Je na čase posunout se dál, vzít zodpovědnost za to, jak vypadáte, jak se cítíte a kolik máte energie a pěkně s tím zatočit. Vstupte a restartujte se.

12 týdnů k dokonalému břichu a bedra bez bolesti

+ bonus restart ve vašem stravování!

Přihlášky do kurzu jsou v tuto chvili zavřeny. Nový termín plánujeme nejdříve na leden 2020! 

Nemůžete se přinutit začít? Udělat ten první krok a za ním další a další? Nebo vám chybí výdrž, motivace? Nevíte, jak cvičit, co jíst, jak si to naplánovat a hlavně, jak vydržet? 

Sama jsem si tímto zmatkem kdysi dávno prošla. V návalu informací jsem vlastně netušila, co je správné, jak si mám nastavit jídelníček, jak tréninkový plán a jak je to vlastně s tou technikou. To jsem ještě ani netušila, že za tím vším se skrývá ještě daleko více informací a umění, které jsou potřeba k tomu, aby člověk došel ke svému vytouženému cíli, ale také hlavně, aby tam došel zdráv a psychicky v pohodě a bylo to pro něj udržitelné.

Při tehdejší práci jsem se setkala s celou řadou  fitness trenérů, který každý jeden měl to své osvědčené a beztak jsem se v tom tak nějak plácala. Později jsem se sama stala osobní trenérkou fitness a musím říci, že ani v tomto případě to nebylo to ONO. Chybělo mi propojení mezi TĚLEM - CVIČENÍM - SRDCEM - MYSLÍ - STRAVOU - POTRAVOU PRO DUŠI  a dalšími, na což jsem si přišla přes bolestné pády. Zvedla jsem se, své vědomosti jsem přetavila, ukotvila, propojila a vznikl koncept, který není jen o fyzickém cvičení, ale o holistickém, celostním přístupu.

Jsem ráda, že vám mohu pomoci, prodrat se touto pomyslnou džunglí a vyjít z ní bez škrábanců, pevnější, krásnější, zdravější a sebevědomější.

Jmenuji se Mirka, více jak 10 let se věnuji osobnímu trénování a osobnímu rozvoji, vedu kurzy živé, on-line kurzy, přednáším, píši blog, natáčím videa na tuto tématiku a jsem moc ráda, že se také setkáváme tady při on-line kurzu, který bude živý, autentický a přesto z pohodlí vašeho domova. 

Je mi potěšením vás přivítat u prvního počinu tohoto formátu, který započne 22.9.2019. Těším se na naší společnou transformační cestu, kde vytvoříme pevné základy k vašemu novému já. Zdravějšímu a sebevědomějšímu.

Během 12 týdnů se naučíte pracovat s hlubokým stabilizačním systémem, budete vědět, jak aktivovat bránici i pánevní dno. Získáte pevnější střed těla, naučíte spoustu cviků na břicho, ale nejen na fyzickou část, ale i pro uvolnění emocí, získání energie. Projdete stravovacím restartem, ozdravíte tělo i mysl. Naučíte se vnímat sebe, relaxovat a získáte nové pozitivní návyky. A mimo jiné, jsem přesvědčená, že zhubnete...

Už se na vás moc těším Mirka ♥

Jak se dostat k vytouženému cíli a získat FIT sexy břicho a bedra bez bolestí? Možná si představíte, že v potu tváře musíte dřít, jíst jak ptáče, až do padnutí na pusu, nebo do chvíle, kdy to prostě psychicky dál nedáte a vrátíte se ke svému starému osvědčenému, nic nedělání či přejídání. 

Velká část lidí selže a nevydrží, neboť vlastně pořádně neví, jak začít. Nasadí přísnou dietu, začnou cvičit vše, co jim přijde do cesty, nemají rozumný tréninkový plán a o technice provádění cviků, ani nemluvě. Stahají se, vyčerpají, bolí je záda, jsou mrzuté, možná shodí pár kilo, aby je po krátké době zas nabrali.

Znáte to také?

Ale toto nemusí být vaše cesta ;) Vy to můžete zvládnout!

