA SLADKÉM A NEZDRAVÉM
 • ZÍSKÁŠ STABILNÍ ENERGII BEZ EXTRA VÝKYVŮ
 • ZLEPŠÍ SE TI SPÁNEK A TVÁ PSYCHICKÁ POHODA
 • HORMONY POD KONTROLOU
 • ZHUBNEŠ A ZVÝŠÍŠ SVOU KONDICI
 • PLEŤ, VLASY, NEHTY A POKOŽKA - BUDOU KRÁSNĚJŠÍ A PEVNĚJŠÍ
 • BUDEŠ SE CÍTIT SKVĚLE, SEBEVĚDOMĚ A FIT
 • NAUČÍŠ SE CVIČIT V SOULADU SE SEBOU 😉

* lidé hlásili vymizení nebo zlepšení nemocí; vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, alergie, astma, diabetes, nemoci kůže - kopřivky, vyrážky, bolest kloubů, deprese a úzkosti, únavový syndrom, celiakie, nadýmání, syndrom propustného střeva, dysfunkce štítné žlázy a mnoho dalšího... 

Nenechte se mýlit, nebyla jsem těhotná. Jen se tělo zbláznilo, já ho trochu přikrmila a ač jsem se skoro rok mořila light jídelníčkem a cvičila, faldy se držely, jak klíště.
První dvě fotky cca po 14 dnech restart jídelníčku, další dvě cca po 2 měsících.

Přidej se do 10týdenního on-line kurzu FIT a SEXY PRO ŽIVOT  a začni cvičit v souladu se sebou, s radostí a lehkostí. Mimo jiné objev, jaké jídlo ti svědčí, které emoce chceš propustit a co tě brzdí, abys byla FIT, zářivá a sexy.

Projdeš si upravením stravovacích a pohybových návyků, a to díky postupům, které mám odzkoušené, využívám je u sebe i svých klientů a hlavně jsou funkční 😉

Mimo jiné získáš nazpět SEBEVĚDOMÍ, SÍLU, KRÁSU a konečně budeš FIT.

Co JÍST? Jak CVIČIT? Jak a kde získám více ENERGIE? Jak ZHUBNOUT? A jak si to udržím? Co je SPRÁVNĚ?     

Znáš to? Jednoho dne se rozhodneš, že  "CHCI ZAČÍT SE SEBOU NĚCO DĚLAT!" Ale kudy se přesně vydat? Běh, posilovna, YouTube videa, přečíst si nějaké články. Začneš držet dietu a velmi snížíš svůj denní příjem. Vydržíš pár týdnů, ty vytrvalejší možná i déle. Bolí tě všechno! A máš šílené chutě a hlad! 

Takto nějak se chová většina, viděla jsem to už nespočetněkrát. A vůbec se ti nedivím, není jednoduché se v té džungli vůbec vyznat! Informací je tak mnoho a většina si protiřečí. 

A tak se nejednou stane, že při cvičení si škodíš, přeháníš to na začátku a necvičíš správně. O zaručených dietách ani nemluvě, když už něco shodíš, ve finále pak vše zas nabereš nazpět 🙁

Dobré zdraví začíná u jídla, které konzumuješ a pohybu, který provádíš... 

Já vaše pocity moc dobře znám. Jednak přes 10 let pracuji jako osobní trenérka a vedu kurzy, a pak kdysi jsem byla na tom stejně. Ač jsem jedla "zdravě" mé zažívání a energie na tom nebyly dobře. Dostala jsem se do pasti neustálého přemýšlení nad jídlem a honění času, abych se stihla najíst co 3-4 hodiny, neboť pak přišel hypoglykemický záchvat. Uf.

Dobrá zpráva pro tebe zní, že jsi tady. Provedu tě programem, kde nebudeš muset počítat kalorie, vážit potraviny a složitě zapisovat do nějakých tabulek. Ani nebudeš muset jíst 5-6 x za den, jak to radí většina výživových poradců a přesto budeš syta, vyživena a navíc hubnout. Budeš jíst pestře, jak nikdy předtím a naučíš si to užívat.  

Jsem ráda, že ti mohu pomoci, prodrat se touto pomyslnou džunglí a vyjít z ní zdravější, pevnější i krásnější  a hlavně sebevědomější.

Také tě provedu mini akademií zdravého a funkčního pohybu. Naučíme tělo si znovu rozpomenout na přirozené pohyby, které nám byly dány už coby miminkům a později batoletům, tak jak nám zrál centrální nervový systém a s ním naše motorika.

Jakmile tento systém opět přivedeme do chodu, pustíme se do cvičících lekcí, které nám vytvarují a zpevní CORE - střed těla - břicho, ale i ostatní partie, protože je naše tělo propojené a nedá se dost dobře rozsegmentovat. Nedává to logiku, tedy cvičíme ve svalových souhrách a ty jsou po celém těle. 

