Splňte si sen, ve kterém jste zdravější, pevnější, fit a sexy

OZDRAVTE se, ZPEVNĚTE svou postavu, ZHUBNĚTE a začněte novou kapitolu vašeho života.

10 TÝDENNÍ ONLINE KURZ FIT JE SEXY

Dobré zdraví začíná u jídla, které konzumujete a u pohybu, který provádíte. 

Proč projít tímto kurzem:

 • OZDRAVÍTE SE*
 • ZÍSKÁTE STABILNÍ ENERGII BEZ EXTRA VÝKYVŮ
 • ZHUBNETE A ZVÝŠÍTE SVOU KONDICI
 • ZBAVÍTE SE ZÁVISLOSTI NA SLADKÉM A NEZDRAVÉM
 • ZÍSKÁTE HEZČÍ A PEVNĚJŠÍ POSTAVU - ZAMĚŘENO NA BŘICHO, ALE POSÍLÍTE CELÉ TĚLO
 • ZKROTÍTE SVÉ ALERGIE, NADÝMÁNÍ A DALŠÍ ZDRAVOTNÍ NEDUHY
 • ZATOČÍTE S BOLESTMI ZAD
 • ZLEPŠÍ SE VÁM SPÁNEK A VAŠE PSYCHICKÁ POHODA
 • HORMONY POD KONTROLOU
 • PLEŤ, VLASY, NEHTY A POKOŽKA - BUDOU KRÁSNĚJŠÍ A PEVNĚJŠÍ
 • BUDETE SE CÍTIT SKVĚLE, SEBEVĚDOMĚ A FIT
 • NAUČÍTE SE CVIČIT

* lidé hlásili vymizení nebo zlepšení nemocí; vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, alergie, astma, diabetes, nemoci kůže - kopřivky, vyrážky, bolest kloubů, deprese a úzkosti, únavový syndrom, celiakie, nadýmání, syndrom propustného střeva, dysfunkce štítné žlázy a mnoho dalšího 

Nenechte se mýlit, nebyla jsem těhotná. Jen se tělo zbláznilo, já ho trochu přikrmila a ač jsem se skoro rok mořila light jídelníčkem a cvičila, faldy se držely, jak klíště.
První dvě fotky cca po 14 dnech restart jídelníčku, další dvě cca po 2 měsících.

Ahoj, jsem Mirka, více jak 10 let jsem osobní trenérka, lektorka živých i on-line kurzů, zajímám se o osobní rozvoj, výživu, píši blog a natáčím videa na tato témata.

Jsem moc ráda, že se setkáváme tady při on-line kurzu Fit je sexy, který bude živý, autentický a přesto z pohodlí vašeho domova. 

Během této cesty, změníte své stravovací návyky, ozdravíte tělo - zažívání, naučíte se zdravému a funkčnímu pohybu, budete vědět co jíst, jak cvičit a pracovat se svými emocemi a energií. Naučíte se sebevnímat, relaxovat a získáte nové pozitivní návyky. A mimo jiné, jsem přesvědčená, že zhubnete...

Těším se na naší společnou transformační cestu, kde vytvoříme pevné základy k vašemu novému já. Zdravějšímu, štíhlejšímu a sebevědomějšímu, prostě FIT.

Čekám na vás uvnitř programu a nemohu se dočkat na tu jízdu, Mirka ♥

Mirka Niké - celostní fit trenérka

"Jsem tady pro vás, když si nebudete vědět rady, ocitnete se v bodě stagnace, nebo byste to chtěli vzdát." Mirka

Co člověk musí udělat proto, aby byl zdravější, krásnější a celkově fit?

Pravidelně cvičit, zdravě jíst, dobře spát, relaxovat... Mnoho lidí teorii zná, ale k praxi cesta dlouhá, a tak si myslí, že to není nic pro ně.

Na první pohled to může skutečně vypadat dost náročně a vy máte strach, že selžete, že to není pro vás, že nemáte odhodlání, vůli ani čas. Navíc můžete mít za sebou spoustu pokusů a nezdarů.

Nenechte se zastrašit, protože i vy, to můžete vklidu dát! 

Třeba zrovna tak, jako tyto ženy, které už programem prošly: 

Nevěřila bych, kdybych nevyzkoušela na vlastním těle, že to vše takhle funguje. Neměla jsem žádné zdravotní problémy, ale shodila jsem na svoji postavě 6 kg a přes boky asi 3 cm. Nejvíce mě na tom baví, že nemám vůbec během dne hlad a i když někdy přijde, není to takový ten urputný hlad, kdy mi bylo až na modlení. Vydržím třeba i 8 hodin nejíst a nemít velký hlad. Paráda, nejsem závislá na jídle. 🤩 Další věc, která mě nadchla je složení jídla a nové chutě, do kterých bych to neřekla. Třeba avokádo jsem nesnášela...dnes se musím krotit a půlit si ho, abych ho nesnědla celé. Také jsem začala vařit zdravě celé rodině. Moje děti jsou na bezlepkové dietě, takže mají radost, že jím s nimi bezlepkově. A další plus... nepociťuji potřebu dát si něco sladkého 👍😍. Takže za mě úplně super stav, budu pokračovat dál. Můj cíl je 8 a hlavně si to pak udržet 👍 Holky Moooc děkuji za podporu a skvěle rady!!
Renata L.
No já mám co slavit z původních 128 kil(2016)jsem zhubla na 105 (2018) a k dnešnímu dni 21.11.2019 mám 91,5 takže svůj plán plním ba i překročím .... Takže holky na zdraví připíjím ječmenem huraaaaa 🎊🎊🎉🎉🍾🍾
Boženka
Tak já se tedy ohlížím a musim říct že mi je fajn víc než fajn!!Cítím se volnějc 😁😉Odpo už nejsem tak moc unavená, za mě paráda!!!!!!!❤️
Lůca

Záměrem kurzu je provést vás krok za krokem procesem ozdravení se, tak, abyste se cítili fit. Skrze upravení stravovacích a pohybových návyků, a to díky v praxi využívaných, odzkoušených a funkčních postupů.