Reference

Jelikož toto je první ročník, přidávám vám reference od klientek, které navštívily mé živé kurzy FIT sexy břicho bez špíčků:

Tento kurz naprosto předčil mé očekávání. Mirka vytvořila přátelskou a milou atmosféru, takže jsme jí nasákly všechny. Rozuměla jsem všemu, co říkala a předváděla. Nemám žádné zkušenosti z cvičením a beztak jsem zvládla všechny cviky provést. K večeru už síly ubývaly, ale kurz byl nastaven tak, že jsme k závěru dělaly věci relaxační. Prostě bomba. Chtěla bych se vydat i na formu online, aby mě neustále někdo "kopal do zadku" :D

Petra

Ahoj Mirko, moc děkuji za skvělý den, který jsem mohla strávit. Bylo to úžasné a moc příjemné. Velice mě zaujala bioenergetická cvičení. Vždycky jsem měla problém si odpočinout a relaxovat, ale tohle mě fakt dostalo a užívala jsem si to plnými doušky. .... výňatek z e-mailu...

Lucie
Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem technikami cvičení z roviny fyzické, emoční a energetické, získání vyššího vědomí, sebevědomí, vnímání sebe, upravení stravovacích návyků. A to díky v praxi využívaných, odzkoušených a funkčních postupů.

Budu tady, když budete odkrývat svou duši a hledat příčiny, proč se vám v minulosti nedařilo uspět. Tyto bloky velmi jemně odstraníme, abyste objevili svou SÍLU, SEBEVĚDOMÍ, KRÁSU a SVOU JEDINEČNOST.

Budu tady, když si nebudete vědět rady, když se ocitnete v bodu stagnace, když byste to náhodou chtěli vzdát...

Budu tady, abych vás dovedla k zdravým návykům a k FIT sexy bříšku a beder bez bolestí.

Provedu vás stejnou cestou, kterou provádím mnoho mých klientů, ať už při osobním trénování či při živých kurzech, a kterou jsem si prošla sama, abych vše vyvážila a objevila to optimální ;)

Tento kurz je propojení čtyřech živých kurzů, které už nějakou dobu vyučuji při osobních setkání. Klientky z různých koutů ČR zoufaly, že to mají do Prahy daleko, nebo já naopak nebyla schopná vyhovět a nafouknout v kalendáři víkendy, abych mohla dojet do jejich města, vsi.

Tady nemusíte nikam cestovat, ani si rezervovat celý den. Stačí mít připojení k internetu a stát se součástí skupiny na facebooku, která bude po zahájení uzavřena. A vše přijde za vámi. Další výhodou je, že výuku máte nadávkovanou, a tak témata projdeme pěkně krok za krokem. Také vám zůstanou všechna témata a videa k dispozici.  Ale! Bez vašeho přičinění to nepůjde, to si nebudeme lhát, tak to prostě je ;)

Kurz je veden s ohledem na váš čas i energii. Sami si rozhodnete, v kterém čase se budete věnovat cvičení a jednotlivým úkolům, které vás zavedou k cíli.

Něco málo času vám to zabere, ale bez toho by to nešlo. Přesto je to tak malá část ve vašem dni, že to zvládnete levou zadní. Zvládla jsem to já, zvládli to moji blízcí i klienti. A zrovna tak to zvládnete vy.

Zabere vám to 30-60 minut času. Některý den více, jiný méně. Tréninky jsou do 45 minut max. V prvním měsíci s přihlédnutím na adaptaci na restartovací jídelníček. Více se budeme věnovat relaxaci, uvolňování, práci s pánevním dnem.

Po 3-4 týdnech, kdy už znáte základy optimálního dýchání, aktivace tělesného jádra, zvyknete si na pravidelnost, je začleněn další stupeň cviků a jejich obtížnost. A tak dál až ke krásnému cíli, který bude startem pro nový, sebevědomější, zdravější život♥

