Cítíš se skleslá, unavená a bez energie?

Sem tam něco zabolí, zavrže a není to úplně ono?

Nevíš jak začít, co cvičit, co jíst, ale hlavně jak se zbavit té závislosti na sladkém?

Zamiluj se do sebe a svých křivek

 

Co kdyby ti  POHYB přinášel potěšení.

Kdybys získala spoustu stabilní  ENERGIE.

Kdybys rozsvítila svou vnitřní jiskru a cítila se FIT A SEXY.

A co kdybys ZHUBLA, protože by tě už nepronásledovaly ty ustavičné chutě.

 

2týdenní on-line kurz ZDARMA

BUĎ FIT A SEXY 

 Nejen o CVIČENÍ, ale také o pozitivních NÁVYCÍCH a uvolněných EMOCÍCH.

 • 1
  krk a krční páteř
 • 2
  chodidla, nohy a zadek
 • 3
  pánevní dno
 • 4
  břicho a záda
 • 5
  jak se zbavit závislosti na sladké či nezdravém

Tento minikurz ze ZDARMA výměnou za vaši zpětnou vazbu. Budu ráda, když se společně se mnou budete podílet na obsahu dalších mých kurzů, které vám budou přesně nápomocny. 

 KURZ začíná 25. 10. 2021

5denní on-line, probíhající live ve Facebookové skupině

Nebudu ti lhát, bez práce to nebude, ale budeš se u toho bavit, nezabere to šíleně času, a navíc je to čas věnovaný sobě, a to se vždy promítne do skvělého pocitu sama ze sebe. 

 

Pokud se tě týká, alespoň jeden z bodů, jsi tu správně a kurz je pro tebe jak dělaný:

 • máš ztuhlý krk, bolí tě krčí páteř a sem tam i hlava
 • bolí tě nohy, jsou těžké a tvá stehna či zadek "zdobí" celulitida
 • tvé pánevní dno by si zasloužilo péči; nebo trpíš na nějaký neduh - bolestivá menstruace, inkontinence, prolaps...
 • trpíš na bolesti zad a tvé bříško je vyklenuté, povislé či bolavé - potřebovalo by zpevnit a opečovat
 • nemůžeš se zbavit závislosti na sladkém či nezdravém jídle, chutě tě stále pronásledují a chtěla bys to změnit

MILÁ ŽENO, TVÉ TĚLO I MYSL POTŘEBUJÍ PÉČI 

Víš, že nejen cvičení je třeba proto, abys byla fit a sexy..

Pro správné fungování celého tvého těla, je velmi důležité, abys svaly nejdříve uvolnila a zrelaxovala. To není možné bez propuštění starých emocí, které tomu brání a drží tě v napětí. Emoce je potřeba objevit a propustit - uvolnit a teprve potom je možné pracovat na posílení svalů a otimálním pohybu. 

A já tě tímto procesem provedu, během 5 dnů ti dám nahlídnout pod pokličku toho, jak získat více energie, zbavit se závislosti na sladkém a být fit a sexy

CO SE V ONLINE KURZU BUĎ FIT A SEXY  NAUČÍŠ? 

Naučíš se důležité vychytávky, které ti pomohou se uvolnit, zrelaxovat, posílit a hlavně tě rozpohybují a nastartují do správného rytmu.

Uvolňovací cvičení

Proto, aby se svayly cítily připravené pro výkon

Hlubinná relaxace

Pro tvé uvolnění, nalezení nejvyššího klidu, kde dočerpáš energii.
Buď fit a sexy

Cvičení pro pružnost a tvar

Pro to, abys při pohybu šetřila energii a cítila se skvěle

Stop sladkému

Konkrétní a funkční tipy, jak se zbavit závislosti na sladkém a nezdravém

JAK TO V ONLINE KURZU BUĎ FIT A SEXY BUDE VYPADAT? 