Zároveň nalezneme příčiny, proč se vám v minulosti nedařilo uspět. Tyto bloky odstraníme, abyste znovu objevili své SEBEVĚDOMÍ, SÍLU, KRÁSU a konečně byli FIT.

Provedu vás stejnou cestou, kterou provádím mnoho mých klientů, a kterou jsem si prošla sama, abych vše vyvážila a objevila to optimální ;)

Co JÍST? Jak CVIČIT? Jak a kde získám více ENERGIE? Jak ZHUBNOUT? A jak si to udržím? Co je SPRÁVNĚ?     

Netápejte v šedi nevědomosti, přešlapů a zoufalých pokusů   

Znáte to? Jednoho dne se rozhodnete, že  "CHCI ZAČÍT SE SEBOU NĚCO DĚLAT!" Ale kudy se přesně vydat? Běh, posilovna, YouTube videa, přečíst si nějaké články. Začnete držet dietu a velmi snížíte svůj denní příjem. Vydržíte pár týdnů, ty vytrvalejší možná i déle. Bolí vás všechno! A máte šílené chutě a hlad! 

Takto nějak se chová většina, viděla jsem to už nespočetněkrát. A vůbec se vám nedivím, není jednoduché se v té džungli vůbec vyznat! Informací je tak mnoho a většina si protiřečí. 

A tak se nejednou stane, že při cvičení si škodíte, přeháníte to na začátku a necvičíte správně. O zaručených dietách ani nemluvě, když už něco shodíte, ve finále pak vše zas naberete nazpět :(

Já vaše pocity moc dobře znám. Jednak přes 10 let pracuji jako osobní trenérka a vedu kurzy, a pak kdysi jsem byla na tom stejně. Ač jsem jedla "zdravě" mé zažívání a energie na tom nebyly dobře. Dostala jsem se do pasti neustálého přemýšlení nad jídlem a honění času, abych se stihla najíst co 3-4 hodiny, neboť pak přišel hypoglykemický záchvat. Uf.

Dobrá zpráva pro vás zní, že jste tady. Provedu vás programem, kde nebudete muset počítat kalorie, vážit potraviny a složitě zapisovat do nějakých tabulek. Ani nebudete muset jíst 5-6 x za den, jak to radí většina výživových poradců a přesto budete syti, vyživeni a navíc hubnout. Budete jíst pestře jak nikdy předtím a naučíte si to užívat.  

Jsem ráda, že vám mohu pomoci, prodrat se touto pomyslnou džunglí a vyjít z ní zdravější, pevnější i krásnější  a sebevědomější.

Také vás provedu mini akademií zdravého a funkčního pohybu. Naučíme tělo si znovu rozpomenout na přirozené pohyby, které nám byly dány už coby miminkům a později batoletům, tak jak nám zrál centrální nervový systém a s ním naše motorika.

Jakmile tento systém opět přivedeme do chodu, pustíme se do cvičících lekcí, které nám vytvarují a zpevní CORE - střed těla - břicho, ale i ostatní partie, protože je naše tělo propojené a nedá se dost dobře rozsegmentovat. Nedává to logiku, tedy cvičíme ve svalových souhrách a ty jsou po celém těle. 

To není zdaleka všechno, nejsme jen žaludek a svaly, máme také své emoce a energii, chcete-li duši a i ta nesmí strádat, aby se dílo povedlo. Naučíte se pracovat s vašemi uzavřenými emocemi, aby se uvolnily a vám se nastartoval ozdravný proces. Mimo jiné budete také "pasivně" cvičit, tedy při hlubinné relaxaci, kterou vás provedu. 

Kurz je veden S OHLEDEM na váš ČASENERGII.

Sami si rozhodněte, kdy se budete věnovat cvičení a jednotlivým úkolům, které vás zavedou k cíli.

Pokud se chcete někam posunout, musíte se stát managerem svého času. Viděla jsem spoustu lidí, kteří si ten čas na plnohodnotné jídlo a pohyb našli, až když bylo skoro pozdě. Smutné příběhy.

Tedy něco málo času to zabere, z počátku možná více, než si vše zachodíte, ale slibuji, že později to bude už brnkačka. Kurz je nastaven tak, aby jej zvládli lidé zaměstnaní, ale i maminky s dětmi. Navíc se k videím můžete kdykoliv vrátit.

Některé části kurzu jsou poslechové, dá se tedy využít čas na cestách do práce, či při přípravě jídla. Cvičební lekce jsou zpravidla do 30 min., někdy méně a jindy o krapek více.

Tento program v sobě zahrunuje to nejlepší, co jsem nasbírala, za více jak 10 let při osobním trénování a vedení kurzů. To, co se mi v praxi osvědčilo a skutečně funguje.

Tady nemusíte nikam cestovat, ani si rezervovat celý den. Stačí mít připojení k internetu,  vstoupit do členské sekce tohoto programu a vše přijde za vámi.