Naučíte se vnímat své tělo a rozumět jednotlivým cvikům, tak už pro vás nebude těžké vybrat ty správné a dál pokračovat v této cestě, ozdravíte svůj jídelníček a naučíte se vybírat kvalitní potraviny, získáte nové návyky, které tentokrát nebudou mít devastující dopad na vaše tělo, mysl i psychiku.
 • ZÁKLADY ANATOMIE
  Něco málo z anatomie, aby vám bylo jasné, jak spolupracují jednotlivé svaly, jaká je tam svouvstažnost a co vše ovlivňuje, když nemáme správné návyky v aktivaci tělesného jádra.
 • PRÁCE BRÁNICE
  Naučíte se dechová cvičení pro aktivaci bránice. Podíváme se na případy, kdy aktivace bránice je nedostatečná a jak s tím pracovat. Vysvětlíme si, jaké to má důsledky na trupovou stabilizaci a celkové držení těla i náš pohyb.
 • PRÁCE PÁNEVNÍHO DNA
  Naučíte se pracovat s pánevním dnem. Pochopíte, jak je propojené s bránicí a proč je důležité, aby pracovaly v symbióze a co se stane, pokud toto nepracuje správně.
 • TRUPOVÁ STABILIZACE - AKTIVACE CORE
  Naučíte se pracovat s hlubokým stabilizačním systémem, abyste šetřili energii při pohybu, ale také vaše záda v bederní oblasti. Díky rovnoměrně aktivovanému středu těla, můžeme ovlivnit celou řadu biomechanických akcí. Šetříte svoji páteř, ale i klouby.
 • TŘÍ MĚSÍČNÍ MODEL
  Naučíte se naprostý základ pro naše veškeré počínání; sezení, chůzi, běh, sporty atd. Pokud pochopíte, jak pracovat s tímto vrozeným modelem, tak si ušetříte možné komplikace plynoucí z nespráného aktivování středu těla, chybného pohybového stereotypu.
 • TECHNIKY RELAXAČNÍ
  Naučíte se vnímat, které svaly potřebují uvolnit a k čemu dojde, pokud je nedokážeme relaxovat. Projdete si relaxačně - meditačním blokem, kde se zvýšeným napětím budeme pracovat. Naučíte se vnímat a relaxovat.
 • TECHNIKY PRO UVOLNĚNÍ EMOČNÍHO NAPĚTÍ
  Napětí a emoce nejsou jen stav mysli, ale ukládají se nám do svalů, kostí, tkání. Pokud se ukládají opakovaně a dlouhou dobu, dřív nebo později to poznáme. Začnou se projevovat, jako nemoc nebo jakýsi přetlak. Naučíte se cvičení, která tento přetlak dokáží odvézt a uzamčené emoce otevřít a rozpustit.
 • TECHNIKY PRO AKTIVACI ENERGIE
  Bez energie by to nešlo, to napadne naprosto každého. Ale kde brát ustavičně energii? Kolikrát by nás napadlo, že bychom se chtěli zaponout do zásuvkya dobít se třeba jako mobil. Nebudeme se sice zapínat přímo do zásuvky, ale do té pomyslné ano, abyste si uměli dobít baterky.
 • POZITIVNÍ NÁVYK
  Během této cesty se naučíte, jak si vytvořit pozitivní návyk a ten si uchovat. Nevracet se k těm starým, které vedly akorát tak k tomu, že jste ztloustli, nebylo vám hej, nebo vás potkala bolest zad, která byla víc než otravná.
 • CVIKY, CVIKY, CVIKY
  Získáte celou řadu ověřených cviků, které jsou šetrné k vaší páteři, pánevnímu dnu i celkově k vám. Cviky na různé roviny a úrovně. Přehled o tom, které cviky necvičit a proč, a které jsou naopak žádoucí, aby se zařazovaly častěji.
 • MOBILIZACE A STABILIZACE
  Projdete si cvičením, které je určné pro mobilizaci vaší páteře, hrudníku, pánve apod. Zároveň se naučíte, kdy, kde a proč máte stabilizovat.
 • STRAVOVACÍ RESTART A VÝBĚR NOVÉ CESTY
  70% úspěchu tkví také ve správném stravování. Má kolegyně vás provede tzv. stravovacím restartem, kde budete objevovat nové chutě, zjišťovat, co vám sedí a co nikoli, vytříbří se vám stravovací vkus, získáte návyky pro pestré stravování. Ozdravíte tělo, zažívací trakt, zkrotíte inzulín a pokud budete na této cestě kráčet správně, zhubnete ;)
 • SEBELÁSKA, SEBEPŘIJETÍ A POTRAVA PRO DUŠI
  Nejen z jídla člověk živ je. Ale také potřebujete potravu pro svou duši. Budeme vás něžně navádět, abyste poznali, která to je. Co vás naplní a učiní šťastnějším člověkem. Provedu vás za vámi samotnými, abyste se přijali a objevili k sobě lásku.
 • SÍLA SKUPINY, PODPORA A MOTIVACE
  Nejen ode mě a mé kolegyně, ale i od spoluúčastníků, kteří budou s vámi na této plavbě. Síla skupiny je mocná a jsem naprosto přesvědčená, že ona vás navede na směr, kdybyste náhodou zloudili v širém oceánu, a to i době, kdy už tento kurz skončí, ale skupina bude žít dál ;)