To není zdaleka všechno, nejsme jen žaludek a svaly, máme také své emoce a energii, chcete-li duši a i ta nesmí strádat, aby se dílo povedlo. Naučíš se pracovat s tvými uzavřenými emocemi, aby se uvolnily a nastartoval se ozdravný proces. Mimo jiné budeš také "pasivně" cvičit, tedy při hlubinné relaxaci, kterou tě provedu. 

Netápejte v šedi nevědomosti, přešlapů a zoufalých pokusů   

Kurz je veden S OHLEDEM na tvůj ČASENERGII.

Sama si rozhodneš, kdy se budeš věnovat cvičení a jednotlivým úkolům, které tě zavedou k cíli.

Pokud se chceš někam posunout, musíš se stát managerem svého času. Viděla jsem spoustu lidí, kteří si ten čas na plnohodnotné jídlo a pohyb našli, až když bylo skoro pozdě. Smutné příběhy.

Tedy něco málo času to zabere, z počátku možná více, než si vše zachodíš, ale slibuji, že později to bude už brnkačka. Kurz je nastaven tak, aby jej zvládli lidé zaměstnaní, ale i maminky s dětmi. Navíc se k videím můžeš kdykoliv vrátit.

Některé části kurzu jsou poslechové, dá se tedy využít čas na cestách do práce, či při přípravě jídla. Cvičební lekce jsou zpravidla do 30 min., někdy méně a jindy o krapek více.

Tento program v sobě zahrunuje to nejlepší, co jsem nasbírala, za více jak 10 let při osobním trénování a vedení kurzů. To, co se mi v praxi osvědčilo a skutečně funguje.

Tady nemusíš nikam cestovat, ani si rezervovat celý den. Stačí mít připojení k internetu,  vstoupit do členské sekce tohoto programu a vše přijde za tebou.

Další velkou výhodou je, že výuku máš nadávkovanou, a tak témata projdeš logickém postupu za sebou.

Také ti zůstanou všechna témata a videa k dispozici.  Ale! Bez tvého přičinění to nepůjde, to si nebudeme lhát, tak to prostě je 😉

Čeká na tě také ČLENSKÁ SEKCE a uzavřená Facebook skupina, kde se vzájemně podporujeme, sdílíme a potkáš v ní spoustu podobně naladěných lidí.

Záměrem je stravovat se a cvičit tak, aby ti to bylo prospěšné, cítila jsi se skvěle, byla šťastnější, štíhlejší, proště FIT. Naučila se naslouchat svému tělu i duši a získala nové pozitivní návyky. A toto všechno přesně získáš v tomto kurzu 😉
 • STRAVOVACÍ RESTART A VÝBĚR NOVÉ CESTY
  Zjistíš, co ti sedí a co nikoli, vytříbí se ti stravovací vkus, získáš návyky pro pestré stravování. Ozdravíš tělo, zažívací trakt, zkrotíš inzulín a pokud budeš na této cestě kráčet správně, zhubneš 😉
 • CVIČENÍ V SOULADU se sebou (CNS) VÝVOJOVÁ KINEZIOLOGIE
  Naučíš se to, co jsi přirozeně uměla, už jako miminko a později batole. Přirozenému a logickému pohybu, který za tebe řídí centrální nervový systém. Tato lekce bude opravdu nabitá a vyhrajeme si v ní po celou dobu trvání kurzu.
 • JAK POSÍLIT STŘED TĚLA
  Naučíš se pracovat s hlubokým stabilizačním systémem, abys šetřila energii při pohybu, ale také tvé záda v bederní oblasti. Šetříš svoji páteř, ale i klouby.

  Naučíš se pracovat s PÁNEVNÍM DNEM a BRÁNICÍ, pochopíš proč je důležité , aby pracovaly v symbióze a co se stane, když tak nepracují.
 • TECHNIKY PRO UVOLNĚNÍ EMOČNÍHO NAPĚTÍ
  Napětí a emoce nejsou jen stav mysli, ale ukládají se nám do svalů, kostí, tkání. Začnou se projevovat, jako nemoc nebo jakýsi přetlak. Naučíš se cvičení, která tento přetlak dokáží odvézt a uzamčené emoce otevřít a rozpustit.

  Projdeš si také relaxačně - meditačním blokem, kde budeš odpočívat, ale i hledat možné napětí v životě a těle.
 • POZITIVNÍ NÁVYK
  Během této cesty se naučíš, jak si vytvořit pozitivní návyk a ten si uchovat.
 • CVIKY, CVIKY, CVIKY
  Získáš celou řadu ověřených cviků, které jsou šetrné k tvé páteři, pánevnímu dnu i celkově pohybu jako takovému. Přehled o tom, které cviky necvičit a proč, a které jsou naopak žádoucí, aby se zařazovaly častěji.
 • SEBELÁSKA, SEBEPŘIJETÍ A POTRAVA PRO DUŠI
  Nejen z jídla člověk živ je. Také potřebuješ potravu pro svou duši. Budeme tě něžně navádět (já a hosté), abys poznala, která to je. Co tě naplní a učiní šťastnějším člověkem. Provedeme tě za sebou samotnou, abys se přijala a objevila k sobě lásku.