Další velkou výhodou je, že výuku máte nadávkovanou, a tak témata projdeme pěkně krok za krokem.

Také vám zůstanou všechna témata a videa k dispozici.  Ale! Bez vašeho přičinění to nepůjde, to si nebudeme lhát, tak to prostě je ;)

Čeká na vás také ČLENSKÁ SEKCE a uzavřená Facebook skupina, kde se vzájemně podporujeme, sdílíme a potkáte v ní spoustu podobně naladěných lidí.

Záměrem je stravovat se a cvičit tak, aby vám to bylo prospěšné, cítili jste se skvěle, byli šťastnější, štíhlejší, proště FIT. Naučili se naslouchat svému tělu i duši a získali nové pozitivní návyky. A toto všechno přesně získáte v tomto kurzu.
 • STRAVOVACÍ RESTART A VÝBĚR NOVÉ CESTY
  Zjistíte, co vám sedí a co nikoli, vytříbí se vám stravovací vkus, získáte návyky pro pestré stravování. Ozdravíte tělo, zažívací trakt, zkrotíte inzulín a pokud budete na této cestě kráčet správně, zhubnete ;)
 • CVIČENÍ V SOULADU S VÁMI (CNS) VÝVOJOVÁ KINEZIOLOGIE
  Naučíte se to, co jsme přirozeně uměli už jako mimina a později batolata. Přirozenému a logickému pohybu, který za nás řídí centrální nervový systém. Tato lekce bude opravdu nabitá a vyhrajeme si v ní po celou dobu trvání kurzu. Zvládneme základní TŘÍMĚSÍČNÍ MODEL, neboť ten nás doprovází při veškerém našem počínání /pokud nám svalové souhry řízené CNS fungují správně/ sezení, chůze, cvičení...
 • JAK POSÍLIT STŘED TĚLA
  Naučíte se pracovat s hlubokým stabilizačním systémem, abyste šetřili energii při pohybu, ale také vaše záda v bederní oblasti. Díky rovnoměrně aktivovanému středu těla, můžeme ovlivnit celou řadu biomechanických akcí. Šetříte svoji páteř, ale i klouby.

  Naučíte se pracovat s PÁNEVNÍM DNEM a BRÁNICÍ, pochopíte proč je důležité , aby pracovaly v symbióze a co se stane, když tak nepracují. Zjistíte jaké to má důsledky na trupovou stabilizaci a celkové držení těla i náš pohyb.
 • TECHNIKY PRO UVOLNĚNÍ EMOČNÍHO NAPĚTÍ
  Napětí a emoce nejsou jen stav mysli, ale ukládají se nám do svalů, kostí, tkání. Pokud se ukládají opakovaně a dlouhou dobu, dřív nebo později to poznáme. Začnou se projevovat, jako nemoc nebo jakýsi přetlak. Naučíte se cvičení, která tento přetlak dokáží odvézt a uzamčené emoce otevřít a rozpustit.

  Projdete si také relaxačně - meditačním blokem, kde budeme odpočívat, ale i hledat možné napětí v našem životě a těle.
 • POZITIVNÍ NÁVYK
  Během této cesty se naučíte, jak si vytvořit pozitivní návyk a ten si uchovat. Nevracet se k těm starým, které vedly akorát tak k tomu, že jste ztloustli, nebylo vám hej, nebo vás potkala bolest zad, která byla víc než otravná.
 • CVIKY, CVIKY, CVIKY
  Získáte celou řadu ověřených cviků, které jsou šetrné k vaší páteři, pánevnímu dnu i celkově k vám. Cviky na různé roviny a úrovně. Přehled o tom, které cviky necvičit a proč, a které jsou naopak žádoucí, aby se zařazovaly častěji.
 • SEBELÁSKA, SEBEPŘIJETÍ A POTRAVA PRO DUŠI
  Nejen z jídla člověk živ je. Ale také potřebujete potravu pro svou duši. Budeme vás něžně navádět, abyste poznali, která to je. Co vás naplní a učiní šťastnějším člověkem. Provedu vás za vámi samotnými, abyste se přijali a objevili k sobě lásku.

Nastavíme nový směr stravování

Zjistíte, co vám nesvědčí

Naučíte se naslouchat svému tělu - relax, opočinek, odměňování

Restartujte se - psychika, energie, sebevědomí

Naučíte se cvičit a pohybovat v souladu s CNS

Zbavíte se závislosti na nezdravém jídle a cukru

Vaše energie se ustálí a budete ji mít dostatek

Budete štíhlejší, zdravější, krásnější a spokojenější

Pokud máte obavy, že to nezvládnete, tak opak je pravdou. Zcela určitě to zvládnete!

Máte na to 12 týdnů, kdy půjdete krok za krokem, po malých krůčcích, postupně budete nabírat zkušenosti, dovednosti a sílu.

Mám mnoholeté zkušenosti, abych vám to celé dokázala rozložit tak, že na konci se budete divit, že už jste tu cestu ušli a hlavně zdárně...

Už se na vás moc těším Mirka ♥

Ani FIT trenérce se nevyhne to, aby sestoupila z cesty a jednoho dne se podívala do zrcadla se zjištěním, že má asi metrák!!