Pokud máte obavy, že to nezvládnete, tak opak je pravdou. Zcela určitě to zvládnete!

Máte na to 12 týdnů, kdy půjdete krok za krokem, po malých krůčcích, postupně budete nabírat zkušenosti, dovednosti a sílu.

Mám mnoholeté zkušenosti, abych vám to celé dokázala rozložit tak, že na konci se budete divit, že už jste tu cestu ušli a hlavně zdárně...

Už se na vás moc těším Mirka ♥

Ani FIT trenérce se nevyhne to, aby sestoupila z cesty a jednoho dne se podívala do zrcadla se zjištěním, že má asi metrák!!

A jak se toto přihodí? Asi zrovna tak, jak se to přihodilo vám. Z ničeho nic, najednou to tu bylo.

Ano, přestanu s tou pohádkou a nalijeme si čistého vína. Přestala jsem tak nějak dbát na to, abych se rozumně stravovala, měla čas pro sebe, na relax, meditaci, vypnutí, ať už to nazveme jakkoli. Nechala jsem se zavalit prací, měnila jsem systém, kdy jsem se chtěla více přiblížit vám, lidem tam venku, a tak jsem hodiny a hodiny seděla u počítače a klepala do něj texty, kurzy, stříhala videa a jiné zajímavé práce. Každou volnou chvilku jsem se věnovala této činosti. Odtrénovala klienty, co měli nasmlouvané hodiny a zas si do noci sedla k počítači. Zapomněla jsem na svůj život, na relax, na zábavu i přátelé.., až tak jsem se ponořila. Můj partner se oddal vaření, ale jeho vášeň je strava, kterou jsem snad nikdy nejedla, nebo vyloženě vyjímečně. V hojné míře jsem vedla živé kurzy a obranou proti spláchnutí témat, které jsem za ten den nasbírala, bylo noční vínko. Za čtvrt roku jsem dokázala přibrat 10 kg!!

Kolem Vánoc jsem si uvědomila, jak velká jsem. Musela jsem si jít koupit nové šaty, abych se vůbec do něčeho narvala. Má babička tento stav ještě potvrdila a vyzdvihla. Před všemi mi několikrát zopakovala, jak tlustá jsem, a že ať se vzpamatuji, že mi uteče můj milý hoch. No, taktak jsem se nerozeřvala před ní. Ale sprcha to byla. Ano, už jsem věděla, jak moc tlustá jsem, ale mám se smrstknout na povel? To fakt nejde, že? 

 

Ihned 26.12. jsem vyhlásila "zdravý" jídelníček. Návrat k mému stravování. Začala jsem se hýbat a zjistila, jak kritické to je, nemohla jsem se pořádně rozběhnout, cvičení byla katastrofa. Chroupala jsem k suchému masu salát a váha se ani nehla. Nechápala jsem, co se to děje. Do léta se mi podařilo vypotit něco malinko dolů, ale fakt žádný zázrak, jak kdybych měla kila přikovaná k tělu a ne se jich zbavit.

Začala jsem pracovat na psychosomatice a začalo se blýskat na lepší časy, břicho už nebylo tak nafouklé, neobalovalo se přehnaně tukem a nevypadalo, jak kdybych byla těhotná. Ale to ještě nestačilo. Musela jsem projít stravovacím, ale i mentálním restartem. Ozdravit trávicí trakt, srovnat slinivku, hormonální nerovnováhu, zbavit se inzulínové rezistence. Počehrat témata, která ve mě kysla. Zbavit se těch balvanů a přehodnotit svůj život a počínání.