Nastavíme nový směr stravování

Zjistíš, co ti nesvědčí

Naučíš se naslouchat svému tělu - relax, opočinek, odměňování

Restartuš se - psychika, energie, sebevědomí

Naučíš se cvičit a pohybovat v souladu s CNS

Zbavíš se závislosti na nezdravém jídle a cukru

Tvá energie se ustálí a budeš ji mít dostatek

Budeš štíhlejší, zdravější, krásnější a spokojenější

Pokud máš obavy, že to nezvládneš, tak opak je pravdou. Zcela určitě to zvládneš!

Máš na to 10 týdnů, kdy půjdeš po malých krůčcích, postupně budeš nabírat zkušenosti, dovednosti a sílu. 

Navíc jsem tady já  a celá podporující skupina 😉

Ani FIT trenérce se nevyhne to, aby sestoupila z cesty a jednoho dne se podívala do zrcadla se zjištěním, že má asi metrák!!

A jak se toto přihodí? Asi zrovna tak, jak se to přihodilo vám. Z ničeho nic, najednou to tu bylo :))

Ano, přestanu s tou pohádkou a nalijeme si čistého vína. Přestala jsem tak nějak dbát na to, abych se rozumně stravovala, měla čas pro sebe, na relax, vypnutí, ale i adekvátní pohyb. Nechala jsem se zavalit prací, hodiny a hodiny dřepěla za PC. V hojné míře jsem vedla živé kurzy a obranou proti spláchnutí těžkých témat, bylo noční vínko. Za čtvrt roku jsem dokázala přibrat 10 kg!!.

Kolem Vánoc jsem si uvědomila, jak velká jsem. Musela jsem si jít koupit nové šaty, abych se vůbec do něčeho narvala. Babička můj stav okomentovala dost rozhodně; "podívej se, jak jsi tlustá" a mě to dloublo, až v samé duši. Ano, věděla jsem to a nebylo mi z toho dobře.

Ihned 26.12. jsem vyhlásila "zdravý" jídelníček. Návrat k mému stravování. Začala jsem se hýbat a zjistila, jak kritické to je, nemohla jsem se pořádně rozběhnout, cvičení byla katastrofa. Chroupala jsem k suchému masu salát a váha se ani nehla. Nechápala jsem, co se to děje. Do léta se mi podařilo vypotit něco malinko dolů, ale fakt žádný zázrak, jak kdybych měla kila přikovaná k tělu a ne se jich zbavit.

Začala jsem pracovat na psychosomatice a začalo se blýskat na lepší časy, břicho už nebylo tak nafouklé, neobalovalo se přehnaně tukem a nevypadalo, jak kdybych byla těhotná. Ale to ještě nestačilo. Musela jsem projít stravovacím, ale i mentálním restartem. Ozdravit trávicí trakt, srovnat slinivku, hormonální nerovnováhu. Počehrat témata, která ve mě kysla. Zbavit se těch balvanů a přehodnotit svůj život a počínání.

Po 4-5 týdnech na restartovací stravě, jsem shodila 10 cm v pase, asi 8 cm přes zadek a další přes paže, stehna atd. Po dobu toho jednoho měsíce jsem se nic moc nehýbala, neboť jsem si zvykala na novou stravu a emocionální vzorce, které vyplouvaly. Později jsem přidala pohyb, abych znovu začala formovat své tělo. Získala jsem super sílu, nebyla jsem unavená, chodila spát brzo a spala celou noc, snížila se nervozita před důležitými akcemi, zbavila jsem se hypoglkémie, která nastávala skoro vždy, když jsem se nenajedla do 4 hodin od posledního jídla. Velice se mi zlepšily projevy astmatu, spíš bych to nazvala, že vymizely.

Za mě super stav. Na tomto stylu stravování jsem zůstala 8 měsíců, kdy jsem se rozhodla, že vyzkouším návrat ke svému stravování kdysi, co to udělá... To už vám popíši ve skupině. Nicméně jsem si vyhodnotila, že ten osmiměsíční styl stravování měl opravdu svá blahodárná pozitiva 😉 

Postupně jsem začala tento program nastavovat i u svých některých klientů. Musím říct, že mají super výsledky a radost je na obou stranách. Snížení hmotnosti a zásob tělesného tuku je jen jeden z pozitivních ukazatelů. Ale po adaptační době hlásili benefity jako snižování léků na vysoký krevní tlak, vymizení vyrážky na těle, zlepšení zraku, pocit lehčí hlavy, vymizení bolesti hlavy, vymizení chuti na sladké, zmizení otoků na nohou a další...