A jak se toto přihodí? Asi zrovna tak, jak se to přihodilo vám. Z ničeho nic, najednou to tu bylo :))

Ano, přestanu s tou pohádkou a nalijeme si čistého vína. Přestala jsem tak nějak dbát na to, abych se rozumně stravovala, měla čas pro sebe, na relax, vypnutí, ale i adekvátní pohyb. Nechala jsem se zavalit prací, hodiny a hodiny dřepěla za PC. V hojné míře jsem vedla živé kurzy a obranou proti spláchnutí těžkých témat, bylo noční vínko. Za čtvrt roku jsem dokázala přibrat 10 kg!!.

Kolem Vánoc jsem si uvědomila, jak velká jsem. Musela jsem si jít koupit nové šaty, abych se vůbec do něčeho narvala. Babička můj stav okomentovala dost rozhodně; "podívej se, jak jsi tlustá" a mě to dloublo, až v samé duši. Ano, věděla jsem to a nebylo mi z toho dobře.

Ihned 26.12. jsem vyhlásila "zdravý" jídelníček. Návrat k mému stravování. Začala jsem se hýbat a zjistila, jak kritické to je, nemohla jsem se pořádně rozběhnout, cvičení byla katastrofa. Chroupala jsem k suchému masu salát a váha se ani nehla. Nechápala jsem, co se to děje. Do léta se mi podařilo vypotit něco malinko dolů, ale fakt žádný zázrak, jak kdybych měla kila přikovaná k tělu a ne se jich zbavit.

Začala jsem pracovat na psychosomatice a začalo se blýskat na lepší časy, břicho už nebylo tak nafouklé, neobalovalo se přehnaně tukem a nevypadalo, jak kdybych byla těhotná. Ale to ještě nestačilo. Musela jsem projít stravovacím, ale i mentálním restartem. Ozdravit trávicí trakt, srovnat slinivku, hormonální nerovnováhu. Počehrat témata, která ve mě kysla. Zbavit se těch balvanů a přehodnotit svůj život a počínání.

Po 4-5 týdnech na restartovací stravě, jsem shodila 10 cm v pase, asi 8 cm přes zadek a další přes paže, stehna atd. Po dobu toho jednoho měsíce jsem se nic moc nehýbala, neboť jsem si zvykala na novou stravu a emocionální vzorce, které vyplouvaly. Později jsem přidala pohyb, abych znovu začala formovat své tělo. Získala jsem super sílu, nebyla jsem unavená, chodila spát brzo a spala celou noc, snížila se nervozita před důležitými akcemi, zbavila jsem se hypoglkémie, která nastávala skoro vždy, když jsem se nenajedla do 4 hodin od posledního jídla. Velice se mi zlepšily projevy astmatu, spíš bych to nazvala, že vymizely.

Za mě super stav. Na tomto stylu stravování jsem zůstala 8 měsíců, kdy jsem se rozhodla, že vyzkouším návrat ke svému stravování kdysi, co to udělá... To už vám popíši ve skupině. Nicméně jsem si vyhodnotila, že ten osmiměsíční styl stravování měl opravdu svá blahodárná pozitiva ;) 

Postupně jsem začala tento program nastavovat i u svých některých klientů. Musím říct, že mají super výsledky a radost je na obou stranách. Snížení hmotnosti a zásob tělesného tuku je jen jeden z pozitivních ukazatelů. Ale po adaptační době hlásili benefity jako snižování léků na vysoký krevní tlak, vymizení vyrážky na těle, zlepšení zraku, pocit lehčí hlavy, vymizení bolesti hlavy, vymizení chuti na sladké, zmizení otoků na nohou a další...

Později vznikl on-line kurz veden ve Facebook skupině, kde jsme společně s mou kolegyní a kamarádkou Danielou Lamberskou, provázely ženy a z výsledků jsme byly nadšeny jak my, tak zcela určitě účastnice. Reakce některých z nich jsou protkány na těchto stránkách...

A další psaní od klientek, které si čas na sebe našly a pustily se do díla. Budete vy další, kdo takto podobně bude psát?

To už je dva měsíce? Vůbec mi to nepříjde, určitě jsem zhubla, všímá si toho i mé okolí, ale nevím kolik, protože se nevážím🙂. Cítím se moc dobře. Takže holky též připíjím ječmenem na ten poslední měsíc🍹
Veronika
Ahoj Mirko, moc děkuji za skvělý den, který jsem mohla strávit. Bylo to úžasné a moc příjemné. Velice mě zaujala bioenergetická cvičení. Vždycky jsem měla problém si odpočinout a relaxovat, ale tohle mě fakt dostalo a užívala jsem si to plnými doušky. .... výňatek z e-mailu...
Lucie
Já jsem snad furt stejná...jen celuloška se schovala a asi i nějaké kilo se někam odpařilo , ale spíš v těch cm, kalhoty padaj , ale jen ty volnější, včera mi slejzala jedna sukně , ale má blbou gumu, no a teď se nemá moc na čem jako zarazit....ale jinak asi stejná. Jo a s každou menstruací (o jak já jí miluju) se mi ztrácí vytrvalé pupeny, už mám jen jizvy, ale zajímavé je , že s každou menstruací je výrazný zlepšení ohledně toho.
Eliška
Ahoj holky nádherný záznam 😉Omlouvám se,ale vůbec jsem nestíhala se s Vámi rozloučit. Jinak strašně moc děkuji bylo to super cca mínus 8,5kg dole takže za mě velká spokojenost. Vím že o Vánocích asi zřeším,ale každopádně se vrátím zpět 😉Cítím to na sobě když si dám třeba kousek chleba mám pocit nafouklého břicha a to mě není úplně příjemné. Díky díky užijte si krásný zbytek svátků a někdy naviděnou 🙋🙋🙋
Darina
Ahoj-všechny vás moc a moc zdravím. Skupinku poctivě sleduji od začátku, ale nepřispívám. S whole 30, jsem začala asi o 14 dní déle, ale poctivě dokončila a teď jedu nízkosacharidově. Cítím se celkem dobře a i úbytek 2-3 kg je-což mi je příjemné :) Všem vám přeji krásné vánoce a šťastný nový rok 2020 :) Jana
Jana V.