Po 4-5 týdnech na restartovací stravě, jsem shodila 10 cm v pase, asi 8 cm přes zadek a další přes paže, stehna atd. Po dobu toho jednoho měsíce jsem se nic moc nehýbala, neboť jsem si zvykala na novou stravu a emocionální vzorce, které vyplouvaly. Později jsem přidala pohyb, abych znovu začala formovat své tělo. Získala jsem super sílu, nebyla jsem unavená, chodila spát brzo a spala celou noc, snížila se nervozita před důležitými akcemi, zbavila jsem se hypoglkémie, která nastávala skoro vždy, když jsem se nenajedla do 4 hodin od posledního jídla. Velice se mi zlepšily projevy astmatu, spíš bych to nazvala, že vymizely.

Za mě super stav. Na tomto stylu stravování jsem zůstala 8 měsíců, kdy jsem se rozhodla, že vyzkouším návrat ke svému stravování kdysi, co to udělá... To už vám popíši ve skupině. Nicméně jsem si vyhodnotila, že ten osmiměsíční styl stravování měl opravdu svá blahodárná pozitiva ;)

Postupně jsem začala tento program nastavovat i u svých některých klientů. Celé jsem jim vysvětlila a popsala, co je čeká. Někteří se rozhodli na tuto cestu nastoupit a mají super výsledky. Snížení hmotnosti a zásob tělesného tuku je jen jeden z pozitivních ukazatelů. Ale po adaptační době hlásili benefity jako snižování léků na vysoký krevní tlak, vymizení vyrážky na těle, zlepšení zraku, pocit lehčí hlavy, vymizení bolesti hlavy, vymizení chuti na sladké, zmizení otoků na nohou a další, které už si ani nevzpomenu, ale jak ano, hned to sem dopíši. Také až své klienty přemluvím k fotkám, podělím se s vámi ;) Ale zatím se jim moc na webu vystavovat nechce a já je chápu a respektuji ;)

Už za 3-4 týdny pocítíte první změny, možná naměříte v pase a přes ostatní partie o několik centimetrů méně. Vytříbří se vám chutě, probudí se energie, budete umět pracovat s dechem, bránicí, s pánevním dnem. Začnete pociťovat, že se vám ulevuje. A to budeme teprve v jedné třetině této úžasné transformační cesty.

Představte si, jak to bude vypadat za 90 dní po absolvování kurzu. Jak budete vypadat a jak se budete cítit. Ráda bych vám to zprostředkovala, ale to musíte zažít sami ;)

Znovu považuji za důležité, abych vám připomněla, že samo od sebe to nepůjde. Nepůjde to bez vás, bez vašeho zakousnutí, že to dáte, bez vaší důvěry v nás i v sebe. Bez toho, aniž byste se začali mít rádi a věnovali si pár desítek minut.

My vám ukážeme cestu, dáme návody, předáme to nejlepší, co se osvědčilo nám i našim klientům. Také vám dáme podporu a motivaci. Poradíme ve chvílích, kdy si nebudete vědět rady. Ale ta akce, ta je čistě na vás.

Odměnou vám bude to, že se budete cítit zdravější, sebevědomější, vitálnější, nebude vám kolísat nálada, budete lépe spát, snadněji se pohybovat, budete mít pevné bříško a bedra bez bolestí, objevíte, které potraviny vám nesvědčí a naopak, které jsou pro vás blahodárné, naučíte se vařit jednoduchá a rychlá jídla. A to rozhodně není málo.

On-line kurz vám nikam neuteče!

Program je na 12 týdnů, přesněji 90 dnů, ale tempo si můžete určit sami. I když bychom byly moc rády, kdybyste s námi držely krok a mohly bychom tak, při jeho závěru, dostat se k jakési bilanci a vyhodnocení. Jak jste si vedli a jak se cítíte.

Velkým benefitem zůstává, že se můžete kdykoli vrátit, jak k videím, tak k psaným textům a zůstane vám facobooková skupina, kde se budete moc nadále podporovat či chlubit s dalšími pokroky.

Několikrát jsem vám zde psala v plurálu a zatím jsem neprozradila o koho jde, když píši "my". Je na čase vám představit

Danielu Lamberskou,

která vás bude provázet stravním restartem, odpovídat na vaše dotazy ohledně tohoto stravování, chystat vám týdenní nákupní deník, dávat tipy na snídaně a večeře a hlavně také vařit live, což je velká pecka, co říkáte?