Později vznikl on-line kurz veden ve Facebook skupině, kde jsme společně s mou kolegyní a kamarádkou Danielou Lamberskou, provázely ženy a z výsledků jsme byly nadšeny jak my, tak zcela určitě účastnice. Reakce některých z nich jsou protkány na těchto stránkách...

A další psaní od klientek, které si čas na sebe našly a pustily se do díla. Budeš ty další, kdo takto podobně bude psát?

To už je dva měsíce? Vůbec mi to nepříjde, určitě jsem zhubla, všímá si toho i mé okolí, ale nevím kolik, protože se nevážím🙂. Cítím se moc dobře. Takže holky též připíjím ječmenem na ten poslední měsíc🍹
Veronika
Ahoj Mirko, moc děkuji za skvělý den, který jsem mohla strávit. Bylo to úžasné a moc příjemné. Velice mě zaujala bioenergetická cvičení. Vždycky jsem měla problém si odpočinout a relaxovat, ale tohle mě fakt dostalo a užívala jsem si to plnými doušky. .... výňatek z e-mailu...
Lucie
Já jsem snad furt stejná...jen celuloška se schovala a asi i nějaké kilo se někam odpařilo , ale spíš v těch cm, kalhoty padaj , ale jen ty volnější, včera mi slejzala jedna sukně , ale má blbou gumu, no a teď se nemá moc na čem jako zarazit....ale jinak asi stejná. Jo a s každou menstruací (o jak já jí miluju) se mi ztrácí vytrvalé pupeny, už mám jen jizvy, ale zajímavé je , že s každou menstruací je výrazný zlepšení ohledně toho.
Eliška
Ahoj holky nádherný záznam 😉Omlouvám se,ale vůbec jsem nestíhala se s Vámi rozloučit. Jinak strašně moc děkuji bylo to super cca mínus 8,5kg dole takže za mě velká spokojenost. Vím že o Vánocích asi zřeším,ale každopádně se vrátím zpět 😉Cítím to na sobě když si dám třeba kousek chleba mám pocit nafouklého břicha a to mě není úplně příjemné. Díky díky užijte si krásný zbytek svátků a někdy naviděnou 🙋🙋🙋
Darina
Ahoj-všechny vás moc a moc zdravím. Skupinku poctivě sleduji od začátku, ale nepřispívám. S whole 30, jsem začala asi o 14 dní déle, ale poctivě dokončila a teď jedu nízkosacharidově. Cítím se celkem dobře a i úbytek 2-3 kg je-což mi je příjemné 🙂 Všem vám přeji krásné vánoce a šťastný nový rok 2020 🙂 Jana
Jana V.

Za sebe musím říct, že mám z těchto změn opravdu velikou radost. O to více mě to těší fakt, že třebas ženy, které neuměly vařit a nebyly zvyklé si jídlo připravovat, tak hojně vaří a užívají si to. Že klienti, pro které byl pohyb sprostým slovem, tak dnes cítí onu krásnou "závislost" a pohyb jim chybí, když ho musí z nějakého důvodu vynechat. 

Dostali popostrčení, návod jak na to a dál už skvěle fungují sami. Stačilo tak málo, dodat důvěru a ukázat směr. 

Už za 3-4 týdny pocítíš první změny, možná naměříš v pase a přes ostatní partie o několik centimetrů méně. Vytříbří se ti chutě, probudí se energie, budeš umět pracovat s dechem, bránicí, s pánevním dnem. Začneš pociťovat, že se ti ulevuje. A to budeme, ani ne v polovině, této úžasné transformační cesty.

Představ si, jak to bude vypadat za 10 týdnů po absolvování kurzu. Jak budeš vypadat a jak se budeš cítit. Ráda bych ti to zprostředkovala, ale to musíš zažít sama 😉

Nepůjde to bez tebe, bez tvého zakousnutí, že to dáš, bez tvé důvěry ve mě i v sebe. Bez toho, aniž by ses začala mít ráda a věnovala si pár desítek minut.

Ukáži ti cestu, dám návody a postupy, předám to nejlepší, co se osvědčilo mě i mým klientům. Také ti dám podporu a motivaci. Poradím ve chvílích, kdy si nebudeš vědět rady. Ale ta akce, ta je čistě na tobě.

Odměnou ti bude to, že budeš zdravější, sebevědomější, vitálnější, nebude ti kolísat nálada a bude se ti lépe pohybovat a také spát. A to rozhodně není málo.

On-line kurz ti nikam neunikne!