 • 5 dnů
  pod mojí taktovkou a tvým nasazením 😉
 • 5 praktických cvičebních lekcí
  pojedeme live ve facebookové skupině, aby ses mohla rovnou ptát - projedeme fyzickou i emoční rovinu
 • Hlubinná relaxace
  provedu tě za tvými skrytými zdroji hlubokého odpočinku
 • Podpora a motivace
  Každý den kurzu podpora a motivace nejen ode mě, ale od všech zúčastněných, co budou s tebou na virtuálním place ve facebookové skupině

 KURZ začíná 25. 10. 2021

5denní on-line kurz probíhající ve Facebookové skupině

JAKÉ BYLY PROŽITKY ŽEN, KTERÉ  PROŠLY PŘEDEŠLÝMI KURZY

Kurz mě zaujal svým názvem a i proto, že jsem na Mirku už párkrát narazila. Byla jsem zvědavá, v čem to bude jiné. A ejhle - ono to bylo jiné úplně ve všem! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, jak si pomoct a ne uškodit. Jak cvičení na maximum zefektivnit. Jak ulevit bolavým nohám. Jak jim dopřát péči, kterou si zaslouží. Natolik mě to přesvědčilo, že jsem vůbec neváhala a následný kurz jsem si zakoupila. A to hlavně proto, že mě zaujala komplexnost a naprosto logické důvody co, proč a jak dělat. Moc děkuju!
Bára Skálová www.jaknaskvrny.cz
Tento kurz vřele doporučuji všem ženám, které touží po návratu ke šťastně fungujícímu tělu. Získaná fitness je přidanou hodnotou, se kterou se budeš cítit skvěle!
Martina Brough
Mirky kurz je celistvým průvodcem pro každou fázi života, ve které se nacházíte. Nezáleží na věku, pohlaví, ohebnosti nebo zdatnosti, každý si tam dokáže najít to své pro aktuální potřeby svého vývoje a to jak na fyzické úrovni, mentální i duchovní. Vstřícné, upřímné , přijímající prostředí , které se Mirce daří vytvářet je pro mě a věřím , že nejen pro mě, blahodárné. Ráda se vracím ke cvikům, do skupin ...zažehnutá inspirace a lidský přístup a v neposlední řadě osvědčené postupy, funkční, propojené , celistvé.... to je to , co u Mirky cením a stále nacházím, navíc ve skvělé atmosféře a s humorem. Děkuji a vřele doporučuji zažít každým svalem a každou buňkou těla.
Eliška Ivana Jílková https://www.fler.cz/eltariel
Všem ženám bych doporučila...obvzláště maminkám - super cvičení, které může vrátit nenásilně do kondice, najít si chvilku jen a jen pro sebe... Navíc Mirka předává svoji pozitivní energii i přes obrazovku:-) Moc děkuji, Miry - těším se na pokračování s Tebou:-)
Ivana Nejedlá Kotasová
Vřele doporučuji - měla jsem stále neuvěřitelně těžké nohy, to už nemám, nesmírně se mi ulevilo, zmírnila se mi také celulitida a už chápu, co znamená mít nožky jako pružinky - celkově se mi zpevnily svaly, už netahám nohy jako pytel brambor. Mirce moc děkuji za cviky, které dávají smysl. Vrátila se i energie a chuť na sobě dál pracovat. Vřele doporučuji všem! Ivana , 53 let.
Ivana Procházková
Kurz bych rozhodně doporučila a ráda si ho kdykoliv zopakuji. Ke všem částem jsem dostala i teorii, ale zajímavě podanou, prostě žádná nuda. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde všude mám i sebemenší sval, na který se běžně zapomíná a dělá právě ve finále nemalé problémy. Ještě jednou moc díky
Michaela Sýkorová
Kurz je skvělý, člověk se naučí vnímat sám sebe. Uvědomila jsem si, jak vlastně blbě chodím. Díky operaci kolene mám tendenci napadat na operovanou nohu. Nevěřila jsem, že se to dá nějak změnit. Hodně mě překvapilo jak je to cvičení jednoduché a přitom účinné. Hlavně, že to není žádný dril, to bych asi brzy vzdala. Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet tento kurz. Určitě budu ve všem co jsem se naučila pokračovat. Ráda bych ho doporučila i ostatním. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví.
Alena Vejnarová
Mirčin kurz moc doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční nožičky. Její výklad je plný optimismu a je vidět, že ví, o čem mluví. Pomohl mi rozhýbat nohu, která nechtěla chodit - za to moc děkuji:-). Používá jednoduché, ale funkční pomůcky, které se dají využít kdekoliv, kde potřebujete na sobě pracovat. Děkuji za takový lidský přístup, rady a optimismus a přeji hodně zdaru do další práce:-)