Daniela má 27 let zkušeností z různých směrů stravování, kdy hledala to nejlepší pro zdraví celé rodiny. Vyzkoušela na vlastním těle, a to doslova, kde co, takže vám může předat bohaté zkušenosti. Měla čtyři roky vlastní restauraci zdravého stravování, kde předávala díky živým kurzům vaření své mnohaleté zkušenosti. Přes velký důraz na zdravu stravu před třemi lety zjistila, že to není tak "samospásné", jak se zdá a do cesty jí přišla nízkosacharidová strava. A ukázalo se, že to je to ono. Opět nabité zdraví, energie, dobrá nálada a ztracená kila přesvědčily Danielu, aby šla více do hloubky, tak jak jí je vlastní. Dnes tuto stravu doporučuje i svým kamarádkám a zákaznicím a pomáhá i jim vrátit se ke zdraví, kráse a spokojenosti.


JAK TAKOVÝ ON-LINE KURZ PROBÍHÁ?


Jakmile se přihlásíte, vyplníte vstupní dotazník a dorazí i vaše kurzovné, tak dostanete obratem e-mail /hledejte i v hromadných, promo či spam/ s odkazem na stránku na facebooku, která se v den začátku kurzu uzavře a vy tak budete moci sdílet s ostatními své příběhy, zážitky a prožitky z kurzu i svého života, pokud bude tématicky souviset s naší cestou. Poté se ve skupině představíte a přiložíte aktuální fotografii, nejlépe postavy, ať je později, dle čeho srovnávat. To na začátek, a pojďme dál:

12 týdnů, které vás posunou mílovými kroky k vašim snům o vás samých, co bude obsahem?

 • ÚVODNÍ VIDEO A SEZNÁMENÍ
  Na samém začátku se v podvečer hezky přivítáme ve skupině a řekneme si základy, které budete potřebovat vědět k hladkému průběhu kurzu.
 • NÁKUPNÍ SEZNAM NA TÝDEN KAŽDÉ PONDĚLÍ
  Toto je doménou Daniely, která vám připraví seznam, co budete potřebovat na týden, abyste měli z čeho kuchtit a nebyli zaskočeni. Znáte to, kdo je připraven, nebývá zaskočen :)
 • 2 - 4 X V TÝDNU VIDEO S CVIČENÍM ČI ÚKOLEM
  Videa budou namixována tak, jak se budete adaptovat na změnu stravy. Zpočátku se budeme věnovat lehčím cvičením, nácvikům a relaxačním technikám. Později přitvrdíme.
 • TIPY NA SNÍDANĚ A VEČEŘE
  Daniela vás v tom nenechá a dá vám tipy, jak by mohla vypadat vaše snídaně a večeře. Má spoustu receptů a lákavých fotek, škoda jen, že se nedá přenášet vůně. Věřím, že brzy budete iniciativní a budete dodávat i své recepty, už se na to moc těším ;)
 • 1 x TÝDNĚ ŽIVÉ VIDEO
  Jednou budu odpovídat na vaše dotazy já, další týden Danielka, pokud bude potřeba, zařadím i další videa. Vy se budete moci zeptat přímo na živo u videa.
 • VAŘENÍ NA ŽIVO
  Můžete vařit přímo s Danielou, seznam surovin budete znát a Daniela vám představí, jak je to jednoduché, přidá své vychytávky a své osvědčené recepty.
 • PODPORA OD NÁS I OD SPOLUÚČASTNÍKŮ
  Síla skupiny je nepopsatelná. Doufám, že utvoříme pevnou a podporující skupinu, kde budeme sdílet své úspěchy, ale i třeba pochybnosti a věci, kdy zrovna nebude ouvej, protože ostatní ze skupiny vás něžně nadzvednou, abyste mohli kráčet v pohodě dál.
 Pojďme se na to podívat

Spojila jsem pro vás své 4 kurzy, které běžně vyučuji, jako celodenní kurzy v přímém setkání v malých či větších skupinách. Každý jeden kurz má časovou náročnost 9 hodin + cesta, tedy minimálně zaberou 10 hodin z vašeho dne, ale na mé semináře, workshopy a kurzy jezdí lidé i ze Slovenska či různých míst po ČR. Každý jeden stojí 2290,- Kč. Jsme na ceně 9.160,- Kč + cesta, + případné ubytování.