Za sebe musím říct, že mám z těchto změn opravdu velikou radost. O to více mě to těší fakt, že třebas ženy, které neuměly vařit a nebyly zvyklé si jídlo připravovat, tak hojně vaří a užívají si to. Že klienti, pro které byl pohyb sprostým slovem, tak dnes cítí onu krásnou "závislost" a pohyb jim chybí, když ho musí z nějakého důvodu vynechat. 

Dostali popostrčení, návod jak na to a dál už skvěle fungují sami. Stačilo tak málo, dodat důvěru a ukázat směr. 

Už za 3-4 týdny pocítíte první změny, možná naměříte v pase a přes ostatní partie o několik centimetrů méně. Vytříbří se vám chutě, probudí se energie, budete umět pracovat s dechem, bránicí, s pánevním dnem. Začnete pociťovat, že se vám ulevuje. A to budeme teprve v jedné třetině této úžasné transformační cesty.

Představte si, jak to bude vypadat za 12 týdnů po absolvování kurzu. Jak budete vypadat a jak se budete cítit. Ráda bych vám to zprostředkovala, ale to musíte zažít sami ;)

Nepůjde to bez vás, bez vašeho zakousnutí, že to dáte, bez vaší důvěry ve mě i v sebe. Bez toho, aniž byste se začali mít rádi a věnovali si pár desítek minut.

Ukáži vám cestu, dám návody a postupy, předám to nejlepší, co se osvědčilo mě i mým klientům. Také vám dám podporu a motivaci. Poradím ve chvílích, kdy si nebudete vědět rady. Ale ta akce, ta je čistě na vás.

Odměnou vám bude to, že se budete cítit zdravější, sebevědomější, vitálnější, nebude vám kolísat nálada, budete lépe spát, snadněji se pohybovat, budete mít pevné bříško, tělo a záda bez bolestí, objevíte, které potraviny vám nesvědčí a naopak, které jsou pro vás blahodárné, naučíte se vařit jednoduchá a rychlá jídla. A to rozhodně není málo.

On-line kurz vám nikam neuteče!

Program je na 12 týdnů, ale tempo si můžete určit sami. I když bych byla moc ráda, kdybyste s námi drželi krok a mohli bychom tak, při jeho závěru, dostat se k jakési bilanci a vyhodnocení. Jak jste si vedli a jak se cítíte.

Velkým benefitem zůstává, že se můžete kdykoli vrátit, jak k videím, tak k psaným textům a zůstane vám facobooková skupina, kde se budete moc nadále podporovat či chlubit s dalšími pokroky.

JAK ON-LINE KURZ PROBÍHÁ?

Jedná se on-line kurz, dostanete přístup do členské sekce, kde celý kurz je v jednotlivých krocích velmi srozumitelně veden, pomocí videí a textů. 

Jak se dostat do členské sekce?

 • 1
  Jakmile se přihlásíte
 • 2
  vyplníte objednávkový formulář a odešlete
 • 3
  vyplníte vstupní dotazník
 • 4
  hned, co dorazí vaše kurzovné
 • 5
  dostanete obratem potvrzovací e-mail /hledejte v hromadných, promo či spam/
 • 6
  za minutku dojde také druhý e-mail s přihlašovacími údaji k vašemu kurzu*
 • 7
  přidejte se také do speciálně pro kurz vytvořené Faceboook skupiny /odkaz na ni najdete uvnitř vašeho kurzu v členské sekci na úvodní stránce/
 • 8
  představ se ve skupině, přidej fotku celé postavy /nemusí být v prádle a nemusíš ji sdílet, je hlavně pro vás pro porovnání/
 • 9
  sdílej s ostatními své příběhy, zážitky a prožitky z kurzu i svého života, pokud bude tématicky souviset s naší cestou.

* vstup do členské sekce bude aktivní nejdříve od 30.3.2020, po tomto datu se dostanete do členské sekce ihned, jakmile vám dorazí přihlašovací e-mail. Pokud se někde ztratí, napište mi: info@mirkanike.cz

Co je obsahem 12týdnů, které vás posunou mílovými kroky k vašim snům:

Video ke každé fázi kurzu

Videa, která vás budou doprovázet u každé fáze kurzu a kde nastíním onu problematiku daného tématu a týdne. Videa jsou ovšem protkána celým kurzem.

Cvičení výuka i praxe

Videa jsou jak poslechová, která jsou zaměřená na popis problematiky, výuková, kde si nacvičujete pohyb - cvik a praktická, kde si zacvičíte sestavu - posilovací - formující - pro zajištění flexibility - relaxační.

Recepty a tipy

Co vařit a jak to vařit, aby to zabralo co nejméně práce a přitom to byl super výsledek. Dostanete super recepty,které jsou rychlé a další tipy na snídaně či rychlá jídla. Také, kde dál čerpat po skončení tohoto programu.

