21DENNÍ ON-LINE KURZ ZDARMA S MOJÍ INTENZIVNÍ PODPOROU 

ZMĚŇ SVÉ NÁVYKY 

 A ZÍSKEJ BŘICHO, KTERÉ BUDEŠ MILOVAT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Odstartuj změnu ve svém životě. Získej nazpět sebevědomí, bezbolestná záda a sexy břicho.

Tento běh kurzu je již v plném proudu a uzavřen. Můžeš se zapsat na čekačku a dám ti vědět jako první, až otevřu 3. běh tohoto úžasného kurzu. V předešlých dvou bězích se zúčastnilo více, než 1800 žen. Budeš ty tou další? 

 • Trápí tě vypouklé, ochablé, či velké BŘICHO, bolavá BEDRA a nějaká ta KILČA navíc?
 • Nemáš disciplínu, marně hledáš motivaci a netušíš, co a jak cvičit, jak začít? 
 • Snažíš se dostat břicho do kondice a zatím byla veškerá snaha marná? 
 • Zároveň, ale toužíš vzít si jakékoliv šaty a nemuset břicho maskovat?

Je načase udělat změnu. Převzít zodpovědnost za to, jak vypadáš, jak se cítíš i kolik máš energie a pěkně s tím zatočit.

CO KDYŽ BÝT FIT A CÍTIT SE SKVĚLE, NENÍ AŽ TAK TĚŽKÉ? 

Díky tomuto kurzu pochopíš, jaké pohyby jsou pro nás přirozené, protože je řídí centrální nervový systém, tudíž to jsou vrozené hybné vzorce. Už nebudeš přetěžovat bedra ani krk desítkami zkracovaček, které zpravidla vedou k bolesti či vzniku diastázy a POHYB ti bude přinášet potěšení. 

Dostaneš přesný návod na to, jak cvičit v souladu se svým CNS a tvé BŘICHO bude pevné, PÁNEVNÍ DNO pružné a BEDRA bez bolestí. Díky tomu tě budu bavit se ke cvičení vracet a během dne si uvědomovat, jak stojíš, sedíš a pohybuješ se  - což je ten nejlepší trénink. 

Zjistíš, že tato úprava pohybových návyků a malá změna ve stravovacích tě dovede k  množství stabilní  ENERGIE. Začneš HUBNOUT, protože tě už nebudou pronásledovat ty ustavičné chutě. Na konci tohoto 21denního kurzu, kterým tě provedu budeš mít více SEBEVĚDOMÍ, rozsvítíš svou vnitřní jiskru a budeš FIT A SEXY.

KDO TĚ KURZEM PROVEDE? 

Baví mě ten pohled, když se klientky rozzáří, získají sebevědomí a jsou FIT i sexy. 

Jsem celostní fit trenérka. Hledala jsem jak žít zdravý plnohodnotný život bez bolestí, úzkostí a šedi. Bez pocitu, že pomalu chátrám, a tak jsem radikálně změnila svůj život i smýšlení. 

Nyní už vím, jak žít v rovnováze a tobě chci ukázat zkratku...

Již několik let provázím, trénuji, motivuji a inspiruji lidi, jak si pomocí vhodného pohybu, stravy a nastavení své mysli, mohou zkvalitnit svůj život a žít tak bez bolestí a omezení. Ukazuji lidem cesty a vedu je krok za krokem ke změnám.

Pojď se mnou objevovat zdroje tvé energie, vylaďovat pohyb, aby ti prospíval a rozsviť svou jiskru. Nauč se naslouchat řeči tvého těla! 