To jsem ale ještě nezmínila, že k tomuto on-line kurzu máte ještě jeden navíc, a to v podobě stravního restartu, spolu s recepty, nákupním seznamem a vařením live! Kdy za živý kurz na 4 hodiny zaplatíte kolem 2900,- Kč.

Ze své zkušenosti vím, že z takového kurzu si po nějaké době pamatujete ztěží polovinu. Nevěřícně prohlížíte své zápisky, co to tenkrát bylo. Také je tu časová omezenost, neboť při kolektivním setkávání se u určitého tématu "zaseknete" déle, přitom probíraného je tak na 8 celodenních kurzů, tedy není v našich silách, probrat vše.

On-line živý kurz má své velké výhody, probere se toho více a nic vám neunikne!

I když jde o živou formu on-line kurzu, tak přesto si sami rozhodujete, kdy budete plnit úkoly, cvičení a připravovat si jídlo. Vše vám zůstane nahrané v uzavřené skupině, kde budete jen se svými spoluúčastníky. Kdykoli se můžete k videím a psaným textům vrátit a zopakovat si, co bylo řečeno, jak cvičit, nabrat znovu motivaci, co vařit a jak pokračovat. A to klidně i po letech.  Pokud, za rok, dva, tři, narazím na nějakou super vychytávku, tak se s vámi podělím a ve skupině aktualizuju.

Máte nás na 90 dnů!

 


KOLIK TAKOVÝ ON-LINE KURZ STOJÍ?


 • 90 dnů s námi a s vámi
 • Jednou týdně živé video s tématem týdne, shrnutím a odpověďmi na otázky, Mirka/Daniela
 • Výuková videa o tématech cvičení;
 • hluboký stabilizační systém,
 • bránice
 • pánevní dno
 • inkontinence
 • dech a dechové techniky
 • psychosomatika a její projevy v oblasti břicha
 • mobilizace hrudníku
 • cviky pro uvolnění beder
 • tří měsíční model a cvičení motivované vývojovou kineziologií
 • cvičení na střed těla ze tří rovin - fyzické - emoční - energetické
 • relaxační techniky
 • nákupní seznamy na celý týden
 • tipy na snídaně a večeře
 • recepty
 • vaření live
 • videa s tématy o výživě, živinách a vše, co se vám bude hodit na cestě za svým FIT sexy břichem a beder bez bolestí

CENA ON-LINE KURZU JE 7 980 KČ

Ale ještě vydržte. Jelikož, bychom byly rády, aby tento program pomohlo co možná nejvíce lidem, tak jsem pro vás cenu stlačily!!! 

z 7 980 Kč

na 5820 Kč za 90 dní

online živého kurzu s námi, kde se naučíte funkční postupy, cvičení, vařit a jinak se stravovat, získáte vyšší sebevědomí, a když se budete držet našich postupů, tak shodíte tukové zásoby a zeštíhlíte bříško. Což činí něco málo přes 44,- Kč na den.


CO DALŠÍHO POTŘEBUJETE KE KURZU?


Pro naše cvičení budeme potřebovat nějakou podložku, abyste si neotlačili záda na zemi, ale postačí vám i složená deka, pokud nechcete investovat do karimatky.

Vyberte si:  Gumový expander, nebo gumy SM systém, záleží na vás, do čeho budete chtít investovat. SM systém je finančně nákladnější, ale lze ho využít pro speciální cvičení od MuDr. Richarda Smíška, které odlehčuje páteři, cvičí se při skoliózách a také při diástáze.

 

 

Gumový expander 190 cm

Pokud nějaký expander vlastníte, tak nemusíte pořizovat, ale toto je takový basic expander, který nám pomůže při mobilizaci páteře a dalších cviků. Tyto gumy mají široké využití a výhodou je, že se dají složit, nezabírají místo, jsou lehké a můžete je s sebou vozit na služební cesty, či dovolenou.

Overball 20-26 cm

Základní gumový nafukovací míč, který využijeme, jak pro uvolňování hrudníku, jako podporu při cvičení břicha, tak jej můžete doma využívat, jako oporu zas při sezení na židli, nebo v autě při delších cestách, v zaměstnání, máte-li sedavé zaměstnání apod.