Program je na 10 týdnů, ale tempo si můžeš určit sama. I když bych byla moc ráda, kdybys s námi držela krok. Jednak tě to podrží a bude motivovat, a pak na závěr bychom se mohly dostat k nějaké bilanci, jak sis vedla a jak se cítíš.

Velkým benefitem zůstává, že se můžeš kdykoli vrátit, jak k videím, tak k psaným textům (1 rok) a zůstane ti facobooková skupina, kde se budete moci nadále podporovat či chlubit s dalšími pokroky.

JAK ON-LINE KURZ PROBÍHÁ?

Jedná se on-line kurz, dostanete přístup do členské sekce, kde celý kurz je v jednotlivých krocích velmi srozumitelně veden, pomocí videí, audií a textů. 

Jak se dostat do členské sekce?

 • 1
  Jakmile se přihlásíš
 • 2
  vyplníš objednávkový formulář a odešleš ho
 • 3
  hned, co dorazí tvé kurzovné
 • 4
  dostaneš obratem potvrzovací e-mail /hledejte v hromadných, promo či spam/
 • 5
  za minutku dojde také druhý e-mail s přihlašovacími údaji k tvému kurzu*
 • 7
  přidejte se také do speciálně pro kurz vytvořené Faceboook skupiny /odkaz na ni v e-mailu a uvnitř členské sekce/
 • 8
  vypracuj první úkoly a lekce ve skupině /Facebook/
 • 9
  sdílej s ostatními své příběhy, zážitky a prožitky z kurzu i svého života, pokud bude tématicky souviset s naší cestou.

* vstup do členské sekce bude aktivní nejdříve od , po tomto datu se dostaneš do členské sekce ihned, jakmile ti dorazí přihlašovací e-mail. Pokud se někde ztratí, napiš mi: info@mirkanike.cz

Co je obsahem 10 týdnů, které tě posunou mílovými kroky ke tvým snům:

Video ke každé fázi kurzu

Teoretická, naučná a praktická. Souhrn informací i samotné videolekce.

Cvičení výuka i praxe

Teorie, ve které ti zapadnou jednotlivé dílky do sebe a už nebudeš chybovat. Praxe, která tě posune za tvými cíli.

Recepty a tipy

Rychlé a výživné recepty. Nemusíš si lámat hlavu tím, co zrovna budeš vařit.

Vzdělání

Už nebudeš muset důležité informace zdlouhavě hledat a přemýšlet nad tím, co je a není pravda. Naservíruji ti to přímo pro tvá očka.

Podpora

Síla skupiny je nepopsatelná. Všichni táhnou za jeden provaz a jdou za stejným cílem. Navíc tu je týdenní fitzoomování.

Úkoly a výzvy pro váš posun

Sebekoučovací otázky, které tě posunou ve smýšlení, bolístkách a objevíš limitující věci, které postupně rozpustíme.

Mé živé celodenní kurzy stojí  kolem 3 tis. a balíček na osobní trénování 9 000 Kč. Tady jsem pro vás spojila náplň z více, jak z 5 kurzů a zkušenosti z nespočet hodin trénování. Navíc tento kurz je včetně stravovacího a pohybového restartu, receptů, tipů, edukace, videí, audia...

Otázkou je, co si z kurzů na živo pamatuješ. Polovinu? Třetinu? A co za půl roku, rok? Ze zkušenosti vím, že většinu toho člověk zapomene a pokud má zápisky, marně luští a vzpomíná, co to tenkrát bylo 😀

On-line kurz má své velké výhody, probere se toho více a nic ti neunikne!

Výhodou on-line kurzu je, že vše máš nadávkované, probere se toho daleko více, k jednotlivým lekcím se můžeš vracet, opakovat si je, znovu pustit, přečíst, nabrat novou inspiraci, sama si rozhodneš, kdy budeš cvičení či úkoly plnit a jsi-li v něčem nejistá, optat se ve skupině mě či ostatních. Zkrátka jsi zde v úžasné péči 😉

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř online kurzu v členské sekci: 
Podívejte se, jak to vypadá uvnitř online kurzu v soukromé skupině Facebook:

Screeny z minulého běhu online kurzu, který je na stejném základě, ale oprášen, vyladěn a připraven pro vás 😉

KOLIK ON-LINE KURZ STOJÍ?

Deset týdnů, které jsou nabité informacemi, v členské sekci nalezneš rozpis jídelníčku na 6 týdnů, na každý z nich recepty + další recepty a tipů pro inspiraci, psaný text a videa o výživě, živinách a problematice s tím spojené, 30+ videí s praxí i teorií s cvičením ve všech rovinách - fyzické - emoční - energetické, relaxačními technikami, návody a pracovní sešity pro tvoji cestu k cíli. Podpora ve Facebook skupině ode mě a lidí, který jdou za stejným cílem, jako ty. 