Mirka Niké - celostní fit trenérka

JAKÉ BYLY PROŽITKY ŽEN, KTERÉ  PROŠLY PŘEDEŠLÝMI KURZY

Kurz mě zaujal svým názvem a i proto, že jsem na Mirku už párkrát narazila. Byla jsem zvědavá, v čem to bude jiné. A ejhle - ono to bylo jiné úplně ve všem! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, jak si pomoct a ne uškodit. Jak cvičení na maximum zefektivnit. Jak ulevit bolavým nohám. Jak jim dopřát péči, kterou si zaslouží. Natolik mě to přesvědčilo, že jsem vůbec neváhala a následný kurz jsem si zakoupila. A to hlavně proto, že mě zaujala komplexnost a naprosto logické důvody co, proč a jak dělat. Moc děkuju!
Bára Skálová www.jaknaskvrny.cz
Tento kurz vřele doporučuji všem ženám, které touží po návratu ke šťastně fungujícímu tělu. Získaná fitness je přidanou hodnotou, se kterou se budeš cítit skvěle!
Martina Brough
Mirky kurz je celistvým průvodcem pro každou fázi života, ve které se nacházíte. Nezáleží na věku, pohlaví, ohebnosti nebo zdatnosti, každý si tam dokáže najít to své pro aktuální potřeby svého vývoje a to jak na fyzické úrovni, mentální i duchovní. Vstřícné, upřímné , přijímající prostředí , které se Mirce daří vytvářet je pro mě a věřím , že nejen pro mě, blahodárné. Ráda se vracím ke cvikům, do skupin ...zažehnutá inspirace a lidský přístup a v neposlední řadě osvědčené postupy, funkční, propojené , celistvé.... to je to , co u Mirky cením a stále nacházím, navíc ve skvělé atmosféře a s humorem. Děkuji a vřele doporučuji zažít každým svalem a každou buňkou těla.
Eliška Ivana Jílková https://www.fler.cz/eltariel
Všem ženám bych doporučila...obvzláště maminkám - super cvičení, které může vrátit nenásilně do kondice, najít si chvilku jen a jen pro sebe... Navíc Mirka předává svoji pozitivní energii i přes obrazovku:-) Moc děkuji, Miry - těším se na pokračování s Tebou:-)
Ivana Nejedlá Kotasová
Vřele doporučuji - měla jsem stále neuvěřitelně těžké nohy, to už nemám, nesmírně se mi ulevilo, zmírnila se mi také celulitida a už chápu, co znamená mít nožky jako pružinky - celkově se mi zpevnily svaly, už netahám nohy jako pytel brambor. Mirce moc děkuji za cviky, které dávají smysl. Vrátila se i energie a chuť na sobě dál pracovat. Vřele doporučuji všem! Ivana , 53 let.
Ivana Procházková
Kurz bych rozhodně doporučila a ráda si ho kdykoliv zopakuji. Ke všem částem jsem dostala i teorii, ale zajímavě podanou, prostě žádná nuda. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde všude mám i sebemenší sval, na který se běžně zapomíná a dělá právě ve finále nemalé problémy. Ještě jednou moc díky
Michaela Sýkorová
Kurz je skvělý, člověk se naučí vnímat sám sebe. Uvědomila jsem si, jak vlastně blbě chodím. Díky operaci kolene mám tendenci napadat na operovanou nohu. Nevěřila jsem, že se to dá nějak změnit. Hodně mě překvapilo jak je to cvičení jednoduché a přitom účinné. Hlavně, že to není žádný dril, to bych asi brzy vzdala. Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet tento kurz. Určitě budu ve všem co jsem se naučila pokračovat. Ráda bych ho doporučila i ostatním. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví.
Alena Vejnarová
Mirčin kurz moc doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční nožičky. Její výklad je plný optimismu a je vidět, že ví, o čem mluví. Pomohl mi rozhýbat nohu, která nechtěla chodit - za to moc děkuji:-). Používá jednoduché, ale funkční pomůcky, které se dají využít kdekoliv, kde potřebujete na sobě pracovat. Děkuji za takový lidský přístup, rady a optimismus a přeji hodně zdaru do další práce:-)