Většina z vás nějaký overball doma má, tedy ten rozptyl centimetrů. Vystačíte si s tím, který máte doma, pokud nemáte, pořiďte.

Ježatý míček 9-12 cm

Úžasný míček, který naprosto miluji a až si vyzkoušíte, co umí, tak ho budete milovat i vy. Je měkký a přesto natolik tuhý, aby vám pročechral svaly a fascie, uvolnil hrudník, bedra, pánev, chodidlo. Díky němu budeme uvolňovat i posilovat.

90 dnů, které změní váš život!
Já jsem o tom přesvědčená. Co vy? Jdete do toho a přesvědčíte se na vlastní zážitky, prožitky a tělo?

 

Samo se to nestane, budete se muset přičinit

Většina lidí se strachuje předem, ještě než se na dobrodružnou výpravu vydá. Nestrachujte se. Budete mít plnou podporu. Uděláme pro to maximum, aby se vám na té cestě dařilo a líbilo. Bez vašeho přičinění to nepůjde, to už jsme si řekli. A co dál by vám mohlo pomoci?

Velice mi záleží na tom, abyste na této cestě vydrželi, aby to pro vás nebyl jen promarněný čas a vyhozené peníze. Abyste vypadali lépe, cítili se lépe a zbavili se nějakého toho tukového polštáře.

Pro tři z vás, jenž projdou celou cestou, mám dárek

Nechejte se překvapit, ale určitě se vám bude líbit. A pro koho, že bude? Pro takového člověka, který bude přispívat do skupiny. Bude optimistický, přidávat své recepty, poctivě cvičit a bude mít výsledky. Pro takového člověka, u nějž bude jasné, že to myslí vážně a chce na této cestě vytrvat a přijme ji za svůj nový životní styl.

Vyhodnocení bude 22.12.2019
Začínáme 5. lednu 2020 v podvečer

Doporučuji vám, abyste se přihlásili ihned, neboť ze zkušeností klientů živých kurzů, on-line kurzů, ale i svých vlastních vím, že než se člověk vzpamatuje, je tato šance pryč.

Pokud teď pociťujete, že je to to pravé, tak nad tím dlouho nepřemýšlejte a jděte do toho. Je to zárukou, že vaše intuice vás neklame. Přílišné přemýšlení člověka připraví o super šance a skvělé zážitky.

Budete muset překročit komfortní zónu, ale nenechejte "možná" přeměnit na "nikdy".

Další termín kurzu není stanoven. Nejdříve však podzim 2020, Tak neváhejte ;)

60 minut denně maximálně, které věnujete sami sebě a péči o sebe. Po dobu 12 týdnů projdete transformací a odstartujete tak zdravější, kvalitnější život. Provedu vás krok za krokem spolu s Danielou, která vás provede restartem ve stravování, jakýmsi detoxem od návyků a potravin, které vám škodí.

Vaše postava a zdraví se nezmění, pokud o tom budete JEN MLUVIT, potřebujete jít do AKCE, potřebujete TO DĚLAT a začněte to dělat HNED. Hned s námi, s podporou, s návody, s motivací.

TEĎ máte jedinečnou šanci, dát sami sobě závazek, že to zvládnete. Že už na letošní Vánoce budete zdravější, krásnější, pevnější, vnímavější k sobě, přestanou vás bolet záda, budete mít více energie, která nebude kolísat a budete se cítit prostě skvostně.

Do startu nám zbývá

Nepropásněte tuto šanci, neboť u dalšího ročníku jedeme už za 100% ceny.

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko CHCI VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě údaje v objednávce. Zaplaťte bankovním převodem /platby on-line chystám/. Po uhrazení vám příjde přístup k členské facebookové stránce, kde 19.9. 2019 v podvečerních hodinách se s vámi spojím s prvním uvítacím videem živě a předám potřebné informace. Druhý den začínáme se samotnými úkoly.

Informací máte dostatek, tak už není proč váhat. Pokud by přeci jen bylo něco nezodpovězeno, pošlete dotaz na info@mirkanike.cz

Už se na vás moc těšíme ♥

Mirka Niké

Daniela Lamberská