Cena on-line kurzu je 21 250 Kč

A naučíš se v něm to, co jsem vyzkoušela na sobě a během 2 měsíců zhubla 10 kilo, vymizely příznaky astmatu a sezónní alergiezbavila jsem se závislosti na jídle.

Můžeš zaplatit i ve 3 měsíčních splátkách po 7 283 Kč.

Naprosto rozumím, že i tak to pro mnohé z vás je vysoká částka. Za sebe vám mohu říct, že každá jedna koruna investovaná do vás a vašeho zdraví se vám vyplatí a mnohonásobně vrátí. Ten pocit za to stojí. Vím o čem mluvím, zažila jsem to sama u sebe a zažívám to u svých klientů, kteří rozhodně nelitují. 

JAKO ÚČASTNICE MINIKURZU BUĎ FIT A SEXY MÁŠ U MĚ 30% SLEVU

Abys neztrácela čas zadáváním slevového kódu, už jsem pro tebe slevu nastavila. Už se jen rozhodni, zda chceš platit kurz najednou, nebo na splátky.  (Platí do 11.11.2021)

1. BONUS - celý záznam minikurzu BUĎ FIT A SEXY (platí do 3.11.2021)

Přístup na 1 rok do soukromé Facebookové skupiny, kde je celý kurz k dispozicI.

2. BONUS - okamžitý přístup ke kurzu PEVNÝ ZADKE A FIT SEXY NOŽKY v hodnotě 4850 Kč (platí pro objednávky do 3.11.2021)

Přístup na 1 rok do soukromé Facebookové skupiny, kde je celý kurz k dispozicI.

3. BONUS - MEDITACE PRO DOČERPÁNÍ ENERGIE  (platí pro objednávky do 3.11.2021)

4. BONUS - KONZULTACE/MENTORING S MIRKOU JEDNA NA JEDNU v hodnotě 1500 Kč   (platí pro první tři objednávky)

Ale to ještě není všechno 😉 Dobře vím, že aby ses cítila krásně, sebevědomě a vitálně, závisí i na dalších faktorech.

Proto jsem oslovila několik hostů (žen), které ti pomůžou na tvé cestě ještě z jiného soudku.

Hosté

Být FIT skrývá v sobě mnoho. Proto mi přišlo zajímavé, pozvat do naší skupiny i někoho dalšího. Vždy se to dozvíš předem ve skupině a hlavně ti zůstane záznam 😉

CO JEŠTĚ BUDEŠ POTŘEBOVAT

Pro naše cvičení budeš potřebovat nějakou podložku, abysis neotlačila záda na zemi (karimatka či deka).

Zašlu vám v e-mailu, kde se dají pořídit, pokud je nemáte doma. 

Overball, expander/Thera-band, ježatý míček a tenisáky se hlásí do služby.

Každý má mnohočetné využití a každý z nich slouží trochu k něčemu jinému. Ovšem spolu dohromady dávají takové kombo, které se vám  šikne, na cestě za vašimi cíli,  a které jednoduše sbalíte na cesty s sebou a ani je nepocítíte. Overball navíc můžete využít na cestách, jako podložku hlavy, krku, beder, nebo si na něj sednout. Ježura je skvělý pro různé masáže a s expanderem lehce zvýšíte zátěž při vašem posilování těla. 

Samo se to nestane, budeš se muset přičinit

Většina lidí se strachuje předem, ještě než se na dobrodružnou výpravu vydá. Nestrachuj se. Budeš mít plnou podporu. Udělám pro to maximum, aby se ti na té cestě dařilo a líbilo. Bez tvého přičinění to nepůjde, to už jsme si řekly. A co dál by ti mohlo pomoci?

Velice mi záleží na tom, abys na této cestě vydržela, aby to pro tebe nebyl jen promarněný čas a vyhozené peníze. Abys vypadala lépe, cítila se lépe a zbavila se nějakého toho tukového polštáře 😉

Společně začínáme 12.11.2021

Doporučuji ti, aby ses přihlásila ihned, neboť ze zkušeností klientů, ale i svých vlastních vím, že než se člověk vzpamatuje, je tato šance pryč. 

Pokud teď pociťuješ, že je to to pravé, tak nad tím dlouho nepřemýšlej a jdi do toho. Je to zárukou, že tvá intuice tě neklame. Přílišné přemýšlení člověka připraví o super šance a skvělé zážitky.

Navíc máš šanci jít programem společně, později se můžete přihlásit, vše dostaneš v plném rozsahu, ale o síle skupiny, která je na stejné startovní čáře, o tom si nemusíme dlouho povídat.

Budeš muset překročit komfortní zónu, ale nenechej "možná" přeměnit na "nikdy".