Yveta Michalcová
Milá Mirko, líbil se mi Tvůj celostní náhled a určitě velmi vstřícný profesionální i kamarádsky individuální přístup ke každé účastnici kurzu PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY. Oceňuji entuziasmus a pozitivní energii s jakou jsi nejen dělala videa a vedla cvičení ale také reagovala na naše dotazy a zkušenosti v rámci celého kurzu. Určitě mě kurz inspiroval a malinko donutil přemýšlet nad běžnými věcmi jako je správná chůze. Rozhodně bych ho doporučila i ostatním ženám. Bolest kyčlí právě při chůzi, která mě poslední dobou trápila, při použití vědomého přístupu (aktivace bříška, srovnání těla a kotníkové chůze) téměř zmizela. Děkuji 🙂
Zuzana Džbánková
Po skonceni kurzu sme isli k moru na plaz a po prvykrat som si vsimla, ze mi moje nohy nejakym zvlastnym sposobom okrasneli. Normalne sa na svoje nohy nedivam, lebo su dost skarede a teraz som sa nestacila pozerat a divit, co niekolko malo spravne navrhnutych sviceni dokaze v takom kratkom casovom useku. Mirku som si zaradila medzi svojich odbornikov na pohyb a tesim sa na jej dalsie projekty.
Daniela L.
Kurz bych jednoznačně doporučila ženám (mladým, ale i těm v elegantním věku). Je toho spousta, co nevíme, nebo neděláme dobře a informace, návody a videa, které v kurzu obdržíme, tomu, kdo chce a má zájem, opravdu hodně pomohou.
Zdeňka Zbudilová
Kurz mohu jen a jen doporučit!!! Cvičení je účinné, jednoduché, výsledky jsou během krátké doby, přístup trenérky je víc než na 100%
Marcela Čapounová
Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí zlepšit držení těla a uvědomit si provázání držení a chůze s mnoha strastmi, které nás v životě potkají. Mirka vše úžasně a podrobně vyvsětlí i ukáže a je snadné podle ní cvičit správně. Doporučuji ovšem jen ženám, které mají dostatek času pro sebe, a dokáží cvičit opravdu pravidelně a soustředěně. Odbýt cvik nemá smysl. Cviky jsou skvělé a změny jsou znát i cítit.
Barbora Janitorová
Všechna cvičení i rady jsou super a hlavně mě to posunulo tam, kam bych se sama neposunula...💖
Gabriela Žížková
...neváhejte, Mirka je super, znalostmi, odborností, profesionalitou, přístupem, úžasná bytost, vždy povzbudí a zvedne náladu.... cvičila jsem po artroskopii kolene, potřebuji zlepšit držení těla a chůzi.
Eva Riedlová
Kurz bych doporučila všem ženám, které chtějí na sobě pracovat i jinak než jen cvičením.
Kateřina Šlampová
Hned po první lekci jsem cítila neskutečnou úlevu v nohách. A až teď vnímám, v jakém pnutí celou dobu byly. To, že bude kurz brán tak celostně, jsem opravdu nečekala. Kurz obsahoval spoustu rad a souvislostí, ke kterým se běžně člověk nedostane, ale jsou základem, bez kterého nemůže tělo fungovat, jak má. Děkuji a vřele doporučuji.
Hana Vicherková
Mám sestavu, která mi vyhovuje. Výborně zpracovaný kurz, děkuji.
Adriana Putzová
Kurz určitě doporučuji. Trenérka je milá, rychle reaguje na komentáře a dotazy. Pro mě to je nový pohled na cvičení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Rozhodla jsem se pokračovat v navazujícím kurzu, abych své znalosti prohloubila, a hlavně aplikovala do praxe. Věřím, že to bude prospěšné pro můj fyzický i psychický rozvoj.
Lenka Šnicerová
Kurz bych doporučila všem lidem. Každý v dnešní době tento druh pohybu potřebuje. Má něco zkráceného, přetíženého.
Věra Tomšíková