Vzdělání

Problematika ohledně výživy i pohybu je veliká, připravila jsem pro vás celou řadu článků, které vám budou velkým přínosem, abyste mohli pohodlně začít a chápali souvislosti. Také zde jsem shrnula to, co je velmi důležité, než vůbec začnete

Podpora

Síla skupiny je nepopsatelná. Všichni táhnou za jeden provaz a jdou za stejným cílem. Budete sdílet své úspěchy, ale třeba i, když vám bude ouvej. My vás nadzvedneme, abyste mohli kráčet dál ;)

Úkoly a výzvy pro váš posun

Není to jen o stravě a pohybu, ale také o vaší psychice a to, jak máte jednotlivá témata zpracována, jak na sebe nahlížíte. Součástí jsou týdenní "úkoly", na které si budete odpovídat, nebo je plnit.

Hosté

Být FIT skrývá v sobě mnoho. Proto mi přišlo zajímavé, pozvat do naší skupiny i někoho dalšího. Kdo to přesně bude, to se nechejte překvapit. Vždy se to dozvíte předem ve skupině a hlavně vám zůstane záznam ;)

Mé živé celodenní kurzy stojí přes 2 tis. Tady jsem pro vás spojila náplň z více, jak z 5 z nich. Navíc tento kurz je včetně stravního restartu, receptů, tipů, edukace, videí, audia, hostů...

Otázkou je, co si z kurzů na živo pamatujete. Polovinu? Třetinu? A co za půl roku, rok? Ze zkušenosti vím, že většinu toho člověk zapomene a pokud má zápisky, marně luští a vzpomíná, co to tenkrát bylo. 

On-line kurz má své velké výhody, probere se toho více a nic vám neunikne!

Výhodou on-line kurzu je, že vše máte nadávkované, probere se toho daleko více, k jednotlivým lekcím se můžete vracet, opakovat si je, znovu pustit, přečíst, nabrat novou inspiraci, sami si rozhodujete, kdy budete cvičení či úkoly plnit a jste-li v něčem nejistí, optat se ve skupině mě či ostatních. Zkrátka jste v úžasné péči.

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř online kurzu v členské sekci: 
Podívejte se, jak to vypadá uvnitř online kurzu v soukromé skupině Facebook:

Screeny z minulého běhu online kurzu, který je na stejném základě, ale oprášen, vyladěn a připraven pro vás ;)

KOLIK ON-LINE KURZ STOJÍ?

Dvanáct týdnů, které jsou nabité informacemi, v členské sekci naleznete rozpis jídelníčku na 6 týdnů, na každý z nich recepty + další recepty a tipů pro inspiraci, psaný text a videa o výživě, živinách a problematice s tím spojené, 35+ videí s praxí i teorií s cvičením ve všech rovinách - fyzické - emoční - energetické, relaxačními technikami, návody a pracovní sešity pro vaši cestu k cíli. Podpora ve Facebook skupině ode mě a lidí, který jdou za stejným cílem, jako vy. 

Cena on-line kurzu je 5890 Kč

A naučíte se v něm to, co jsem vyzkoušela na sobě a během 2 měsíců zhubla 10 kilo, vymizely příznaky astmatu a sezónní alergie a zbavila jsem se závislosti na jídle.

online živého kurzu, kde se naučíte funkční postupy, cvičení, vařit a jinak se stravovat, získáte vyšší sebevědomí, a když se budete držet postupů, tak shodíte tukové zásoby a zeštíhlíte bříško. Což činí 84 Kč na den.

Naprosto rozumím, že i tak to pro mnohé z vás je vysoká částka. Za sebe vám mohu říct, že každá jedna koruna investovaná do vás a vašeho zdraví se vám vyplatí a mnohonásobně vrátí. Ten pocit za to stojí. Vím o čem mluvím, zažila jsem to sama u sebe a zažívám to u svých klientů, kteří rozhodně nelitují. 

Myslíte to skutečně vážně, moc byste si přáli projít tímto programem a z jedné výplaty to prostě fakt nedáte? Napište mi na: info@mirkanike.cz

CO JEŠTĚ BUDETE POTŘEBOVAT

Pro naše cvičení budeme potřebovat nějakou podložku, abyste si neotlačili záda na zemi, ale postačí vám i složená deka, pokud nechcete investovat do karimatky.

Zašlu vám v e-mailu, kde se dají pořídit, pokud je nemáte doma. Plus můj slevový kód na nákup v tomto e-shopu. Vybrala jsem takové, které nejsou finančně náročné  a přesto dobré ;)

Overball, expander a ježatý míček se hlásí do služby.

Každý má mnohočetné využití a každý z nich slouží trochu k něčemu jinému. Ovšem spolu dohromady dávají takové kombo, které se vám  šikne, na cestě za vašimi cíli,  a které jednoduše sbalíte na cesty s sebou a ani je nepocítíte. Overball navíc můžete využít na cestách, jako podložku hlavy, krku, beder, nebo si na něj sednout. Ježura je skvělý pro různé masáže a s expanderem lehce zvýšíte zátěž při vašem posilování těla. 

NĚKDY JE VHODNÉ SROVNAT HORMONY

Pije se dlouhodobě, minimálně 3 měsíce a jedno balení vyjde cca na měsíc (125g). Při menstruaci se vynechává. 

Obsahuje: řebříček, šípek, mateřídoušku, dobromysl, květ hluchavky, truskavec, heřmánek, čekanku a jitrocel (ale jaký přesný poměr namíchat, aby se dílo zdařilo a čaj byl prospěšný, to už je tajemství oné paní bylinkářky)

Chcete-li tento úžasný čaj, můžete si jej přidat k objednávce, popřípadě později dát vědět ve skupině a já vám je zašlu.