Další termín společného začátku není stanoven.Tak neváhejte 😉

30 minut 3x v týdnu na cvíčo + nějaký čas na přípravu jídla. Čas, který věnuješ sama sobě. Po dobu 10 týdnů projdeš transformací a odstartuješ tak zdravější, kvalitnější život a to si piš.

Tvá postava a zdraví se nezmění, pokud o tom budeš JEN MLUVIT, potřebuješ jít do AKCE, potřebuješ TO DĚLAT a začni to dělat HNED. Hned s námi, s podporou, s návody, s motivací.

TEĎ máš jedinečnou šanci, dát sama sobě závazek, že to zvládneš. Že už na letošní Vánoce budeš zdravější, pevnější a zářit víc, jak ta vánoční výzdoba.

Budeš vnímavější k sobě, nebudou tě bolet záda, budeš mít více energie, která nebude kolísat a budeš se cítit prostě skvostně.

Do startu nám zbývá

10 týdnů, které změní váš život!
Já jsem o tom přesvědčená. Co vy? Jdete do toho a přesvědčíte se na vlastní zážitky, prožitky a tělo?

 

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko CHCI VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplň pečlivě údaje v objednávce. Zaplaťte platební kartou, převodem z účtu či jinou z nabízených možností. Po uhrazení ti dojde jeden e-mail potvrzení úhrady, další e-mail s malým zpožděním je s přihlašovacími údaji do členské sekce, kde  se s tebou spojím s prvním uvítacím videem a předám potřebné informace. Druhý den začínáme se samotnými úkoly.

Informací máš dostatek, tak už není proč váhat. Pokud by přeci jen bylo něco nezodpovězeno, pošlete dotaz na info@mirkanike.cz

Už se na vás moc těším, Mirka ♥

Ahoj, jsem Mirka, více jak 10 let jsem osobní trenérka, lektorka živých i on-line kurzů, zajímám se o osobní rozvoj, výživu a podobná témata. Neustále se vzdělávám od těch nejlepších a totální zlom nastal v době, kdy jsem absolvovala výuku DNS od Prof.PaedDr.Pavel Kolář, Ph.D.

Těším se na naší společnou transformační cestu. Během nížš změníš své stravovací návyky, ozdravíš tělo - zažívání, naučíš se zdravému a funkčnímu pohybu, budeš vědět co jíst, jak cvičit a pracovat se svými emocemi a energií. Naučíš se sebevnímat, relaxovat a získáš nové pozitivní návyky. A mimo jiné, jsem přesvědčená, že zhubneš, pokud si to přeješ 😉

Čekám na tebe uvnitř programu a nemohu se dočkat na tu jízdu, Mirka ♥

Mirka Niké - celostní fit trenérka

"Jsem tady pro vás, když si nebudete vědět rady, ocitnete se v bodě stagnace, nebo byste to chtěli vzdát." Mirka

JEŠTĚ TEDY, POKUD TĚ NAPADLO PÁR OTÁZEK, TAK...

Je tento online kurz FIT A SEXY PRO ŽIVOT vhodný pro každého?

Jsem přesvědčená, že tento kurz může být prospěsný každému, neboť se jedná o program, kdy se dbá na kvalitu surovin, její pestrost, a to, aby byl člověk skutečně vyživen a nehladověl. Ve cvičících částech je kladen důraz na přirozenost pohybu i jeho techniku. Cvičení nejsou náročná a projdete mini akademií, aby vám pohyb byl jasný v souvislostech. Pro některé skupiny lidí se specifickým zdravotním stavem, či životním stylem, popř. velmi vysokou aktivitou může být nutné tento program poupravit. Blíže se podíváme na jednotlivé skupiny, pokud nenajdete odpověď, neváhejte napsat a vhodnost programu probereme: info@mirkanike.cz

Mám cukrovku, jak je to?

Tento program je nastaven pro kontrolu hladiny krevního cukru a inzulínu, jako prevence, ale i "léčba", u cukrovky 2 typu, u těhotenské cukrovky. 

Diabetik 2. typu: neberete ještě léky? Super! Je skvělé, že jste tady. Strava s omezeným množstvím sacharidů se na léčbu používá. Dokonce jsou k tomu studie o její prospěšnosti. Pro vás je tento program v pohodě, při restartu dbejte na to, aby nedošlo k prudkému výkyvu energie. Možná budete potřebovat z počátku zařadit i 4. jídlo. O prospěšnosti pohybu se nemusím snad ani zmiňovat. Ten je tady jasný. DM2 patří k metabolickému syndromu, tedy ruku v ruce zpravidla jde také o nadváhu/obezitu, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol. Změna stravy a pohyb jsou zde více jak žádány.   Diabetik 1. typu: i pro vás je tento program vhodný, ovšem musíte konzultovat s lékařem a postupně upravovat medikaci! Také výrazně zvolnit tempo v zavádění změn ve stravování. Začít jen menšími úpravami jídel a postupně přecházet na nový styl stravování. Ve spolupráci s lékařem upravovat dávku inzulínu nebo užívaných léků.