Yveta Michalcová
Milá Mirko, líbil se mi Tvůj celostní náhled a určitě velmi vstřícný profesionální i kamarádsky individuální přístup ke každé účastnici kurzu PEVNÝ ZADEK A FIT SEXY NOŽKY. Oceňuji entuziasmus a pozitivní energii s jakou jsi nejen dělala videa a vedla cvičení ale také reagovala na naše dotazy a zkušenosti v rámci celého kurzu. Určitě mě kurz inspiroval a malinko donutil přemýšlet nad běžnými věcmi jako je správná chůze. Rozhodně bych ho doporučila i ostatním ženám. Bolest kyčlí právě při chůzi, která mě poslední dobou trápila, při použití vědomého přístupu (aktivace bříška, srovnání těla a kotníkové chůze) téměř zmizela. Děkuji 🙂
Zuzana Džbánková
Po skonceni kurzu sme isli k moru na plaz a po prvykrat som si vsimla, ze mi moje nohy nejakym zvlastnym sposobom okrasneli. Normalne sa na svoje nohy nedivam, lebo su dost skarede a teraz som sa nestacila pozerat a divit, co niekolko malo spravne navrhnutych sviceni dokaze v takom kratkom casovom useku. Mirku som si zaradila medzi svojich odbornikov na pohyb a tesim sa na jej dalsie projekty.
Daniela L.
Kurz bych jednoznačně doporučila ženám (mladým, ale i těm v elegantním věku). Je toho spousta, co nevíme, nebo neděláme dobře a informace, návody a videa, které v kurzu obdržíme, tomu, kdo chce a má zájem, opravdu hodně pomohou.
Zdeňka Zbudilová
Kurz mohu jen a jen doporučit!!! Cvičení je účinné, jednoduché, výsledky jsou během krátké doby, přístup trenérky je víc než na 100%
Marcela Čapounová
Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí zlepšit držení těla a uvědomit si provázání držení a chůze s mnoha strastmi, které nás v životě potkají. Mirka vše úžasně a podrobně vyvsětlí i ukáže a je snadné podle ní cvičit správně. Doporučuji ovšem jen ženám, které mají dostatek času pro sebe, a dokáží cvičit opravdu pravidelně a soustředěně. Odbýt cvik nemá smysl. Cviky jsou skvělé a změny jsou znát i cítit.
Barbora Janitorová
Všechna cvičení i rady jsou super a hlavně mě to posunulo tam, kam bych se sama neposunula...💖
Gabriela Žížková
...neváhejte, Mirka je super, znalostmi, odborností, profesionalitou, přístupem, úžasná bytost, vždy povzbudí a zvedne náladu.... cvičila jsem po artroskopii kolene, potřebuji zlepšit držení těla a chůzi.
Eva Riedlová
Kurz bych doporučila všem ženám, které chtějí na sobě pracovat i jinak než jen cvičením.
Kateřina Šlampová
Hned po první lekci jsem cítila neskutečnou úlevu v nohách. A až teď vnímám, v jakém pnutí celou dobu byly. To, že bude kurz brán tak celostně, jsem opravdu nečekala. Kurz obsahoval spoustu rad a souvislostí, ke kterým se běžně člověk nedostane, ale jsou základem, bez kterého nemůže tělo fungovat, jak má. Děkuji a vřele doporučuji.
Hana Vicherková
Mám sestavu, která mi vyhovuje. Výborně zpracovaný kurz, děkuji.
Adriana Putzová
Kurz určitě doporučuji. Trenérka je milá, rychle reaguje na komentáře a dotazy. Pro mě to je nový pohled na cvičení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Rozhodla jsem se pokračovat v navazujícím kurzu, abych své znalosti prohloubila, a hlavně aplikovala do praxe. Věřím, že to bude prospěšné pro můj fyzický i psychický rozvoj.
Lenka Šnicerová
Kurz bych doporučila všem lidem. Každý v dnešní době tento druh pohybu potřebuje. Má něco zkráceného, přetíženého.
Věra Tomšíková

Baví mě ten pohled, když se klientky  rozzáří, získají sebevědomí a jsou FIT i sexy. 

Hledala jsem, jak žít zdravý plnohodnotný život bez bolestí, úzkostí a šedi. Bez pocitu, že pomalu chátrám, a tak jsem radikálně změnila svůj život i smýšlení. 

Nyní už vím, jak žít v rovnováze a vám chci ukázat zkratku...

Již několik let provázím, trénuji, motivuji a inspiruji lidi, jak si pomocí vhodného pohybu, stravy a nastavení své mysli, mohou zkvalitnit svůj život a žít tak bez bolestí a omezení. Ukazuji lidem cesty a vedu je krok za krokem ke změnám.

Pojď se mnou objevovat zdroje tvé energie, vylaďovat pohyb, aby ti prospíval a rozsviť svou jiskru. Nauč se naslouchat řeči tvého těla! 

Mirka Niké - celostní fit trenérka