G čaj pro ženy

Čajová směs, která má super účinky a já jsem s ním natolik spokojená, jak u sebe, tak u svých klientek, že ho doporučuji dál a tedy i vám. 

Má velmi široký záběr, kdybych ho měla kategorizovat, tak je na srovnání a vyladění hormonální hladiny, ale taky na problémy spojené s ženským zdravím. 

Namícháno od zkušené bylinkářky, jejíž pomoc si žádají gynekologové, porodníci a jiní lékaři.

Čaj je skvělý při příznacích přicházející menopauzy - zbavíte se otoků, výkyvů nálad a zklidní se psychika, také při nepravidelné či bolestivé a příliš silné menstruaci, gynekologických zánětech, cystách, myomech, nemožnosti otěhotně apod.

Samo se to nestane, budete se muset přičinit

Většina lidí se strachuje předem, ještě než se na dobrodružnou výpravu vydá. Nestrachujte se. Budete mít plnou podporu. Udělám pro to maximum, aby se vám na té cestě dařilo a líbilo. Bez vašeho přičinění to nepůjde, to už jsme si řekli. A co dál by vám mohlo pomoci?

Velice mi záleží na tom, abyste na této cestě vydrželi, aby to pro vás nebyl jen promarněný čas a vyhozené peníze. Abyste vypadali lépe, cítili se lépe a zbavili se nějakého toho tukového polštáře.

Společně začínáme 10.9.2020

Doporučuji vám, abyste se přihlásili ihned, neboť ze zkušeností klientů, ale i svých vlastních vím, že než se člověk vzpamatuje, je tato šance pryč. 

Pokud teď pociťujete, že je to to pravé, tak nad tím dlouho nepřemýšlejte a jděte do toho. Je to zárukou, že vaše intuice vás neklame. Přílišné přemýšlení člověka připraví o super šance a skvělé zážitky.

Navíc máte šanci jít programem společně, později se můžete přihlásit, vše dostanete v plném rozsahu, ale o síle skupiny, která je na stejné startovní čáře, o tom si nemusíme dlouho povídat.

Budete muset překročit komfortní zónu, ale nenechejte "možná" přeměnit na "nikdy".

Další termín společného začátku není stanoven. Nejdříve však LEDEN 2021. Tak neváhejte ;)

60 minut denně maximálně, které věnujete sami sebě a péči o sebe. Po dobu 12 týdnů projdete transformací a odstartujete tak zdravější, kvalitnější život. Provedu vás krok za krokem spolu s Danielou, která vás provede restartem ve stravování, jakýmsi detoxem od návyků a potravin, které vám škodí.

Vaše postava a zdraví se nezmění, pokud o tom budete JEN MLUVIT, potřebujete jít do AKCE, potřebujete TO DĚLAT a začněte to dělat HNED. Hned s námi, s podporou, s návody, s motivací.

TEĎ máte jedinečnou šanci, dát sami sobě závazek, že to zvládnete. Že už na letošní Vánoce budete zdravější, krásnější, pevnější, vnímavější k sobě, přestanou vás bolet záda, budete mít více energie, která nebude kolísat a budete se cítit prostě skvostně.

Do startu nám zbývá

Nepropásněte tuto šanci, neboť u dalšího ročníku jedeme už za 100% ceny.

12 týdnů, které změní váš život!
Já jsem o tom přesvědčená. Co vy? Jdete do toho a přesvědčíte se na vlastní zážitky, prožitky a tělo?

 

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko CHCI VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě údaje v objednávce. Zaplaťte platební kartou, převodem z účtu či jinou z nabízených možností. Po uhrazení vám jeden e-mail potvrzení úhrady, další e-mail s malým zpožděním je s přihlašovacími údaji do členské sekce, kde  se s vámi spojím s prvním uvítacím videema předám potřebné informace. Druhý den začínáme se samotnými úkoly.

Informací máte dostatek, tak už není proč váhat. Pokud by přeci jen bylo něco nezodpovězeno, pošlete dotaz na info@mirkanike.cz

Už se na vás moc těším, Mirka ♥

JEŠTĚ TEDY, POKUD VÁS NAPADLO PÁR OTÁZEK, TAK...

Je tento online kurz Fit je sexy vhodný pro každého?

Jsem přesvědčená, že tento kurz může být prospěsný každému, neboť se jedná o program, kdy se dbá na kvalitu surovin, její pestrost, a to, aby byl člověk skutečně vyživen a nehladověl. Ve cvičících částech je kladen důraz na přirozenost pohybu i jeho techniku. Cvičení nejsou náročná a projdete mini akademií, aby vám pohyb byl jasný v souvislostech. Pro některé skupiny lidí se specifickým zdravotním stavem, či životním stylem, popř. velmi vysokou aktivitou může být nutné tento program poupravit. Blíže se podíváme na jednotlivé skupiny, pokud nenajdete odpověď, neváhejte napsat a vhodnost programu probereme: info@mirkanike.cz

Cukrovka

Tento program je nastaven pro kontrolu hladiny krevního cukru a inzulínu, jako prevence, ale i "léčba", u cukrovky 2 typu, u těhotenské cukrovky. 