Těhotenská cukrovka GDM: musím se opakovat, ale i pro vás super, že jste tady. Snížením sacharidů ve stravě prospějete a ochráníte sebe a hlavně také vaše miminko. Jen začínejte opět pozvolně, kontrolujte vaší energii a můžete si zařadit, dle toho i nějakou tu svačinku, ve stylu LCHF. Cvičení upravte, dle vašeho stavu. Pro konzultaci mi napište: info@mirkanike.cz

Autoimunitní onemocnění?

Tento program je ideální pro vrácení nadměrně aktivního imunitního systému do normálu, ke zmírnění systémového zánětu a minimalizaci (či úplné potlačení) příznaků souvisejících s autoimunitními choromabami. Tento program je vhodný s jistými obměnami a samovyhodnocenín vhodnosti některých potravin. Lze se jim nad rámec programu vyhnout a později testovat, jejich snášenlivost.

Vysoký krevní tlak, jak je to?

Trénovanost, nastavení nového stravování a celkového životního stylu sebou přienese i snížení vysokého tlaku. Jením z faktorů je, že se vám sníží hladina inzulínu v těle. Nezapomeňte informovat svého ošetřujícího lékaře, neboť bude nutné snížit, změnit nebo později úplně vysadit vaši medikaci. 

Crohnova choroba, Ulcerózní kolitida, jak je to?

Lékařsky je potvrzeno, že styl stravování, ve kterém je omezený příjem sacharidů a zcela vyloučený příjem luštěnin, obilovin a je orientován na skutečné potraviny ve vysoké kvalitě, bez aditiv, konzervantů apod., je pro lidi trpícími těmito chorobami bezpečný a zdravý prospěšný. Závažné poruchy trávení vyžadují dodržování určitých pravidel podle konkrétního typu zánětu.

Vegetariáni a vegani, jak je to?

Tento kurz lze upravit i pro vegetariány a vegany je to sice výzva, ale ne nemožná. Pro vegetariány, co jedí ryby, vejce, mléčné produkty, mořské plody, tak je využijí jako hlavní zdroj bílkoviny tyto potraviny. Popřípadě syrovátkový prášek v biokvalitě. Jestliže nejíte žádné živočišné výrobky, nebo potřebujete svou stravu doplnit o zdroj rostlinné bílkoviny, sáhněte po minimálně průmyslově zpracovaných, fermentovaných výrobcích ze sóji (tempech, natto) nebo fazolkách edamame v biokvalite. 

Pokud nebudete pohoršeni, že ve Facebookové skupině jsou také masožravci, tak buďte vítáni, tento program může pomoci i vám. 

Sportovci a velmi aktivní jedinci, jak je to?

Jste-li v období závodů, důležitých utkání či v sezóně. Doporučuji tento restart nastavit nějakou dobu před důležitými závody, nebo až po. Záleží jak rychle se budete adaptovat na změny (obvykle 2-8 týdnů i více) . Po dobu restart stravování docházi k poklesu energie, je také možný přechodný stav "sacharidové chřipky" (pár dnů), toto vše musíte zvážit. Také vaše výše sacharidového krytí bude jinde, než u rekreačních sportovců. Chce to testovat, která hranice pro vás bude ideální. 

Snažící se o miminko, těhotné, kojící maminky. Jak je to?

Pokud plánujete nebo se snažíte o miminko, tak je tento kurz pro vás žádaný. Jednak se dbá na vysokou kvalitu potravin, a pak pohyb a minimalizace stresu tomuto dost dopomůže. Také můžete pozitivně ovlivnit hladinu vašich hormonů, dostat je do rovnováhy, a tak zvýšit šanci na otěhotnění. Pro již těhotné a kojící maminky doporučuji jít na to pozvolna, nedělat žádné razantní změny najednou. Cvičení je přiměřené i pro stav v období těhotenství či v době po porodu, ale určitě dbejte na vysoké procento opatrnosti. Pokud jste nebyla zvyklá cvičit před těhotenstvím, tak s tím nyní nezačínejte, nebo se poraďte s lékařem. Pro konzultování vašeho případu mi můžete napsat na: info@mirkanike.cz

Mám pohybové omezení, výhřez ploténky či jiné omezení. Jak je to?

Pokud máte nějaké pohybové omezení, problémy s páteří či jiné zdravotní problémy, konzultujte vhodnost se svým lékařem a napište mi o konzultaci na: info@mirkanike.cz. Cvičení vychází z vývojové kineziologie, je kladen důraz na techniku provádění cviků a zajištění optimálních svalových souher.
Napadla vás ještě nějaká otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na info@mirkanike.cz