A nyní je řada na tobě, abys dosáhla svých cílů a snů

NA CO SE V ONLINE MINIKURZU MŮŽEŠ TĚŠIT? 

Zdarma

Budeme se setkávat od 2. do 22. října v soukromé facebookové skupině.

Předtočená videa s cviky

Mám pro tebe připravená krátká videa, podle kterých si hned s radostí zacvičíš.

Živá vysílání

Ve čtvrtek večer se setkáme live, kde odpovím na otázky a doplním další tipy k tématu a cvičením.

Praktické tipy a postupy

Konečně se hneš z místa a nebudeš neustále opakovat stejné chyby.

Komunita

Díky síle skupiny na to nebudeš sama. Získáš spoustu motivace, aby ses opravdu posouvala.

BĚHEM 21 DNÍ SE PODÍVÁME NA TO:

 

 • JAK AKTIVOVAT CORE, BŘICHO, ABY BYLO PLOCHÉ A PLNILO SVOU FUNKCI
  Jak správně cvičit břicho, jak ho aktivovat v sedě, v lehu, během dne, jak se zbavit vypouklého i bolavého břicha, na co si dát pozor při diastáze a co cvičit, abys měla břicho ploché, pevné a funkčně silné?
 • JAK SPRÁVNĚ DÝCHAT - NÁCVIK PRO AKTIVACI CORE
  Naučíš se používat dech, jako skvělý nástroj pro aktivaci hlubokých svalů. Zjistíš, jak pracuje BRÁNICE a PÁNEVNÍ DNO v symbióze a proč je to nezbytně nutné pro tvou páteř, ale i celkové zdraví.
 • JAK CVIČIT PÁNEVNÍ DNO A PŘEDCHÁZET TAK CELÉ ŘADĚ PROBLÉMŮ
  Správným cvičením pánevního dna můžeš předcházet neduhům (nejen) intimního zdraví? (bolest v kříži/v pánvi, menstruace, inkontinence, menopauza)
 • JAK CVIČIT, ABY TĚ NEBOLELA BEDRA - OPTIMÁLNÍ NASTAVENÍ TĚLA
  Jaké cviky cvičit, aby tě nebolela bedra, proč netlačit bedra do podložky a ani dělat "tunýlek" pro dlaň a co (ne)dělat, když už tě bedra bolí, abys konečně mohla stát, chodit a sedět bez bolestí zad?
 • JAK ROZPOZNAT VHODNÉ CVIKY OD TĚCH ŠPATNÝCH
  Některé cviky jsou hojně používané, ale nejsou naprosto vhodné pro určité skupiny lidí. Zjistíš, zda do ní náhodou nepatříš a naučíš se ty super pro tebe.
 • JAK ZHUBNOUT BŘICHO
  Jak nastartovat metabolismus? Jak se zbavit závislosti na sladkém nebo "nezdravém" jídle..? Proč nehubneš?... zodpovím i tvé otázky, co ti nejdou z hlavy.

Posilovací cvičení

Tvé svaly budou pevné a při pohybu ti budou šetřit energii.
Cvičební lekce live 30'

Protahovací cvičení

Po něm budeš pružná, ohebná a budeš se cítit skvěle.

Energetizující cvičení

V těle se ti rozproudí energie a ty začneš zářit.

Hlubinná relaxace

Pro tvé uvolnění, nalezení nejvyššího klidu, kde dočerpáš energii.

ZAMILUJ SE DO SEBE A SVÝCH KŘIVEK

Přidej se do tohoto úžasně motivujícího kurzu, ve kterém ženy na jeho konci byly o několik kilo lehčí a centimetrů užší a hlavně už věděly, jak cvičit své bříško, pánevní dno a chránit svá bedra. 

PŘIDÁŠ SE? 

Mirka Niké

Celostní fit trenérka
Pokud máš na mě nějakou otázku, nebo ti nedorazil e-mail s přihlášením do členské sekce, napiš mi na můj e-mail, na messenger Facebooku, nebo do zpráv na Instagram.