Diabetik 2. typu: neberete ještě léky? Super! Je skvělé, že jste tady. Strava s omezeným množstvím sacharidů se na léčbu používá. Dokonce jsou k tomu studie o její prospěšnosti. Pro vás je tento program v pohodě, při restartu dbejte na to, aby nedošlo k prudkému výkyvu energie. Možná budete potřebovat z počátku zařadit i 4. jídlo. O prospěšnosti pohybu se nemusím snad ani zmiňovat. Ten je tady jasný. DM2 patří k metabolickému syndromu, tedy ruku v ruce zpravidla jde také o nadváhu/obezitu, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol. Změna stravy a pohyb jsou zde více jak žádány.  

Diabetik 1. typu: i pro vás je tento program vhodný, ovšem musíte konzultovat s lékařem a postupně upravovat medikaci! Také výrazně zvolnit tempo v zavádění změn ve stravování. Začít jen menšími úpravami jídel a postupně přecházet na nový styl stravování. Ve spolupráci s lékařem upravovat dávku inzulínu nebo užívaných léků.

Těhotenská cukrovka GDM: musím se opakovat, ale i pro vás super, že jste tady. Snížením sacharidů ve stravě prospějete a ochráníte sebe a hlavně také vaše miminko. Jen začínejte opět pozvolně, kontrolujte vaší energii a můžete si zařadit, dle toho i nějakou tu svačinku, ve stylu LCHF. Cvičení upravte, dle vašeho stavu. Pro konzultaci mi napište: info@mirkanike.cz

Autoimunitní onemocnění

Tento program je ideální pro vrácení nadměrně aktivního imunitního systému do normálu, ke zmírnění systémového zánětu a minimalizaci (či úplné potlačení) příznaků souvisejících s autoimunitními choromabami. Tento program je vhodný s jistými obměnami a samovyhodnocenín vhodnosti některých potravin. Lze se jim nad rámec programu vyhnout a později testovat, jejich snášenlivost.

Vysoký krevní tlak

Trénovanost, nastavení nového stravování a celkového životního stylu sebou přienese i snížení vysokého tlaku. Jením z faktorů je, že se vám sníží hladina inzulínu v těle. Nezapomeňte informovat svého ošetřujícího lékaře, neboť bude nutné snížit, změnit nebo později úplně vysadit vaši medikaci. 

Crohnova choroba, Ulcerózní kolitida

Lékařsky je potvrzeno, že styl stravování, ve kterém je omezený příjem sacharidů a zcela vyloučený příjem luštenin, obilovin a je orientován na skutečné potraviny ve vysoké kvalitě, bez adetiv, konzervantů apod., je pro lidi trpícími těmito chorobami bezpečný a zdravý prospěsný. Závažné poruchy trávení vyžadují dodržování určitých pravidel podle konkrétního typu zánětu.

Vegetariáni a vegani

Tento kurz lze upravit i pro vegetariány a vegany je to sice výzva, ale ne nemožná. Pro vegetariány, co jedí ryby, vejce, mléčné produkty, mořské plody, tak je využijí jako hlavní zdroj bílkoviny tyto potraviny. Popřípadě syrovátkový prášek v biokvalitě. Jestliže nejíte žádné živočišné výrobky, nebo potřebujete svou stravu doplnit o zdroj rostlinné bílkoviny, sáhněte po minimálně průmyslově zpracovaných, fermentovaných výrobcích ze sóji (tempech, natto) nebo fazolkách edamame v biokvalite. 

Pokud nebudete pohoršeni, že ve Facebookové skupině jsou také masožravci, tak buďte vítáni, tento program může pomoci i vám. 

Sportovci a velmi aktivní jedinci

Jste-li v období závodů, důležitých utkání či v sezóně. Doporučuji tento restart nastavit nějakou dobu před důležitými závody, nebo až po. Záleží jak rychle se budete adaptovat na změny (obvykle 2-8 týdnů i více) . Po dobu restart stravování docházi k poklesu energie, je také možný přechodný stav "sacharidové chřipky" (pár dnů), toto vše musíte zvážit. Také vaše výše sacharidového krytí bude jinde, než u rekreačních sportovců. Chce to testovat, která hranice pro vás bude ideální. 

Snažící se o miminko, těhotné, kojící maminky

Pokud plánujete nebo se snažíte o miminko, tak je tento kurz pro vás žádaný. Jednak se dbá na vysokou kvalitu potravin, a pak pohyb a minimalizace stresu tomuto dost dopomůže. Také můžete pozitivně ovlivnit hladinu vašich hormonů, dostat je do rovnováhy, a tak zvýšit šanci na otěhotnění. Pro již těhotné a kojící maminky doporučuji jít na to pozvolna, nedělat žádné razantní změny najednou. Cvičení je přiměřené i pro stav v období těhotenství či v době po porodu, ale určitě dbejte na vysoké procento opatrnosti. Pokud jste nebyla zvyklá cvičit před těhotenstvím, tak s tím nyní nezačínejte, nebo se poraďte s lékařem. Pro konzultování vašeho případu mi můžete napsat na: info@mirkanike.cz

Mám pohybové omezení, výhřez ploténky či jiné

Pokud máte nějaké pohybové omezení, problémy s páteří či jiné zdravotní problémy, konzultujte vhodnost se svým lékařem a napište mi o konzultaci na: info@mirkanike.cz. Cvičení vychází z vývojové kineziologie, je kladen důraz na techniku provádění cviků a zajištění otimálních svalových souher

Napadla vás ještě nějaká otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na info@mirkanike.cz